Pilnie potrzebna pomoc - gaśnie młode życie! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Pilnie potrzebna pomoc - gaśnie młode życie!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1

Temat: Pilnie potrzebna pomoc - gaśnie młode życie!

Ja wiem, że takich zbiórek w sieci jest mnóstwo, ale ta trwa ponad miesiąc, a zebrano tylko niewielką kwotę z potrzebnej całości. By to młode życie uratować, potrzeba ok. 320 tysięcy złotych, a jest niecałe 10 tys. Ziórkę obserwuję od jakiegoś czasu i zastanawiam się czy licznik od dwóch tygodni nie drgnął, bo potrzebującym jest młody obywatel Ukrainy? Mam szczerą nadzieję, że nie, że to nie ma znaczenia, że to tylko taki zbieg okoliczności, bo ktoś nie wykazał się wystarczającą operatywnością, by informacja dotarła do wystarczającej ilości osób. Jeśli możesz, dołóż, proszę, swoją cegiełkę albo przynajmniej udostępnij link.

https://www.siepomaga.pl/ratujemy-danie … etE2534GM8

Nie znam tego młodego człowieka, ale patrząc na zdjęcie na górze widzę kogoś bardzo mi bliskiego, przez wiele tygodni podobny obraz był i moją codziennością. Nam się nie udało, boli do dzisiaj, ale pieniądze nie miały znaczenia, tutaj pieniądze mogą zdecydować o życiu tego chłopca. Nie potrafię przejść obojętnie.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Pilnie potrzebna pomoc - gaśnie młode życie!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018