przez nią, przez niego.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: przez nią, przez niego....

prawda subiektywna, bo z jednego punktu widzenia 

Pstryk, pstryk. Flesz. Pstryk. Kolejny i jeszcze jeden. Dziesiąty, setny.......
Niech się dzieje co chce. Tylko tak może go mieć przy sobie. Przecież nikogo nie obchodzi co robi. Muzyka, tłum. Nikt nie zauważy. Nie pomyśli nawet........ Flesz, pstryk. Odwraca się.                                                     Tamta patrzy. Wie.

Tamta. która przecież nie może się z nią równać. Ona -  może mu dać wszystko. Ona - może spełnić wszystko. Ona - dawała mu to, czego zapragnął. Przecież brał..............

Tamta, dziwnie przeciętna, wycofana, skupiona. Odległa, jakby nieobecna. Bezgłośna, obca. Wydarła Go      z jej rąk . Spokojnie, w ciszy. Jak ...? Przecież właściwie nic nie zrobiła.  Przyszła cicho jak mgła. Wszystko zasnuła. A potem On poszedł za nią, zatracony.

Ona złamana. Tnie obrazy. Każde cięcie jak otwarta rana. Ale Tamta jak cień. Zdjęcie  ze zdjęcia. Tamtej cień. Cięcie, zdjęcie ze zdjęcia. Cień. Flesz. Pstryk. On przecież musi na nią spojrzeć. Tak jak na Tamtą. Musi. Pstryk. Ale On nie patrzy na nią jak na Tamtą. On zatopiony w Tamtej cieniu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przez nią, przez niego....

Serce nie sługa..

3

Odp: przez nią, przez niego....

A ja mam coś innego. To dopiero prolog https://www.wattpad.com/470497308-uwięziona-prolog

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2023