podryw przez kobietę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » podryw przez kobietę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: podryw przez kobietę

Cześć dziewczyny, co sądzicie o zrobieniu pierwszego kroku przez kobietę? Zdarzyło wam się? W obecnych czasach niby mamy równouprawnienie, ale mam trochę obawy jak to zostanie odebrane przez faceta, przecież to oni niby lubią zdobywać. J

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: podryw przez kobietę
koniarka napisał/a:

Cześć dziewczyny, co sądzicie o zrobieniu pierwszego kroku przez kobietę? Zdarzyło wam się? W obecnych czasach niby mamy równouprawnienie, ale mam trochę obawy jak to zostanie odebrane przez faceta, przecież to oni niby lubią zdobywać. J

Skoro już jedziemy stereotypami. To do czego tego nieszczęśnika chcesz wykorzystać? smile

3 Ostatnio edytowany przez paula0 (2019-07-16 12:56:42)

Odp: podryw przez kobietę
koniarka napisał/a:

Cześć dziewczyny, co sądzicie o zrobieniu pierwszego kroku przez kobietę? Zdarzyło wam się? W obecnych czasach niby mamy równouprawnienie, ale mam trochę obawy jak to zostanie odebrane przez faceta, przecież to oni niby lubią zdobywać. J

W sumie to też jestem ciekawa jakie macie opinie, na ten temat , zwłaszcza faceci więc podpinam się pod temat wink
Od siebie mogę tylko dodać, że nigdy nie zdarzyło mi się nikogo poderwać, zaczepić ani zrobić tego "pierwszego kroku".
Wychodzę z założenia, że jeśli spodobalabym się na poważnie mężczyźnie, to on sam by do mnie zagadał. Poza tym chyba brakuje mi odwagi, żeby to zrobić.. bo nie oszukujmy się nie jest to łatwe zadanie. Zwłaszcza jeśli chcemy poderwać, zagadac do obcej osoby, której wogole nie znamy, która  spodobała nam się z wyglądu..

4

Odp: podryw przez kobietę

Poderwać mnie żadna wprost nie podrywała, ale prawie wszystkie wysyłały jasne sygnały. A to zerkanie, a to przekładanie włosów z prawa na lewo itp.
Raz jeden kobieta położyła mi stopę na stopie pod stołem w towarzystwie. Tanie, ale (idąc poetyką stand-upperów) zaruchała.

5

Odp: podryw przez kobietę

a tam od razu nieszczęśnik, może właśnie odwrotnie big_smile.

ja się zastanawiam czy zaproponować spotkanie pierwsza. mam stresa, bo jesteśmy na jednym roku i jak odmówi to będę go spotykała nadal, trochę przypał

6

Odp: podryw przez kobietę
koniarka napisał/a:

a tam od razu nieszczęśnik, może właśnie odwrotnie big_smile.

ja się zastanawiam czy zaproponować spotkanie pierwsza. mam stresa, bo jesteśmy na jednym roku i jak odmówi to będę go spotykała nadal, trochę przypał

Możesz delikatnie sprawdzić czy by chciał, nawiązując do ewentualnego spotkania rozmową. Np "fajnie by było zobaczyć to i to, pójść tam i tam, no ale nie mam za bardzo z kim". Chyba nie muszę tłumaczyć jak to się robi wink

Co do podrywu przez dziewczynę, tak zdarzyło mi się. Jedno takie zdarzenie szczególnie dobrze pamiętam do dziś. Dość dawno, jeszcze na studiach koleżanka po miłej rozmowie tak mnie uszczypnęła w tyłek że przez pół godziny jeszcze mnie bolał smile

7

Odp: podryw przez kobietę

takie coś na mnie zrobiłoby duże pozytywne wrażenie, kiedyś na studiach była dziewczyna która mnie w taki sposób zaczepiała, aczkolwiek to jest tylko pierwszy krok i w dłuższej perspektywie inne rzeczy są ważniejsze.

