Pieniądze z Unii Europejskiej wrzesień 2019 na pomoc w przedszkolu . - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Pieniądze z Unii Europejskiej wrzesień 2019 na pomoc w przedszkolu .

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Pieniądze z Unii Europejskiej wrzesień 2019 na pomoc w przedszkolu .

Czy to prawda że od września 2019 musi być pomoc w przedszkolu  nowe rozporządzenie ? Nie może być sama przedszkolanka z dziećmi ? .Nie wiem czy to prawda tak słyszałam że są pieniądze z Unii  i nawet taka pomoc nie musi mieć studiów ..Dowiedziałam się od jednej dziewczyny że pieniądze przedszkola dostały i  dostała  pracę dziewczyna nie ma nawet studiów że pomoc nie musi mieć .Lubię prace z dziećmi i mam doświadczenie .Czy ktoś może coś więcej wie ?

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Pieniądze z Unii Europejskiej wrzesień 2019 na pomoc w przedszkolu .

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024