Da się poderwać prostytutkę ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Da się poderwać prostytutkę ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Da się poderwać prostytutkę ?

Jak w temacie. Jestem 24-latkiem bez żadnych doświadczeń związkowych ani seksualnych, dość samotnym. Chciałbym pójść do prostytutki, ale nie tyle w celu zwykłego rozprawiczenia się, godzinki seksu ale żeby porozmawiać, umówić się z nią na kawę, a może będzie z tego więcej. Dałoby się tak ? Czekam na opinie.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Da się poderwać prostytutkę ?

Pewnie, że się da. Tyle że to kosztuje big_smile big_smile big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

3

santapietruszka napisał/a:

Oj, mogę zabulić dwie stówy oficjalnie za tą godzinkę seksu, ale chciałbym żeby się naprawdę zaprzyjaźnić a może nawet związać na zasadzie zwykłego związku.

4

bayadasaurus napisał/a:
santapietruszka napisał/a:

Oj, mogę zabulić dwie stówy oficjalnie za tą godzinkę seksu, ale chciałbym żeby się naprawdę zaprzyjaźnić a może nawet związać na zasadzie zwykłego związku.

No to płać i dawaj znać jak Ci idzie przyjaźnienie się big_smile

5

Czemu akurat prostytutka?
Strasznie dziwne podejście do związku jeżeli pierwszym warunkiem jaki wybranka ma spełnić jest jakiś konkretny zawód.

6

Pomysł na trollowanie średnio udany, raz że tutaj siedzą sami dorośli i "prostytutka" w tytule nie robi na nikim wrażenia,
a dwa to kładąc na stole 200zł płacisz za jej czas w którym możesz robić co tylko chcesz, nawet recytować jej rosyjską poezję.

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

7 Ostatnio edytowany przez bayadasaurus (2019-02-11 14:47:06)

anderstud napisał/a:

Pomysł na trollowanie średnio udany, raz że tutaj siedzą sami dorośli i "prostytutka" w tytule nie robi na nikim wrażenia,
a dwa to kładąc na stole 200zł płacisz za jej czas w którym możesz robić co tylko chcesz, nawet recytować jej rosyjską poezję.

A one biorą z góry czy po fakcie ? Bo z tego wiem domy publiczne i sutenerstwo są w Polsce nielegalne, więc można się umawiać z nimi tylko osobiście. I nie, to nie trollowanie.

8

Rozumiem, że kolega czuje się tak wybitnym mężczyzną, że ma moc sprawczą, aby prostytutka dla niego właśnie zrezygnowała ze swej profesji big_smile Jak się przechwalać, to ja przed kilkoma dniami lizałem się z lesbą wink

A tak na poważnie, nie masz wstrętu robić tego z taką osobą? Nie masz odruchu wymiotnego wyobrażając sobie tą szyszkę penisów, która w niej była?

9 Ostatnio edytowany przez bayadasaurus (2019-02-11 15:00:58)

Grasse napisał/a:

Rozumiem, że kolega czuje się tak wybitnym mężczyzną, że ma moc sprawczą, aby prostytutka dla niego właśnie zrezygnowała ze swej profesji big_smile Jak się przechwalać, to ja przed kilkoma dniami lizałem się z lesbą wink

A tak na poważnie, nie masz wstrętu robić tego z taką osobą? Nie masz odruchu wymiotnego wyobrażając sobie tą szyszkę penisów, która w niej była?

Nawet trochę mnie to kręci że ona doświadczona a ja niewinny prawiczek. No i właśnie dlatego pytam czy poderwanie prostytutki jest realne. A ja samotny koleś jestem smile

10

anderstud napisał/a:

kładąc na stole 200zł płacisz za jej czas w którym możesz robić co tylko chcesz, nawet recytować jej rosyjską poezję.

No ba. Do tego można jeszcze grać na okarynie i okładać się porem po pośladkach.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

11

bayadasaurus napisał/a:
Grasse napisał/a:

Nawet trochę mnie to kręci że ona doświadczona a ja niewinny prawiczek. No i właśnie dlatego pytam czy poderwanie prostytutki jest realne. A ja samotny koleś jestem smile

Mnie też trochę kręci, jak kobieta jest bardziej doświadczona ode mnie. (faceci tak często mają i wcale nie chodzi o mamuśkowanie) Ale, no cóż, już bym chyba wolał polizać psią kupę, niż zamoczyć w prostytutce.

12

O ile dobrze kojarzę to większość prostytutek ma mężów + dzieci/innego partnera.

POmijając już to... jak myślisz, jak zareaguje jej alfons/inny gangster który trzyma na niej łapę, jak będziesz ją odciągał od zarabiania kasy? Zakładając romantyczne love story lol.
Bo nie czarujmy się, na całym tym biznesie siedzi mafia.

13

Chyba najpierw z jej alfonsem powinieneś się zaprzyjaźnić big_smile

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz."
Anthony de Mello

14 Ostatnio edytowany przez bayadasaurus (2019-02-11 15:29:25)

Grasse napisał/a:
bayadasaurus napisał/a:
Grasse napisał/a:

Mnie też trochę kręci, jak kobieta jest bardziej doświadczona ode mnie. (faceci tak często mają i wcale nie chodzi o mamuśkowanie) Ale, no cóż, już bym chyba wolał polizać psią kupę, niż zamoczyć w prostytutce.

No w sumie, mnie najbardziej kręci jak dziewczyna jest młodsza ode mnie i bardziej doświadczona. Starsze i doświadczone już nie tak specjalnie bo to jakby logiczne. A powiedz dlaczego bardziej doświadczone Cię kręcą bo z twierdzeniem że faceci często tak mają spotykam się po raz pierwszy.

15 Ostatnio edytowany przez bayadasaurus (2019-02-11 15:30:28)

Znerx napisał/a:

O ile dobrze kojarzę to większość prostytutek ma mężów + dzieci/innego partnera.

POmijając już to... jak myślisz, jak zareaguje jej alfons/inny gangster który trzyma na niej łapę, jak będziesz ją odciągał od zarabiania kasy? Zakładając romantyczne love story lol.

Przecież bycie alfonsem jest zakazane w tym kraju, to nie Niemcy czy Szwajcaria gdzie istnieją domy publiczne, czy Ukraina gdzie prostytucja jest nielegalna i  cały ten proceder jest faktycznie spętany przez mafię.

16 Ostatnio edytowany przez Grasse (2019-02-11 17:07:15)

bayadasaurus napisał/a:
Znerx napisał/a:

Przecież bycie alfonsem jest zakazane w tym kraju, to nie Niemcy czy Szwajcaria gdzie istnieją domy publiczne, czy Ukraina gdzie prostytucja jest nielegalna i  cały ten proceder jest faktycznie spętany przez mafię.

W Niemczech mocny liberalizm w tej materii bierze się chyba z tego, że w okresie najsłuszniej dla nich minionym obostrzenia były dość radykalne. A w krajach postradzieckich, to chyba ze strachu przed mafią nie zalegalizują.

Czy autor wie, że noc z młodą panienką, z którą da się rozmawiać to  od 1500 w górę.
No chyba, że po francusku.....wtedy są zniżki smile

Władasz 1000 i możesz się przyjaźnić. Myślisz że ona nie ma lepszych rzeczy do roboty niż pić kawkę z randomowym prawiczkiem za darmo.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Da się poderwać prostytutkę ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018