Seks z mężczyznami innych ras - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks z mężczyznami innych ras

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 155 ]

Temat: Seks z mężczyznami innych ras

Dziś wpadła mi w ręce ankieta na temat atrakcyjności mężczyzn różnych ras/typów urody dla kobiet z Polski. Największą popularnością cieszyli się poludniowcy, np. Włosi, Portugalczycy; troche mniej slowianie, jeszcze mniej Irlandczycy i skandynawskie, a
najmniejsza Azjaci. Czarnoskórych w ankiecie nie uwzględniono.

Czy macie jakieś doświadczenia seksualne z mężczyznami (A może i kobietami) innych ras?
A może chciałybyście spróbować np. z czarnoskórym czy śniadym mężczyzną?
Mężczyźni z jakich zakątków świata Was pociągają?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ślimaczyca napisał/a:

Dla mnie i pewnie dla wielu mężczyzn też, kobieta, która spała z murzynem byłaby skreślona.

3

Style90 napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:

Dla mnie i pewnie dla wielu mężczyzn też, kobieta, która spała z murzynem byłaby skreślona.

Ponieważ?

people make mistakes
fathers mothers
people make mistakes
you are not alone

4

Monoceros napisał/a:
Style90 napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:

Ponieważ?

Nie wiem. To poprostu negatywnie działa na moją podświadomość.

5

Style90 napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:

Hę?

6

Style90 napisał/a:

Nie wiem. To poprostu negatywnie działa na moją podświadomość.

Jeśli chodzi o pochodzenie, to chyba nie mam swojego jednego typu, ale idąc w drugą stronę, to na pewno nie przespałabym się z rasistą. To negatywnie działa na moje postrzeganie danej osoby.

---------------
I już jako przedstawicielka moderacji, jak również nauczona doświadczeniem, profilaktycznie przypominam, że wszelkie treści o charakterze nawołującym do nienawiści na tle rasowym lub etnicznym łamią nie tylko obowiązujący na forum regulamin, ale też polskie prawo, dlatego będą usuwane.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

7 Ostatnio edytowany przez Style90 (2019-05-30 00:04:39)

Pani redaktor przykro mi, że mnie Pani w taki sposób oceniła. Moim zdaniem jest to nie sprawiedliwe, ponieważ nigdzie nie napisałem nic obraźliwego.

Ach ta poprawność polityczna. To że nie chce się z nimi dzielić kobietami, nie oznacza że mam do nich jakieś uprzedzenia.

8

Style90 napisał/a:

Pani redaktor przykro mi, że mnie Pani w taki sposób oceniła. Moim zdaniem jest to nie sprawiedliwe, ponieważ nigdzie nie napisałem nic obraźliwego.

Owszem, nie zostało użyte obraźliwe stwierdzenie, ale uprzedzenie aż bije po oczach. Jeśli do tego dodać, że pytanie zostało skierowane do kobiet i dotyczy mężczyzn, to wydaje mi się, że cel posta jest dosyć jednoznaczny.
Widzisz, Ty twierdzisz, że moja ocena jest niesprawiedliwa, to teraz odwróćmy role i spróbujmy stanąć na miejscu osoby czarnoskórej - jak sądzisz, co poczuła czytając post wiadomej treści? A nikt przecież nie wybiera sobie koloru skóry z jaką przychodzi na świat.

Jeśli zaś chodzi o niebieską, moderatorską notkę, to użyłam słowa "profilaktycznie" i odnosiła się ona do wszystkich potencjalnie napisanych w tym wątku postów. Doświadczenie uczy bowiem, że pytania w typie tego z pierwszego posta, wyjątkowo skutecznie przyciągają osoby, które lubią dać upust swoim uprzedzeniom. Ja z kolei takim treściom mówię stanowcze "nie".

Nie róbmy jednak off topu (uprzedzam, że ostatnie posty właśnie z tego powodu mogą zostać usunięte), a jeżeli coś pozostaje niejasne, to proszę o kontakt mailowy: olina_netkobiety@wp.pl

Edit:.
Nie edytujemy postów, jeśli już pojawiła się do nich odpowiedź, zwłaszcza w sposób, który dosyć znacząco zmienia treść.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

9 Ostatnio edytowany przez Ślimaczyca (2019-05-30 07:11:06)

Style90, a gdyby to nie był czarnoskory, A czerwonoskory lub zoltoskory? Albo biały, ale z poludnia/południowego wschodu Europy?

