Huśtawki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez umajona (2020-08-31 23:44:07)

Temat: Huśtawki

Czy ktoś z Was zna jakieś fajne miejscówki z huśtawkami dla dorosłych? Na terenie całej Polski, ale najchętniej małopolska smile Najlepiej przy okazji z jakimiś superowymi widokami smile Może jakaś plaża....? smile
Marzy mi się takie prawdziwe rozhuśtanie, a na tych dziecięcych huśtawkach się nie mieszczę ;p
Zresztą mogłyby się urwać ;p

Ktoś coś? smile

"Uśmiechnęła się do mnie - o serce ratunku!
Bowiem cóż to jest uśmiech?
To pół pocałunku!" /Kornel Makuszyński/
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Huśtawki

ENERGYLANDIA, Tam Cię pohuśtają:)

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

3 Ostatnio edytowany przez umajona (2020-09-01 16:47:33)

Jeszcze tam nie byłam, ale coś mi mówi, że inne klimaty mam na myśli big_smile

Idealna by była huśtawka zawieszona na drzewie gdzieś nad brzegiem morza smile
Albo w górach.
W górach rok temu miałam okazję pobujać się na hamaku (w drodze na Mogielicę), pochillować na leżaku (na Turbaczu) i pokręcić na lince (w Lesie Wolskim).
Ciekawe, czy gdzieś się można pohuśtać smile

4 Ostatnio edytowany przez umajona (2020-09-19 22:10:41)

Hmm, widzę, że nie ma tu miłośniczek huśtawek ;p Ale może kiedyś jakaś się tutaj zabłąka, więc napiszę, że jest fajna huśtawka przy schronisku w Sromowcach Niżnych. Co prawda, nie taka do rozhuśtania, tylko taka ławeczkowa, ale za to z cudnym widokiem na Trzy Korony smile Leżaki też są ;p

5 Ostatnio edytowany przez Ajko (2020-09-19 22:44:27)

Miłośnicy pewnie są, ale nie wiedzą gdzie co jak. Ja tez niestety nie wiem. Kiedyś z chłopiną poszliśmy w górki (nie w ojczyźnie)i to już była taka pora, że ludziska wracały, Knajpę zamknięto i były tam huśtawki lol. Huśtaliśmy się jak dzieci. Ja pozjeżdżałam na ślizgawce. I jak gdzieś są warunki to sobie małej chwili huśtania nie odmawiam big_smile.

6

U mnie takie są - z widokiem na piękny zalew smile.
W ubiegłym tygodniu huśtałam się w Ustroniu - przed sobą miałam Wisłę i widok na góry, ale to była huśtawka w typie ogrodowych, nie da się na niej rozbujać tak, jak na tych, które szybują do nieba wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

7

Olinka napisał/a:

U mnie takie są - z widokiem na piękny zalew smile

Czyli gdzie? Jeśli to nie tajemnica... wink

Ajko, chyba wychodzi na to, że za granicą łatwiej o huśtawkę, niż w Polsce, skoro nawet "chłopina" dał radę big_smile Tu tylko dziecięce huśtaweczki sad Ale przynajmniej Wy macie frajdę wink

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018