Seksualność po odchudzaniu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seksualność po odchudzaniu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Seksualność po odchudzaniu

Mam nietypowe pytanie... Może ktoś z Was schudł ostatnio bardzo dużo i borykał się z problemem obwisłej skóry, albo ma partnera, który był/jest w takiej sytuacji. Wiadomo, że dla erotyki, czy seksualności bodźce odbierane przez skórę są jednymi z ważniejszych i chciałabym się dowiedzieć czy i ewentualnie jak zmienia się odczuwanie, kiedy skóra nie jest w dobrej kondycji. Chciałabym wiedzieć jak dotykać osoby z taką przypadłością, żeby zapewnić jej psychiczny komfort i sprawić przyjemność.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seksualność po odchudzaniu

Wiesz, pomimo odchudzania receptory w skórze zostają.
Bardzo wrażliwa na dotyk u kobiet jest twarz, okolice karku i szyi, uszy, łopatki, piersi, brzuch, wewnętrzna strona ud, kolana, stopy. Są indywidualne odchylenia i upodobania. Ale nadmiar skóry nie zmienia za bardzo odczuć podczas pieszczot.

3

A nie mozesz po prostu zapytac tej osoby?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

4

Lady Loka napisał/a:

A nie mozesz po prostu zapytac tej osoby?

Później jak najbardziej, będę pytać i obserwować, ale na początku nie chciałabym tego robić, żeby nie potęgować uczucia dyskomfortu czy niepokoju. Wiesz, w młodości sama byłam takim dziwakiem, bo zawsze miałam bardzo duże piersi. Młodzi mężczyźni byli zwykle zachwyceni faktem spotykania się z dziewczyną z wielkimi cyckami, tylko szybko okazywało się, że nie bardzo wiadomo co z tym nadmiarem szczęścia zrobić i jak się w ogóle do tego zabrać wink Nie chciałabym teraz sama okazać podobnej nieporadności.

5

Marata napisał/a:

nadmiar skóry nie zmienia za bardzo odczuć podczas pieszczot.

Myślisz, że ten problem jest tylko w mojej głowie i wszystko będzie ok? Że jędrność skóry i to jak mocno opina ciało nie ma znaczenia? Zależy mi na tym, żeby partner czuł się przy mnie dobrze i swobodnie, żeby wiedział że jest chciany i akceptowany. Sama już nie wiem jak się zachować. Nie chciałabym podkreślać, że to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie a jednocześnie boję się przesadzić w drugą stronę udając, że wszystko jest w normie, skoro obie strony wiedzą, że nie jest wink

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seksualność po odchudzaniu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018