Style90 napisał/a:

Ach ta poprawność polityczna. To że nie chce się z nimi dzielić kobietami, nie oznacza że mam do nich jakieś uprzedzenia.

Dzielić się możesz swoimi rzeczami, a nie kobietami. No chyba, że piszesz do nas z czasow gdzie niewolnictwo jeszcze istnieje i masz jakieś niewolnice...

Ale może powiesz nam o swoich doświadczeniach seksualnych lub fantazjach z kobietami innych ras, żeby jednak zostać w temacie.

10

Prowokujesz, Ślimaczyco. smile
Słowianie, przez duże "S", opatrzyli się już.
Do Japonii i Chin daleko.
Imigranci, to mieszkańcy Afryki dotychczasowi w większości.
Może Włochów obojga płci należałoby o to zapytać przede wszystkim? smile

facet po przejściach

11

Prowokuje tylko do kulturalnej wymiany zdań;)

zaskoczyło mnie, że tak niewiele kobiet (ok. 11% ankietowanych) było zainteresowanych słowianami. Jednak większość moich znajomych z Pl jest w związku z Polakiem.

Jeśli chodzi o mnie to najbardziej podobają mi się Azjaci, ci z poludniowo-wschodniej części kontynentu, a w łóżku miałam okazję być z białymi (ale nie slowianami), Azjatami i jednym metysem.

12

Ślimaczyca napisał/a:

zaskoczyło mnie, że tak niewiele kobiet (ok. 11% ankietowanych) było zainteresowanych słowianami. Jednak większość moich znajomych z Pl jest w związku z Polakiem.

Jeśli chodzi o mnie to najbardziej podobają mi się Azjaci, ci z poludniowo-wschodniej części kontynentu, a w łóżku miałam okazję być z białymi (ale nie slowianami), Azjatami i jednym metysem.

Nie ma białych Azjatów, jeśli chodzi o południowo-wschodnią część Azji, biorąc pod uwagę Twoje rozgraniczanie pod względem rasowym.
To Koreańczycy, mieszkańcy Malezji, Singapuru, Filipin lub wielowyspowej Indonezji.
Obywatelami tych krajów tzw. "biali" mogą być jednocześnie. Temu nie zaprzeczę. smile
Metysi zaś, mogą obrazić się za nazwanie ich białymi.
To tak, pro forma. smile

facet po przejściach

13 Ostatnio edytowany przez Ślimaczyca (2019-05-30 10:42:14)

Excop napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:

Nie ma białych Azjatów, jeśli chodzi o południowo-wschodnią część Azji, biorąc pod uwagę Twoje rozgraniczanie pod względem rasowym.
To Koreańczycy, mieszkańcy Malezji, Singapuru, Filipin lub wielowyspowej Indonezji.
Obywatelami tych krajów tzw. "biali" mogą być jednocześnie. Temu nie zaprzeczę. smile
Metysi zaś, mogą obrazić się za nazwanie ich białymi.
To tak, pro forma. smile

Przeczytaj mój post jeszcze raz, tym razem nie pomijając przecinków, a zauważysz, że nigdzie nie pisałam ani o białych Azjatach ani o białych metysach...

14

Ślimaczyca napisał/a:

]

Przeczytaj mój post jeszcze raz, tym razem nie pomijając przecinków, a zauważysz, że nigdzie nie pisałam ani o białych Azjatach ani o białych metysach...

Przepraszam, masz rację.
Wyciągnąłem zbyt daleko idące wnioski.
Ci moi pobratymcy po płci... Biedni. smile

facet po przejściach

15

Z perspektywy faceta mogę śmiało powiedzieć, że gust mój trafiają głownie przedstawiciele ras aryjskich: jakbym miał wyszczególnić to Słowianki,     Persyjki oraz Włoszki. W przypadku Latynosek też będzie przypadek zainteresowania.

Przedstawiciele innych niż ww. nie budzą żadnego większego zainteresowania pod względem pociągu.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

16 Ostatnio edytowany przez Style90 (2019-05-30 15:05:51)

Ślimaczyca napisał/a:

Ale może powiesz nam o swoich doświadczeniach seksualnych lub fantazjach z kobietami innych ras, żeby jednak zostać w temacie.

Podobają mi się europejki, azjatki tak średnio. Ale najbardziej kręcą mnie kobiety z bliskiego wschodu.

