Jak poderwać ?przystojniaka?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak poderwać ?przystojniaka??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez sophiezosia (2019-08-13 22:02:26)

Temat: Jak poderwać ?przystojniaka??

Jak poderwać mężczyznę, który ma spore grono fanek wokół siebie i nie może od nich się odgonić, w związku z tym nie chce żadnej i z nikim się nie umawia? Istnieje jakiś sposób? Bardzo mi się podoba, ale nie chcę należeć do kolejnej narzucającej się mu i skaczącej mu wokół szyi kobiety. Jak podejść takiego faceta? smile Może mieć każdą jaką tylko chce na pstryknięcie palcem, jak być tą „inną”?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak poderwać ?przystojniaka??
sophiezosia napisał/a:

Jak poderwać mężczyznę, który ma spore grono fanek wokół siebie i nie może od nich się odgonić, w związku z tym nie chce żadnej i z nikim się nie umawia? Istnieje jakiś sposób? Bardzo mi się podoba, ale nie chcę należeć do kolejnej narzucającej się mu i skaczącej mu wokół szyi kobiety. Jak podejść takiego faceta? smile Może mieć każdą jaką tylko chce na pstryknięcie palcem, jak być tą „inną”?

Moze zostan jego przyajciolka i sie nie spinaj i nie wysilaj?

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

3

Złap go za penisa i przejdź od razu do konkretów nie ma co się szczypać i bawić w ciuciubabke

Nie rozumiem wysilania się na "bycie inną". Jeśli jesteś inna od tamtych i on szuka innej, to bądź sobą i starczy. A jeśli niczym się od nich nie różnisz, to po co się męczyć i udawać?

5

sophiezosia napisał/a:

Chad ci wpadł w oko???Puka je czy nie???zasadnicze pytanie....Strzelam że tak...także stań przed lustrem i sie zapytaj siebie co możesz mu zaproponować, czego nie znajdzie gdzie indziej??pytanie kolejne z kad wiesz ze on chce miec stala partnerke, skoro mi wianuszek kobiet do okola.....Moja rada, daj sobie spokoj.

6

Standardowe pytanie, bo to jest ważne. Po ile macie lat?
Z reguły w takich układach, on sypia albo sypiał z każdą. Taki już przywilej boga. smile

7

Stań w kolejce i czekaj, na Ciebie też przyjdzie kolej.

8

Spotykacie się? Ile macie lat i jak dobrze go znasz?
Ja proponowała bym najpierw bliżej go poznac, a dopiero później zastanawiać czy chcesz do poderwac. Z Twoim podejściem możesz się rozczarowac i nie tylko przez odrzucenie, ale też ogólnie jego osoba. Może on nie bez powodu jest sam? Może kryje się za tym jakaś cecha, która niekoniecznie będzie Ci odpowiadac. W momencie, gdy będziesz chciala tylko go bliżej poznać to byc moze, jeśli do siebie pasujecie, to samo wyjdzie "w praniu".
A jak już się dobrze znacie i on nie wykazuje w Twoim kierunku większych kroków to chyba masz odpowiedź.

Jeżeli nie jesteś w jego typie to żadne próby bycia "inna" nic nie dadzą.

"Bo prawdziwa miłość jest czymś wyjątkowym, zdarza się dwa, może trzy razy na wiek. Poza tym jest próżność lub nuda.? Camus

9

sophiezosia napisał/a:

Jak poderwać mężczyznę, który ma spore grono fanek wokół siebie i nie może od nich się odgonić, w związku z tym nie chce żadnej i z nikim się nie umawia? Istnieje jakiś sposób? Bardzo mi się podoba, ale nie chcę należeć do kolejnej narzucającej się mu i skaczącej mu wokół szyi kobiety. Jak podejść takiego faceta? :) Może mieć każdą jaką tylko chce na pstryknięcie palcem, jak być tą „inną”?

Spróbuj udawać, że jako kumpela swatasz go z którąś z nich. To może go lekko zirytować i przy okazji wjedziesz mu na ambicje, bo tym samym pokażesz mu, że nie rozważasz go jako kandydata na swojego faceta.
Na mnie podziałało :>

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak poderwać ?przystojniaka??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018