Da się poderwać prostytutkę ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Da się poderwać prostytutkę ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Da się poderwać prostytutkę ?

Jak w temacie. Jestem 24-latkiem bez żadnych doświadczeń związkowych ani seksualnych, dość samotnym. Chciałbym pójść do prostytutki, ale nie tyle w celu zwykłego rozprawiczenia się, godzinki seksu ale żeby porozmawiać, umówić się z nią na kawę, a może będzie z tego więcej. Dałoby się tak ? Czekam na opinie.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Da się poderwać prostytutkę ?

Pewnie, że się da. Tyle że to kosztuje :D :D :D

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

3

santapietruszka napisał/a:

Oj, mogę zabulić dwie stówy oficjalnie za tą godzinkę seksu, ale chciałbym żeby się naprawdę zaprzyjaźnić a może nawet związać na zasadzie zwykłego związku.

4

bayadasaurus napisał/a:
santapietruszka napisał/a:

Oj, mogę zabulić dwie stówy oficjalnie za tą godzinkę seksu, ale chciałbym żeby się naprawdę zaprzyjaźnić a może nawet związać na zasadzie zwykłego związku.

No to płać i dawaj znać jak Ci idzie przyjaźnienie się :D

5

Czemu akurat prostytutka?
Strasznie dziwne podejście do związku jeżeli pierwszym warunkiem jaki wybranka ma spełnić jest jakiś konkretny zawód.

6

Pomysł na trollowanie średnio udany, raz że tutaj siedzą sami dorośli i "prostytutka" w tytule nie robi na nikim wrażenia,
a dwa to kładąc na stole 200zł płacisz za jej czas w którym możesz robić co tylko chcesz, nawet recytować jej rosyjską poezję.

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

7 Ostatnio edytowany przez bayadasaurus (2019-02-11 13:47:06)

anderstud napisał/a:

Pomysł na trollowanie średnio udany, raz że tutaj siedzą sami dorośli i "prostytutka" w tytule nie robi na nikim wrażenia,
a dwa to kładąc na stole 200zł płacisz za jej czas w którym możesz robić co tylko chcesz, nawet recytować jej rosyjską poezję.

A one biorą z góry czy po fakcie ? Bo z tego wiem domy publiczne i sutenerstwo są w Polsce nielegalne, więc można się umawiać z nimi tylko osobiście. I nie, to nie trollowanie.

8

Rozumiem, że kolega czuje się tak wybitnym mężczyzną, że ma moc sprawczą, aby prostytutka dla niego właśnie zrezygnowała ze swej profesji :D Jak się przechwalać, to ja przed kilkoma dniami lizałem się z lesbą ;)

A tak na poważnie, nie masz wstrętu robić tego z taką osobą? Nie masz odruchu wymiotnego wyobrażając sobie tą szyszkę penisów, która w niej była?

9 Ostatnio edytowany przez bayadasaurus (2019-02-11 14:00:58)

Grasse napisał/a:

Rozumiem, że kolega czuje się tak wybitnym mężczyzną, że ma moc sprawczą, aby prostytutka dla niego właśnie zrezygnowała ze swej profesji :D Jak się przechwalać, to ja przed kilkoma dniami lizałem się z lesbą ;)

A tak na poważnie, nie masz wstrętu robić tego z taką osobą? Nie masz odruchu wymiotnego wyobrażając sobie tą szyszkę penisów, która w niej była?

Nawet trochę mnie to kręci że ona doświadczona a ja niewinny prawiczek. No i właśnie dlatego pytam czy poderwanie prostytutki jest realne. A ja samotny koleś jestem :)

10

anderstud napisał/a:

kładąc na stole 200zł płacisz za jej czas w którym możesz robić co tylko chcesz, nawet recytować jej rosyjską poezję.

No ba. Do tego można jeszcze grać na okarynie i okładać się porem po pośladkach.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

11

bayadasaurus napisał/a:
Grasse napisał/a:

Nawet trochę mnie to kręci że ona doświadczona a ja niewinny prawiczek. No i właśnie dlatego pytam czy poderwanie prostytutki jest realne. A ja samotny koleś jestem :)

Mnie też trochę kręci, jak kobieta jest bardziej doświadczona ode mnie. (faceci tak często mają i wcale nie chodzi o mamuśkowanie) Ale, no cóż, już bym chyba wolał polizać psią kupę, niż zamoczyć w prostytutce.

12

O ile dobrze kojarzę to większość prostytutek ma mężów + dzieci/innego partnera.

POmijając już to... jak myślisz, jak zareaguje jej alfons/inny gangster który trzyma na niej łapę, jak będziesz ją odciągał od zarabiania kasy? Zakładając romantyczne love story :lol:.
Bo nie czarujmy się, na całym tym biznesie siedzi mafia.

13

Chyba najpierw z jej alfonsem powinieneś się zaprzyjaźnić :D

14 Ostatnio edytowany przez bayadasaurus (2019-02-11 14:29:25)

Grasse napisał/a:
bayadasaurus napisał/a:
Grasse napisał/a:

Mnie też trochę kręci, jak kobieta jest bardziej doświadczona ode mnie. (faceci tak często mają i wcale nie chodzi o mamuśkowanie) Ale, no cóż, już bym chyba wolał polizać psią kupę, niż zamoczyć w prostytutce.

No w sumie, mnie najbardziej kręci jak dziewczyna jest młodsza ode mnie i bardziej doświadczona. Starsze i doświadczone już nie tak specjalnie bo to jakby logiczne. A powiedz dlaczego bardziej doświadczone Cię kręcą bo z twierdzeniem że faceci często tak mają spotykam się po raz pierwszy.

15 Ostatnio edytowany przez bayadasaurus (2019-02-11 14:30:28)

Znerx napisał/a:

O ile dobrze kojarzę to większość prostytutek ma mężów + dzieci/innego partnera.

POmijając już to... jak myślisz, jak zareaguje jej alfons/inny gangster który trzyma na niej łapę, jak będziesz ją odciągał od zarabiania kasy? Zakładając romantyczne love story :lol:.

Przecież bycie alfonsem jest zakazane w tym kraju, to nie Niemcy czy Szwajcaria gdzie istnieją domy publiczne, czy Ukraina gdzie prostytucja jest nielegalna i  cały ten proceder jest faktycznie spętany przez mafię.

16 Ostatnio edytowany przez Grasse (2019-02-11 16:07:15)

bayadasaurus napisał/a:
Znerx napisał/a:

Przecież bycie alfonsem jest zakazane w tym kraju, to nie Niemcy czy Szwajcaria gdzie istnieją domy publiczne, czy Ukraina gdzie prostytucja jest nielegalna i  cały ten proceder jest faktycznie spętany przez mafię.

W Niemczech mocny liberalizm w tej materii bierze się chyba z tego, że w okresie najsłuszniej dla nich minionym obostrzenia były dość radykalne. A w krajach postradzieckich, to chyba ze strachu przed mafią nie zalegalizują.

Czy autor wie, że noc z młodą panienką, z którą da się rozmawiać to  od 1500 w górę.
No chyba, że po francusku.....wtedy są zniżki :)

Władasz 1000 i możesz się przyjaźnić. Myślisz że ona nie ma lepszych rzeczy do roboty niż pić kawkę z randomowym prawiczkiem za darmo.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Da się poderwać prostytutkę ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018