Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

Moje drogie... Czy znajdę tu bratnią duszę w tym temacie ?
Czy w ogóle chodzicie w pończochach i czy znacie Nylonki ??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

ubieram tylko na jakąs okazje a tak na codzien to nie nosze ;pp

3

Odp: Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

No właśnie... mało kobiet ubiera się kobieco... Czemu chodzicie w spodniach albo lubujecie się w rajtach ???

4

Odp: Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

bo tak wygodniej:D

5

Odp: Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

Noszę, a raczej zakładam takie pończochy (i samonośki) tylko przy wyjątkowych chwilach z moim lubym big_smile . Spódnice kocham kiedy jest ciepło, ale wystarczy pierwszy jesienny wietrzyk i przerzucam się na spodnie...

6

Odp: Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

Na samonośne dobrej jakości mimo wielu prób jeszcze nie trafiłam, wszystkie mi się zsuwają, rajstop też nie lubię, bo muszę kupować na 180cm wzrostu mimo, że mam 168, no ale tylko 5 jest na długość dobra ;/
coś pokręcone jest z rozmiarówką chyba, albo ja się nie znam.

7

Odp: Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

Ja noszę tylko pończochy, po prostu na sam widok rajstop mnie coś skręca (mój K. nazywa je 'antygwałtami';)) Na wieczór obowiązkowo z pasem:) Szpliki i pończochy to jest to!

8

Odp: Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?
eliiielaaa napisał/a:

Ja noszę tylko pończochy, po prostu na sam widok rajstop mnie coś skręca (mój K. nazywa je 'antygwałtami';)) Na wieczór obowiązkowo z pasem:) Szpliki i pończochy to jest to!

Piękna sprawa... a jaki pasek masz ? Czy ma plastikowe żabki czy metalowe ??
Jaką masz budowe ciała, bo ponoć ktoś kto ma szczupłe nogi woli pończochy do paska, a ktoś z grubszymi wybiera samonośne ?
Gdzie zakupujecie pończochy ??
Ktoś chodzi w NYLONKACH  ???

9

Odp: Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

Mam kilka pasków, w różnych kolorach i fasonach: szersze, węższe ale w większości zapinane na biodrach. Mam jeden koronkowy 'z wysokim stanem', na specjalne okazje cudo:). Wszystkie na cztery żabki (wolę plastikowe). Z tego co pamiętam żaden nie kosztował więcej niż 30-40 zł, więc może nie są najwyższych lotów, ale jestem z nich zadowolona.
Nogi mam dość szczupłe, ale krótkie. Myślę, że każda kobieta niezależnie od budowy będzie wygladała lepiej w pończochach niż w ekhymm rajtuzach naciągniętych pod pachy:) ale to jeszcze kwestia samopoczucia, wygody.
W nylonkach nie chodziłam. Pończochy często kupuję na allegro. Ciężko czasem dostać niesamonośne.

10

Odp: Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

dostalam na urodziny pas do ponczoch i ponczochy wszystko czarne od mojego Lubego,i zakladam tylko jak z nim jestem - tzn na sex;)))

11

Odp: Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

Szkoda że tak mało kobiet lubi je nosić sad

12

Odp: Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

Barbaro, a Ty jako wielbicielka, nie zdradzisz nam co nosisz?:) Może coś doradzisz? bo ja ekspertem się nie czuję i chętnie bym się czegoś dowiedziała:)
Wiele moich koleżanek nie nosi pończoch, a pasa tym bardziej, bo twierdzą, że to duży wydatek. Zgoda, pończochy są droższe od rajstop, ale efekty wizualne są niepomierne:) sam pas do pończoch to nie są wielkie pieniądze, a wydatek jednorazowy.

13

Odp: Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

No jasne, że chodzę w pończoszkach:) Uwielbiam je!

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Pończochy do paska - czy nosicie i czy jesteście zadowolone ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024