Interesujące i nietypowe spędzanie czasu - Warszawa i okolice - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Interesujące i nietypowe spędzanie czasu - Warszawa i okolice

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Interesujące i nietypowe spędzanie czasu - Warszawa i okolice

Pomyślałam, że fajnie by było zrobić listę ciekawych miejsc w Warszawie i okolicach, gdzie można wybraniać się z drugą połówką/znajomymi/rodziną. Chodzi mi tutaj o miejsca, które zapewniają jakieś nietypowe atrakcje, a nie takie, o których można przeczytać w co drugim poradniku w internecie, np Łazienki Królewskie albo Kolumna Zygmunta

Podaję swoje przykłady:

• Escape Room (ul. Smolna 18 lok 2)
Świetne miejsce by ciekawie spędzić czas. Z rodziną wybraliśmy Hobbita i nawet młodsze kuzynostwo (podstawówka) było zadowolne. Nawet jak czegoś nie wiedzieliśmy to prowadzący obserwował nas przez kamerę i pytał, czy dać jakąś wskazówkę, więc jak człowiek nie wie co dalej to nie stoi w miejscu z założonymi rękami smile

• Dom Strachów (na Starówce):
Znajoma kiedyś była i mówiła, że niesamowite przeżycia big_smile Dla grupy znajomych, nie rodzin z dziećmi.

• Centrum Nauki Kopernik

• Kocia Kawiarnia Kociarnia (ul. Naruszewicza 30)
Nie podałabym w tej liście kawiarni, ale ta z wiadomego powodu (obecność kotów) nie jest przeciętna big_smile

Podam więcej jak przypomnę sobie coś ciekawego wink Podawajcie swoje big_smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Interesujące i nietypowe spędzanie czasu - Warszawa i okolice

W parku linowym na Bemowie mają zjazd tyrolski. Nie byłam tam jednak, dopiero myślę czy iść, bo widoki to tylko takie sobie.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Interesujące i nietypowe spędzanie czasu - Warszawa i okolice

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018