17

znam kilka kobiet z bliskiego wschodu i faktycznie są piękne, mają w sobie coś niesamowitego.

18

Nie miałam doświadczeń seksualnych z takimi mężczyznami, ale też jakoś mnie do nich nie ciągnie. Nie jestem rasistką, po prostu niespecjalnie mi się podobają "nieeuropejskie" typy urody, no może z wyjątkiem niektórych Japończyków...jak miałam okazję ich widzieć.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

19 Ostatnio edytowany przez ines 32 (2019-06-01 17:04:44)

Style90 napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:

Odważy jesteś i chodz większość uważa podobie to niestety stronniczość tego forum nie pozwala na szczerość.

20

Style90 napisał/a:

To że nie chce się z nimi dzielić kobietami, nie oznacza że mam do nich jakieś uprzedzenia.

A to Ty masz jakiś harem, którym możesz dowolnie rozporządzać, dzielić się lub nie - wedle upodobań, czy po prostu rościsz sobie prawo do decydowania o tym,co kobiety ogólnie mogą robic?

21

Nie wiem czy jest coś takiego jak stronniczość forum. ale jest tzw. poprawność polityczna.
Sama zastanawiam się- pewnie niepoprawnie politycznie będzie napisać, że nie pociągają mnie mężczyżni czarnej rasy?
Mogą to być wspaniali, wartościowi ludzie- ale dla mnie mają swój specyficzny zapach i ja tak mam?
Czy to rasizm? Przyjmuję do wiadomości, że ktoś mógłby stwierdzić, że Polki nie pachną mu ładnie, czy brunetki i nie uznałabym tego z przejaw rasizmu w moją stronę. Nigdy też nie potraktowałam nikogo bez szacunku z powodu rasy czy orientacji czy czegokolwiek.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

22

ines 32 napisał/a:
Style90 napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:

Odważy jesteś i chodz większość uważa podobie to niestety stronniczość tego forum nie pozwala na szczerość.

Z tą opinią spotkałam się już niejednokrotnie i jej nie rozumiem z kilku powodów, więc spytam.
Dlaczego?
I dlaczego tylko murzyni? A jeśli to był azjata? Eskimos? Aborygen?
Co to za różnica z kim spała? A jeśli to był czarnoskory, ale Polak?

Nie oszukujmy się rasizmu czy innej dyskryminacji tam, gdzie jej nie ma. To, że komuś nie podoba się jakoś typ urody jest w porządku. Mogą Ci się nie podobać czarnoskorzy albo blondynki albo niscy albo z szarymi oczami...możesz też pójść w druga stronę i powiedzieć, że podobają Ci się tylko blondyni lub Azjaci albo jacyś jeszcze inni i tylko z takimi chodzisz do łóżka. To nie jest rasizm.

23 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-01 21:19:29)

Ślimaczyca napisał/a:
ines 32 napisał/a:
Style90 napisał/a:

Z tą opinią spotkałam się już niejednokrotnie i jej nie rozumiem z kilku powodów, więc spytam.
Dlaczego?
I dlaczego tylko murzyni? A jeśli to był azjata? Eskimos? Aborygen?
Co to za różnica z kim spała? A jeśli to był czarnoskory, ale Polak?

Nie oszukujmy się rasizmu czy innej dyskryminacji tam, gdzie jej nie ma. To, że komuś nie podoba się jakoś typ urody jest w porządku. Mogą Ci się nie podobać czarnoskorzy albo blondynki albo niscy albo z szarymi oczami...możesz też pójść w druga stronę i powiedzieć, że podobają Ci się tylko blondyni lub Azjaci albo jacyś jeszcze inni i tylko z takimi chodzisz do łóżka. To nie jest rasizm.

Nie mam pojęcia.. Ale ja w ogóle  jestem mocno uwrażliwiona na zapachy.  Wolałabym mieć inaczej- uwierz.. Azjatów znam niewielu.
Co ciekawe- do ciemnoskórych kobiet tak nie mam - nawet mi One ładnie pachną w nieseksualnym sensie
Znasz Eskimosów w PL?

edit_ widzę, że to nie do mnie pytanie, ale zostawiam smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

24

Ela210 napisał/a:

Nie wiem czy jest coś takiego jak stronniczość forum. ale jest tzw. poprawność polityczna.
Sama zastanawiam się- pewnie niepoprawnie politycznie będzie napisać, że nie pociągają mnie mężczyżni czarnej rasy?
Mogą to być wspaniali, wartościowi ludzie- ale dla mnie mają swój specyficzny zapach i ja tak mam?

