O co jej chodzi w tej relacji? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » O co jej chodzi w tej relacji?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: O co jej chodzi w tej relacji?

Miesiąc temu poznałem dziewczynę. Bardzo dobrze nam się rozmawiało, pisała do mnie codziennie, super kontakt, spotkaliśmy się nawet. Po tygodniu napisała, że spotyka się z kimś (nie jest jej chłopakiem), ale sytuacja jest trudna, bo chłopak mieszka na stałe w Poznaniu, a my we Wrocławiu. Widują się raz na tydzień, raz na dwa tygodnie, to zależy.

Jak dla mnie spoko, jest zajęta, rozumiem. Ale problem polega na tym, że pisze do mnie codziennie, dalej chce rozmawiać, dalej chce się spotkać. Rozmowy z jej strony, to ewidentnie flirt. Mam wrażenie, że jej na mnie zależy, patrząc na to, co i w jaki sposób do mnie pisze, ale z drugiej strony, jak chcę poruszyć temat to słyszę "nie mogę nic obiecać", nasza relacja jest koleżeńska itp. Mam sporo koleżanek, ale żadna nie zachowuje się w taki sposób w stosunku do mnie. O co jej może chodzić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: O co jej chodzi w tej relacji?

No to musisz szybko działać, albo zobaczy w tobie frajera który zawsze będzie, albo musisz jej pokazać że nie jest jedyna i szybko się ogarnie, a jej chłopaka nazywałbym już "byłym". Jak nie zadziałasz stanowczo to trzeci wam zabierze za rękę zdobycz i nie będzie już pisania.

3

Sympatyk89 napisał/a:

Miesiąc temu poznałem dziewczynę. Bardzo dobrze nam się rozmawiało, pisała do mnie codziennie, super kontakt, spotkaliśmy się nawet. Po tygodniu napisała, że spotyka się z kimś (nie jest jej chłopakiem), ale sytuacja jest trudna, bo chłopak mieszka na stałe w Poznaniu, a my we Wrocławiu. Widują się raz na tydzień, raz na dwa tygodnie, to zależy.

Jak dla mnie spoko, jest zajęta, rozumiem. Ale problem polega na tym, że pisze do mnie codziennie, dalej chce rozmawiać, dalej chce się spotkać. Rozmowy z jej strony, to ewidentnie flirt. Mam wrażenie, że jej na mnie zależy, patrząc na to, co i w jaki sposób do mnie pisze, ale z drugiej strony, jak chcę poruszyć temat to słyszę "nie mogę nic obiecać", nasza relacja jest koleżeńska itp. Mam sporo koleżanek, ale żadna nie zachowuje się w taki sposób w stosunku do mnie. O co jej może chodzić?

Chce trzymać Cię w emocjonalnym zapasie, na wypadek gdyby nie wyszło jej z tamtym chłopakiem.
Nie zależy jej na Tobie na tyle, żeby się z Tobą wiązać i wchodzić w relację, jesteś jednak dość dobry, żeby zostać jej czasoumilaczem jeśli nie wyjdzie jej z kimś innym.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

4

Jesteś misiaczkiem dającym atencję i trochę emocji.

5

beta orbietera szuka.....strzelam że pisze nie tylko do ciebie.....a ma cały wianuszek dookola siebie...Do tego widze juz jestes podjarany(ładna jest co?)tą calą  sytuacją co widać i cie panna urobi bez mydla....powinieneś takie rzeczy odczytywać duzo wczesniej.

6

Jak jej z którymś nie wyjdzie to zawsze ma jeszcze jednego w zapasie. O to jej chodzi.

7

jesteś dla niej kandydatem na tzw w moim kręgu "przydupasa". Co to będzie umilał czas pomiędzy jej spotkaniami z chłopakiem z Poznania. Będzie Cię mniej lub bardziej flirtem do siebie przyciągała byś nie uciekł. Gdy poczujesz, że już coś z tego może być, to znów powie Ci delikatnie, że ona przecież kogoś ma. I tak w kółko.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » O co jej chodzi w tej relacji?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018