Podawanie numeru konta bankowego. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Podawanie numeru konta bankowego.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Podawanie numeru konta bankowego.

Planuję zacząć zarabiać poprzez pisanie różnych wypracowań, rozprawek, recenzji, artykułów itp. Zlecenia płynęłyby głównie z internetu, jednak nie do końca wiem, jak rozwiązać problem dokonywania płatności. Myślałam o dokonywanie płatności poprzez PayU lub Przelewy24, jednak do tego trzeba mieć założoną firmę, a moja działalność jest na razie początkująca i nawet nie wiem, czy się przyjmie, jak dużo będzie zleceń, czy będzie opłacało mi się to robić itp. Najłatwiej byłoby po prostu podać numer konta bankowego do przelewu, jednak czy podawanie tego numeru obcej osobie jest bezpieczne?

Z góry przepraszam, jeśli wybrałam złe miejsce na to pytanie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podawanie numeru konta bankowego.

Nie sądzę aby podawanie numeru konta bankowego osobie która zleciła usługę napisania artykułu czy recenzji wiązało się z jakimkolwiek ryzykiem. Większość sklepów internetowych ma numery kona podane w internecie na ich stronie informacyjnej.

Można założyć konto PayPal i będzie możliwość płacenia kartami płatniczymi za pośrednictwem PayPal lub otrzymywanie płatności bezpośrednio z innego konta PayPal, ale ich prowizja przy transferze do 5000PLN wynosi aż 2.9%.

O ile mi wiadomo także DotPay nie wymaga działalności gospodarczej ale z tego co widziałem to nie mają zbyt dobrych opinii w internecie. Z 75 opini w google wynik 2.8/5.0

3

Odp: Podawanie numeru konta bankowego.

Załóż konto na PayPal - nie musisz mieć działalności gospodarczej, każdy może zalożyć i o za darmo.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Podawanie numeru konta bankowego.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018