Podoba mi się ten poprawny politycznie eufemizm "specyficznie pachną" lol

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

25

Snake napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Hm...jednak blisko trzeba być, żeby poczuć jak pachną : D

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

26

niepodobna napisał/a:
Snake napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Cóż, ja tak mam, że wystarczy w tym samym pokoju.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

27

Ela210 napisał/a:
niepodobna napisał/a:
Snake napisał/a:

Cóż, ja tak mam, że wystarczy w tym samym pokoju.

To masz genialny węch, mogłabyś być nosem w fabryce perfum ; )

28

A ja myślałem, ze to wszystkie kobiety taki węch maja. Tak... Kobieta kręcąca z facetami innych nacji odrzuca przeważnie, ale nie będę się rozwodzil czemu. Faceci najprzystojniejsi chyba tam gdzie jedzenie dobre albo pieniądze. Włosi wydają się spoko. Kobiety najładniejsze to chyba Koreanki oraz Rosjanki. Chociaż facetów podświadomość nie pcha do mieszania genów i wolałbym kogoś z podobnych kręgów kulturowych.

-

29 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-01 22:42:09)

Burzowy napisał/a:

A ja myślałem, ze to wszystkie kobiety taki węch maja. Tak... Kobieta kręcąca z facetami innych nacji odrzuca przeważnie, ale nie będę się rozwodzil czemu.

Temu, że istnieje przekonanie, że czarni mają imponujące przyrodzenia, w związku z czym w facetach odzywają się a) kompleksy i niepewność b)przekonanie, że danej kobiecie właśnie o to szło

Burzowy napisał/a:

Faceci najprzystojniejsi chyba tam gdzie jedzenie dobre albo pieniądze. Włosi wydają się spoko. Kobiety najładniejsze to chyba Koreanki oraz Rosjanki. Chociaż facetów podświadomość nie pcha do mieszania genów i wolałbym kogoś z podobnych kręgów kulturowych.

Nie widzę związku przystojności z kasą i jedzeniem, no chyba, że ktoś by głodował...wtedy ładnie wyglądał nie będzie.

Mi zdecydowanie bardziej podobają się faceci typu "północnego" niż "południowego", nie chodzi tylko o kolor karnacji i oczu, ale o bardziej subtelne rysy.

A mieszania genów...bym w to nie mieszała : ) Niektórym osobom po prostu podoba się to, co ma wymiar jakiejś egzotyki, jest nietypowe, niespotykane w ich otoczeniu. Jeśli faceci tego nie mają, to skąd upodobanie gości z Bliskiego Wschodu do blondynek z dalekich krajów? Albo Azjatów do kobiet o europejskich rysach i też jasnych włosach. Nie na darmo wspomniane Koreanki wybielają sobie cerę i rozjaśniają włosy. Niektóre robią też operacje oczu, żeby były mniej skośne i większe.

30

Mi podobają się Skandynawowie, Niemcy, Hiszpanie i Irańczycy- nie wiedzieć czemu
Włosi, Francuzi- nie  mój typ też nie wiadomo czemu..
Całe szczęście Polacy to naprawdę pomieszany jeśli chodzi o urodę naród- więc coś się da wybrać. smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

31

CatLady napisał/a:
Style90 napisał/a:

To że nie chce się z nimi dzielić kobietami, nie oznacza że mam do nich jakieś uprzedzenia.

A to Ty masz jakiś harem, którym możesz dowolnie rozporządzać, dzielić się lub nie - wedle upodobań, czy po prostu rościsz sobie prawo do decydowania o tym,co kobiety ogólnie mogą robic?

Tak mam harem jednoosobowy, do którego zapraszam tylko dziewczyny spełniające moje wymagania. Aktualnie jest zajęty wink

32

Ela210 napisał/a:

Mi podobają się Skandynawowie, Niemcy, Hiszpanie i Irańczycy- nie wiedzieć czemu
Włosi, Francuzi- nie  mój typ też nie wiadomo czemu..
Całe szczęście Polacy to naprawdę pomieszany jeśli chodzi o urodę naród- więc coś się da wybrać. smile

Jesteśmy urozmaiceni genetycznie... pewnie dlatego tacy odporni ; )

33

Zawsze podobali mi się Skandynawowie i Słowianie. Reszta odpada.
Południowcy jedzą bardzo dużo ostrych potraw i ich zapach zwyczajnie mnie odrzuca.

