Szczecin szukam koleżanki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szczecin szukam koleżanki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Szczecin szukam koleżanki

Witam
Szukam koleżanki do rozmów, wypicia kawy, pójścia do kina itp. Kogoś pozytywnego z kim można pogadać. Wiek nie ma dla mnie znaczenia.
Mam 43 lata, 2 dzieci i od niedawna zmieniam swoje życie. Standardowa historia  mąż odszedł a wraz z nim większość znajomych.
Masz czas na kawę i poznanie kogoś nowego w Szczecinie napisz, będzie mi miło Cię poznać!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szczecin szukam koleżanki

Hej!
Też jestem ze Szczecina ,chętnie wybiorę się na kawę na babskie pogaduchy.

3

Odp: Szczecin szukam koleżanki

Cześć, mam 46 lat, córeczkę 11 letnią. Jesteśmy same. Chętnie spotkam się na kawkę i wspólne pogaduchy

4

Odp: Szczecin szukam koleżanki

Hej dziewczyny, może się umówimy na kawkę?

5 Ostatnio edytowany przez Moonshine81 (2019-11-09 21:29:42)

Odp: Szczecin szukam koleżanki

Hej, mieszkam w miasteczku kawałek od Szczecina, ale chętnie wybiorę się na spotkanie w kobiecym gronie w Stargardzie lub w Szczecinie. Mam 38 lat.

6

Odp: Szczecin szukam koleżanki

Witam. Szukam koleżanki, najlepiej wiek 30+. Ja mam 34 lata,mężatka. Szukam koleżanki do pogadania, wspolnych wyjść itd.i moze zaprzyjaznienia sie później.  Jest mi trudno naprawdę znaleźć kogoś normalnego. Może tu się znajdzie kobieta,która tak jak ja ma problem w znalezieniu fajnej, normalnej koleżanki.
Nie jestem fanką sportu ani nic z tych rzeczy.Jestem szczera i tego samego wymagam.
Jesli ktos szuka sensacji bądź spotkania na raz to prosze nawet nie pisac.
Najlepiej kobieta,która nie ma dzieci jak ja
Pozdrawiam i zapraszam do pisania.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szczecin szukam koleżanki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024