Duszę sie w nowej pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Duszę sie w nowej pracy

Hej,
od 4mies pracuje w nowej Kancelarii w sekretariacie, która jest o 3/4 mniejsza od poprzedniej. W poprzedniej spedzilam 4 lata i przenioslam sie do mniejszej bo chcialam juz odpoczac od stresu i wgl od chorego zarzadzania ludzmi. Dzien w dzien wstaje z uczuciem jakby mi ktos petle na szyi zaciskal. Jade do nowego miejsca totalnie zrezygnowana i pozbawiona jakiejkolwiek motywacji. Jestem apatyczna i popelniam sporo błędów. Przyznaje sie do nich oczywiście, ale czuje ze to moja porażka. Tak bardzo chciałam zmiany pracy a w kopalam sie w to samo. Dokladnie po tygodniu w nowym miejscu wiedziałam, że to juz nie to i szukam nowej, niestety jest slabo. Bylam na 3 rozmowach i lipa. W nocy śnią mi sie sytuacje w pracy, w których popełniłam kolejne bledy. Zdarza sie ze przed snem wybucham placzem bo tak bardzno nie chce tam isc. Nie bija mnie, nie wyzywaja, ale czuje ze nie zostalam przyjeta do ich grona (wszyscy trzymaja sie jako paczka) i mimo wielu prob po prostu odbijam sie od ściany. Najchętniej rzucilabym ta prace w pi... ale hajs. Niestety... czy moze znacie jakies rozwiązanie? Byliscie w takiej sytuacji??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Duszę sie w nowej pracy

To że popełniasz błędy w pracy to normalne, zanim nie opanujesz wszystkiego. Najlepiej jeżeli załatwi się pracę po znajomości, chociaż to też nie jest pewne. A co do nowej pracy, wymaga to cierpliwości- nie można się załamywać.

Dodaj artykuł na naszym blogu

3

dzialka napisał/a:

To że popełniasz błędy w pracy to normalne, zanim nie opanujesz wszystkiego. Najlepiej jeżeli załatwi się pracę po znajomości, chociaż to też nie jest pewne. A co do nowej pracy, wymaga to cierpliwości- nie można się załamywać.

Popełniłam tak głupie błędy, że az uwierzyć nie mogę. Nie mniej jednak uczucie, że sie dusze występuje codziennie, mam wrażenie ze ta praca to nie jest to. Nigdy takiego uczucia silnego nie czulam, a w sumie juz pracowalam w kilku miejscach.

czy nowa praca bardzo rózni się od starej? Błędy na początku są bardzo głupie, może przez to że 4 lata spędziłaś w jednym miejscu już nie pamiętasz jak to wygląda przez pierwsze dni. Daj sobie czas.
Druga sprawa to ludzie. Jeżeli są paczką to niech sobie będą, skup się na pracy, chodzisz tam zarabiać a nie towarzysko. Jeżeli w kontaktach z tobą zachowują się profesjonalnie to nie widzę powodu do niechęci.

Osobiście nigdy nie szukałam znajomych w pracy, nie uniosłabym gadać z tymi samymi ludźmi w pracy i po pracy albo gadać ciągle o pracy. Wiadomo że współpracownicy to przypadkowi ludzie o różnych zainteresowaniach i mogą nie znaleźć wspólnego tematu poza tą pracą właśnie.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018