34

Marata napisał/a:

Południowcy jedzą bardzo dużo ostrych potraw i ich zapach zwyczajnie mnie odrzuca.

A jak to działa, że ostre potrawy zmieniają zapach?

35 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-06-02 08:32:52)

niepodobna napisał/a:

Temu, że istnieje przekonanie, że czarni mają imponujące przyrodzenia, w związku z czym w facetach odzywają się a) kompleksy i niepewność b)przekonanie, że danej kobiecie właśnie o to szło

Eh... nie, chodziło o coś ZUPEŁNIE innego. A największe przyrodzenia na świecie akurat okazywały się białe tongue. Poza tym nie pisałem tylko o czarnoskórych. Mam znajomą, fanatyczkę murzynów, która oddaje się każdemu, którego spotka. A właściwie do czasu, bo po kilkunastu próbach zawiedziona stwierdziła, że mieli dość nikłe narządy. Fffspaniała kobieta...

niepodobna napisał/a:

Nie widzę związku przystojności z kasą i jedzeniem, no chyba, że ktoś by głodował...wtedy ładnie wyglądał nie będzie.

No to bardzo zaskakująca opinia muszę przyznać.  Nie ma ludzi brzydkich, tylko biedni. A dieta, klimat wpływają na cerę, włosy itd. To są cechy, którymi się często wyróżniają południowcy.

niepodobna napisał/a:

A mieszania genów...bym w to nie mieszała : ) Niektórym osobom po prostu podoba się to, co ma wymiar jakiejś egzotyki, jest nietypowe, niespotykane w ich otoczeniu.

Nie, tak działa po prostu chęć mieszania genów u kobiet właśnie, tak jesteście zaprogramowane. Znowu próbujesz przeczyć rzeczom oczywistym, wiadomym i niepodważalnym. Faceci gdzieś mają jakąś egzotykę, my kultur przez seks nie poznajemy i nie mamy takiego fioła. Po prostu może się podobać kobieta o innej urodzie i TYLE. Na pewno sama nieraz widziałaś (ja wielokrotnie na studiach), jak jakiś gruby, łysiejący brzydki Arab wyrywa każdą napotkaną Polkę w ciągu kilku minut. W akademikach się do takich kolejki ustawiały, oczywiście łącznie z tymi zajętymi. To biologia pcha do tego, a nie to że koleś jest brzydki i śmierdzi raczej big_smile.

Jeśli faceci tego nie mają, to skąd upodobanie gości z Bliskiego Wschodu do blondynek z dalekich krajów? Albo Azjatów do kobiet o europejskich rysach i też jasnych włosach.

Upodobania? Jak gadałem z Arabami to mówili, że kobiety tutaj... są łatwe i chętne. Jak nie idzie im u siebie, to tu nawet po żonę przyjadą. Może to jednak to? Fakt braku blondynek u nich też może zwracać uwagę na blondynki w Europie, ale to też jest inny motyw zupełnie. Azjaci lubiący europejki? Tego nie znam, to chyba rzadkość. Faceci z Europy mogą lubić Azjatki, bo jak się trafi ładna, to jest po prostu ładniejsza niż kobieta z Europy. Chociaż dla mnie to mix europy z Azją chyba najlepszy efekt daje. Może dlatego te Rosjanki takie ładne.

PS Mnie Szwedzi biorą za swojego, to możecie już wysyłać cv jak ktoś lubi taką urodę tongue.

-

36

niepodobna napisał/a:
Marata napisał/a:

A jak to działa, że ostre potrawy zmieniają zapach?

Oczywiście, dieta ma duży wpływ na nasz zapach i smak.

Burzowy napisał/a:
niepodobna napisał/a:

Eh... nie, chodziło o coś ZUPEŁNIE innego. A największe przyrodzenia na świecie akurat okazywały się białe tongue. Poza tym nie pisałem tylko o czarnoskórych. Mam znajomą, fanatyczkę murzynów, która oddaje się każdemu, którego spotka. A właściwie do czasu, bo po kilkunastu próbach zawiedziona stwierdziła, że mieli dość nikłe narządy. Fffspaniała kobieta...