8

Odp: podryw przez kobietę

A jak odbieracie dziewczyny, po których widać, że są wami zainteresowane? Ja np. nie umiem udawać, że chłopak jest mi obojętny - jestem pewna, że jak rozmawiamy i patrzę mu w oczy, to w moich oczach wszystko widać sad A unikać go lub uciekać wzrokiem podczas rozmowy jest bez sensu.....

9

Odp: podryw przez kobietę
umajona napisał/a:

A jak odbieracie dziewczyny, po których widać, że są wami zainteresowane? Ja np. nie umiem udawać, że chłopak jest mi obojętny - jestem pewna, że jak rozmawiamy i patrzę mu w oczy, to w moich oczach wszystko widać sad A unikać go lub uciekać wzrokiem podczas rozmowy jest bez sensu.....

Ja odbieram takie dziewczyny bardzo pozytywnie smile

10

Odp: podryw przez kobietę

W Polsce rzadko takie coś się widuje natomiast np: w Anglii jest to popularne zjawisko i nie ma w tym nic dziwnego. Dziewczyny biorą sprawy w swoje ręce i jak ktoś im się spodoba to ruszają na podbój i się z tym nie kryją. Według mnie jest to na plus u kobiet. W Polsce niestety kobiety raczej nie wiedzą jak nawiązać pierwszy kontakt itp.

11

Odp: podryw przez kobietę

pewnie zależy od charakteru kobiety smile. są przecież i takie co maja wywalone i się biorą za żonatych nawet. ale to prawda jest to rzadkie zjawisko u nas. gadałam o tym z koleżankami to padały nawet takie słowa, że nie będą się płaszczyć przed facetem hehe wink . już bez przesady, czasem trzeba coś zrobić, żeby zwrócił uwagę, a nie tylko pokornie czekać.

12

Odp: podryw przez kobietę

Ja poderwalam wszystkich swoich facetów. 2 byłych i tego obecnego smile. Każdy z nich był nieśmiały i każdy z nich myślał, że nie mają u mnie szans. Tyle, że ja jestem trochę pokrętna. Faceci, którzy byli mną zainteresowani i się o mnie starali, w ogóle nie robili na mnie wrażenia.
Z mojej strony nie były to jednak jakieś fizyczne zaczepki a rozmowa sprowadzana na pewien tor.

Z obecnym było najciezej. Nie potrafił odebrać żadnych komunikatów z mojej strony, kobiet unikał jak ognia. Po prostu miał bardzo niską samoocene i praktykcznie zerowe doświadczenie w związkach. Nie żałuję, bo jest naprawdę najlepszym mężczyzna jakiego spotkałam na swojej drodze smile. Odkąd ze sobą jesteśmy, jego poczucie wartości poszło bardzo w górę. Wszyscy widzą w nim pozytywną zmianę.

Z drugiej strony, gdybym miała poderwać kogoś ze swojego roku(już dawno po studiach jestem), to nie wiem czym bym się odważyła. Zależy, czy facet jest dojrzały czy nie. Bo jeśli nie, to potem zrobi z Ciebie posmiewisko wśród kolegów.

13

Odp: podryw przez kobietę
umajona napisał/a:

A jak odbieracie dziewczyny, po których widać, że są wami zainteresowane? Ja np. nie umiem udawać, że chłopak jest mi obojętny - jestem pewna, że jak rozmawiamy i patrzę mu w oczy, to w moich oczach wszystko widać sad A unikać go lub uciekać wzrokiem podczas rozmowy jest bez sensu.....

bardzo lubie, takiej dziewczynie najchętniej odwzajemnilbym zainteresowanie i sam bylbym lojalny tzn. nie zwracałbym uwagi na inne dziewczyny, gorzej jeśli będzie tak jak ktoś pisze wyżej, tzn. gdy będzie widać że ja też się interesuję, to nagle stanę się byłym;)no trudno, wolę ponieść ryzyko i być sobą:D

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » podryw przez kobietę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024