gwałt - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: gwałt

Niestety zostałem zgwałcony tydzień temu, to było nad jeziorem, pojechałem się poopalać, dołączyło dwóch chłopaków, jestem trochę zniewieściały, w pracy uważają mnie za geja, zaczęli ze mną gadać i wyczuli to, opowiadali różne wulgarne rzeczy o seksie itp, wypytywali mnie o mojego penisa it. a potem jak chciałem iść zgwałcili mnie, najpierw jeden potem drugi. Do dzisiaj boli mnie tyłek, siadam na półdupku, wstydzę się strasznie i najgorsze że jakoś nie czuję popędu do kobiet, nie mam ochoty na seks, czuje się jakby kobietą, czy ochota na seks już nigdy nie wróci ? Myślałem o tym, żeby iść do psychologa ale się wstydzę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: gwałt

Powinienes zgłosić sprawę na policji i udać do się psychoterapeuty. Nie ma się czego wstydzić, każdy ma jakieś problemy psycholog jest od tego by pomógł.
Bardzo Ci współczuję.

3

Troll

4

Markus

idziesz na policję obowiązkowo

Potem psycholog

@Polaquito
Ktoś może mieć naprawdę problem, i nie rzucaj głupim "trollem" od razu.

5

Polaquito napisał/a:

Troll

To raportuj moderacji, zamiast zostawiać posty nic nie wnoszące do tematu...

Autorze, to żaden wstyd zgłosić się po pomoc. Przemyśl to.

6 Ostatnio edytowany przez Markus37 (2019-06-10 13:28:47)

Na policję nigdy nie pójdę, już sobie wyobrażam ich śmiechy pod nosem i jaki wstyd przed kobietami sad, tak, niestety to też się zdarza mężczyznom, mam wiele cech kobiecych i niejednokrotnie po alkoholu koledzy się do mnie przystawiali - na prawde to nie żart, ale nie myślałem, że spotka mnie coś takiego, pójdę do psychologa, chciałbym odzyskać popęd seksualny do kobiet. O zdrowie zadbałem, siostra wypisała mi leki przeciwdziałające hiv i takie tam, najgorsze jest to że miałem wtedy wytrysk a teraz nie mam erekcji na widok kobiety.

Ps: dziękuję za pocieszenie, bardzo miło coś takiego przeczytać smile

I idź do lekarza, bo w gratisie mogłeś otrzymać HIVa

8

Markus37 napisał/a:

Na policję nigdy nie pójdę, już sobie wyobrażam ich śmiechy pod nosem i jaki wstyd przed kobietami sad, tak, niestety to też się zdarza mężczyznom, mam wiele cech kobiecych i niejednokrotnie po alkoholu koledzy się do mnie przystawiali - na prawde to nie żart, ale nie myślałem, że spotka mnie coś takiego, pójdę do psychologa, chciałbym odzyskać popęd seksualny do kobiet. O zdrowie zadbałem, siostra wypisała mi leki przeciwdziałające hiv i takie tam, najgorsze jest to że miałem wtedy wytrysk a teraz nie mam erekcji na widok kobiety.

Ps: dziękuję za pocieszenie, bardzo miło coś takiego przeczytać smile

Leki przeciwdziałające hiv? Co to takiego? Zażyłeś po czy przed?

9

Przed to raczej nie, musiałbym być jasnowidzem, oczywiście po, są takie leki na wypadek wysokiego ryzyka zakażenia.

10 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2019-06-15 15:08:32)

Istnieje coś takiego, ale z tego co mi się kojarzy, nie do dostania tak od ręki wypisane przez siostrę, ale to przyjęcia w szpitalu pod okiem lekarza.

W sytuacji narażenia na zakażenie HIV, takiej jak gwałt, zakłucie igłą niewiadomego pochodzenia lub inne zdarzenie, natychmiast zgłoś się do szpitala zakaźnego prowadzącego terapię antyretrowirusową. Listę takich szpitali wraz z całodobowymi telefonami znajdziesz na stronie Krajowego Centrum ds. AIDS.

Koszt postępowania po ekspozycji wypadkowej finansuje program zdrowotny Ministerstwa Zdrowia pn. Leczenie antyretrowirusowe osób żyjących z HIV w Polsce, a w innych sytuacjach istnieje możliwość otrzymania pełnopłatnej profilaktyki poekspozycyjnej na podstawie recepty wystawionej przez lekarza pracującego w jednym ze wskazanych szpitali.

źródło: aids.gov.pl

Musiałbyś mieć niesamowite szczęście, jeżeli Twoja siostra pracuje na oddziale zakaźnym takiego szpitala i wystawiła Ci akurat receptę.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

11 Ostatnio edytowany przez Markus37 (2019-06-15 16:47:15)

Nie potrzeba pracować na oddziale zakaźnym, moja siostra jest lekarzem, zmyśliłem, że byłem u dziwki i chodzą słuchy że ona ma aids i mi wypisała tabletki, oni pewnie byli zdrowi ale kto wie czy to nie geje, chociaż gejów to się nie boję bo oni nie są raczej agresywni, boje się takich samców 100 % hetero, ile razy ja się nasłuchałem od kolegów ' w więzieniu to by się o ciebie bili' , 'zamoczyłeś wreszcie ? ' itp ale to takie żarty i wszyscy się z nich śmiejemy. Zamawiam taksówkę a w słuchawce głos ' proszę pani taksówka może być za 10 minut', wchodzę na ochronę żeby odebrać przesyłkę, babka mnie widzi i mówi, ' jak się pani nazywa'. Kupuję klawiature w sklepie, a facet do mnie ' spokojnie, niech się Pan nie boi '  O dziwo, nie narzekam na powodzenie u pięknych kobiet i najlepsze jest to że to one same mnie zaczepiają najczęściej w sklepach przy zakupach, nie wiem skąd to się bierze, bo podobno babki nie lubią takich ciap.

Chciałbym się zemścić na nich bez policji.

12

Chyba można zamknąć temat, ku przestrodze, uważajcie mężczyźni na prawdę, szczególnie bi seksualni i zniewieściali.

13 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-06-21 09:45:41)

Markus37 napisał/a:

Chciałbym się zemścić na nich bez policji.

Nie polecam samosądu. Od wymierzania sprawiedliwości są odpowiednie organy.
Zgłoś to, albo poukładaj sobie w głowie i żyj dalej.

14

Takie myśli mi chodzą po głowie ale i tak bym tego nie zrobił.
Proszę o zamknięcie tego wątku, chciałbym się oderwać tez od forum i zapomnieć.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018