Problematyczny plik ISO - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Problematyczny plik ISO

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Problematyczny plik ISO

Nie wiem, czy dobrze robię umieszczając to pytanie w dziale "ogłoszenia", ale nie wiedziałam, gdzie dodać.

Czy miał ktoś problem z nie otwierającymi się plikami ISO? Mam coś do zainstalowania w tym formacie, ściągnęłam program Alcohol do otwarcia tego obrazu, ale nie działa. Jak sprawdzić, czy ten plik jest uszkodzony?

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez paslawek (2019-07-21 20:19:37)

Odp: Problematyczny plik ISO

To co się dzieje po zamontowaniu obrazu w wirtualnym napędzie Alkohola czy jest to obraz płyty z filmem?

Edit Stop wróć czyli to program na obrazie płyty doczytałem.

3

Plik ISO w win 7-10 montujesz jako wirtualny napęd CD/DVD i używasz jak normalna płytę CD. Jeśli to nie działa, to na 99% plik jest uszkodzony.

4

Właśnie nic się nie działo,. iso się nawet nie otwierało, a wskazanie pliku do zamontowania w wirtualnym napędzie nie powodowało żadnej zmiany. Ale już rozwiązałam problem, Power Iso sobie poradził, tylko nie mam pojęcia, czemu Alcohol nie.
Dzięki za reakcję ; )

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

5

Jeżeli to był darmowy Alkohol albo demo to mogło tak być jednak iso powinien otworzyć dlaczego tego nie zrobił kto wie chimery jak to po alkoholu. smile
Jesteś dzielna .

6

niepodobna napisał/a:

Właśnie nic się nie działo,. iso się nawet nie otwierało, a wskazanie pliku do zamontowania w wirtualnym napędzie nie powodowało żadnej zmiany. Ale już rozwiązałam problem, Power Iso sobie poradził, tylko nie mam pojęcia, czemu Alcohol nie.
Dzięki za reakcję ; )

Power ISO sobie poradził bo ma lepszą obsługę błędów. Użycia alcohola120% nie rozumiem, bo windows robi to samo natywnie bez tego gadżetu. Od pożegnania z XPkiem nie używam takich zamulaczy.

7 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-07-21 21:15:28)

Lagrange napisał/a:
niepodobna napisał/a:

Dzięki za reakcję ; )

Power ISO sobie poradził bo ma lepszą obsługę błędów. Użycia alcohola120% nie rozumiem, bo windows robi to samo natywnie bez tego gadżetu. Od pożegnania z XPkiem nie używam takich zamulaczy.

Muszę zobaczyć, jak to się robi bezpośrednio w Windows. Tak się jakoś złożyło, że otwieranie obrazów z parę lat nie było mi do niczego potrzebne..

8

niepodobna napisał/a:

Nie wiem, czy dobrze robię umieszczając to pytanie w dziale "ogłoszenia", ale nie wiedziałam, gdzie dodać.

Czy miał ktoś problem z nie otwierającymi się plikami ISO? Mam coś do zainstalowania w tym formacie, ściągnęłam program Alcohol do otwarcia tego obrazu, ale nie działa. Jak sprawdzić, czy ten plik jest uszkodzony?

Zazwyczaj przy dużych plikach np. iso jest również podawana "suma kontrolna", wystarczy ściągnąć narzędzie do jej utworzenia i porównać, jeśli się nie zgadza, to plik jest uszkodzony. Co do Alcohola, to dużo lepszym narzędziem jest Deamon Tools.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Problematyczny plik ISO

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018