Gorzów forum. Gorzowianki? jesteście? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Gorzów forum. Gorzowianki? jesteście?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Gorzów forum. Gorzowianki? jesteście?

Czy jest tu ktoś z Gorzowa? Jeśli tak odezwijcie się dziewczyny ( chłopcy tez). Ja zajrzałam tu bo życie mnie skrzywdziło, oszukało i po latach życia w bajce dostałam po tyłku.  A tu można się  wyżalić i wyrzucić  to co siedzi głęboko...
Jeśli chcesz się tym podzielić napisz....
pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gorzów forum. Gorzowianki? jesteście?

Hej izabela99 ja mieszkałam w Gorzowie,a teraz hmmm...wywiało mnie do małopolski okolice Krakowa.Pozdrawiam.

Miłość, wierność, zaufanie.. - W dzisiejszych czasach to już chyba archaizmy...

3

Gorzów to moje ukochane miasto, miasto dzieciństwa (cmentarz żydowski,Warta) i masto młodości ( liceum na Puszkina).Niestety wywiało mnie w Polskę, ale marzę, że wrócę, bo tu przeżyłam najszczęśliwsze chwile, a teraz cóż nie jestem szczęśliwa.Niwstety...

4

Dziewczyny!

Cieszycie się, że powstaje u nas Nova Park? Zanim pójdziemy tam na zakupy możemy pobawić się na ich facebooku.
Na profilu Novej można pograć w grę Nove Słowa - naprawdę fajna zabawa smile

pozdrawiam!

5

Z ciekawostek kulturalnych: od 18-28 lipca w Galerii Askana będzie znajdować się wystawa fotografii z Meksyku i Gwatemali. ("Widok od wewnątrz - Meksyk i Gwatemala"). Prace są częścią projektu badawczego z zakresu antropologii kulturowej, organizowanego przez UAM. Zapowiada się ciekawie!

smile

6

Gorzów Pany. Gorzów górą. Kto z Gorzowa, ten żyje pełną piersią smile
Uwielbiam Gorzów. Od gzuba tak mam smile

Szukam radosnej strony świata.
Miły, rodzinny, lubi dzieci calutki ja
Rozmiar 17.4
Fanatyk ludzkiej duszy

7

Ludziska!

Nova Park kończy swój konkurs już jutro! Nie czekajcie, bo zestawy do minigolfa czekają tylko do jutra smile
Zobaczcie ich profil na Facebooku!

8

masza60 napisał/a:

Gorzów to moje ukochane miasto, miasto dzieciństwa (cmentarz żydowski,Warta) i masto młodości ( liceum na Puszkina).Niestety wywiało mnie w Polskę, ale marzę, że wrócę, bo tu przeżyłam najszczęśliwsze chwile, a teraz cóż nie jestem szczęśliwa.Niwstety...

Masza, a nie możesz wrócić do Gorzowa, skoro jesteś nieszczęśliwa? Rozumiem, że biorąc pod uwagę przeróżne koleje życia czasami jest to trudne, ale nie ma rzeczy niemożliwych smile

9

Dziewczyny, jesteście tu jeszcze?

Ah jak cieszę się na Novą! Najbadziej na H&M smile Wiosno, przyjdź!

10

Wiecie już co będzie hitem tego sezonu? Zagłosujcie na swój wybrany produkt: https://www.facebook.com/GaleriaAskana?sk=app_156538614433372

Nagrodą jest możliwość zakupu o prawie połowę taniej!

11

blejk8 napisał/a:

Dziewczyny, jesteście tu jeszcze?

Ah jak cieszę się na Novą! Najbadziej na H&M smile Wiosno, przyjdź!

A przed chwilą NoVa Park ogłosiło u siebie na Facebooku, że kolejna nowa marka to Mohito! Super! smile

12

hej. od ponad roku mieszkam w gorzowie i obecnie poszukuje jakiegoś dobrego salonu kosmetycznego w którym wykonują zabieg fiberglass na paznokciach. moze kogos plecicie? z góry dziekuje i pozdrawiam.

13

Witam, takiego salonu niestety nie znam, znam natomiast dobrego masażystę w Gorzowie. Nazywa się Paweł Kwiatkowski. masazwgorzowie.pl
Robi świetne masaże relaksacyjne:)

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Gorzów forum. Gorzowianki? jesteście?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018