Czyli nie chodzi o kolor skóry faceta, tylko o ich ilość? Gdyby kobieta miała na koncie 10 Polaków to taka sama sytuacja jakby miała 10 obcokrajowców/innego koloru?

37

Zawsze chodzi o charakter, czyny. Ale preferencje bywają różne. Ja nie zbliżam się do osób kierujących się podświadomością bez żadnych refleksji i przemyśleń, po prostu. Więcej tu nie zdradzę, bo temat nie o tym big_smile.

-

38

Ciekawe, bo ja pracuję z arabami i nie widzę, żeby koleżanki z pracy do nich waliły drzwiami i oknami:)
Ale zawsze spoko teoria, żeby pokazać jakie te kobiety rozpasane big_smile

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

39 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-06-02 08:53:56)

Bo w pracy, ja pisałem o życiu studenckim, więc tu hamulce nie były potrzebne. A rozpasane... coz na pewno bardziej niz faceci tongue.

-

40

Mnie najbardziej ciekawi, dlaczego to czarnoskorzy i Arabowie sa przez mężczyzn wymieniali jako ci źli. A co z resztą nieeuropejczykow?
Zauważyłam to odkąd jestem w związku z Azjatą, oni są jakby przezroczysci w takich tematach

41

Przez to, ze ich narody prezentują bardzo często nienawiść w stosunku do innych, krzywdza kobiety, a te do nich lgną i tak. Dziś mamy tez do czynienia z zalewaniem Europy przez jednych i drugich, co też nie jest fajne.  W zasadzie często swój chlop o takich samych cechach jak np murzyn nie ma szans danej kobiety zdobyć. Jednak jak jest zagraniczny, to kobieta od razu klapki na oczy i jazda. Mamy przykład feministek, które dopatruja się samych zlych cech facetów w Europie, ale brak praw kobiet w niektórych krajach arabskich im nie robi i same lecą na takich tongue. Azjaci są traktowani jako w porządku ludzie i wiele osób chce poznać ich kulturę. Sam fakt, ze nie jest to dla Ciebie Slimaczyco oczywiste jest dość wymowny.

-

42 Ostatnio edytowany przez Ślimaczyca (2019-06-02 09:53:37)

"Przez to, ze ich narody prezentują bardzo często nienawiść w stosunku do innych, krzywdza kobiety, a te do nich lgną i tak."

Najmniej 14% kobiet w Polsce pada ofiara fizycznej przemocy domowej. Polacy są wciąż zamkniętym na innych narodem, rasizm nie jest tu obcy. A te do nich lgną i tak... No cóż, argument zupełnie bez sensu. Abstrahując od narodowości, skąd w temacie tych zlych murzynow i muzulmanow nagle tyle troski o zupełnie obce osoby?

"Dziś mamy tez do czynienia z zalewaniem Europy przez jednych i drugich, co też nie jest fajne."

To opinia, nie fakt. Dla mnie wielokulturowosc to jeden z największych plusów miasta, w którym żyję. 

"W zasadzie często swój chlop o takich samych cechach jak np murzyn nie ma szans danej kobiety zdobyć. Jednak jak jest zagraniczny, to kobieta od razu klapki na oczy i jazda."

Ale widzisz, że pierwsze zdanie jest samo w sobie sprzeczne? Jeśli swój chłop nie jest murzynem, to nie może mieć jego cech (zewnetrznych), które są jednak istotne.

"Mamy przykład feministek, które dopatruja się samych zlych cech facetów w Europie, ale brak praw kobiet w niektórych krajach arabskich im nie robi i same lecą na takich tongue."

Radykalny feminizm i gender study to rak nad raki, ale nie o tym jest dyskusja i co w ogóle ma piernik do wiatraka...

"Azjaci są traktowani jako w porządku ludzie i wiele osób chce poznać ich kulturę."

To bardzo ciekawe, ale którą  kulturę? Bo Azja to spory kawałek lądu i jest mocno zróżnicowana pod względem kulturowym, religijnym, technologicznym, politycznym i każdym innym. To przekonanie trąci ignorancją.

"Sam fakt, ze nie jest to dla Ciebie Slimaczyco oczywiste jest dość wymowny."

Dla mnie mocno wymowne jest Twoje myślenie i gdybyś był Niemcem, obstawialabym, że glosujesz na NPD lub AfD.
Nie jest dla mnie oczywiste, bo mieszkam w najbardziej multikulturowym mieście Niemiec, mam kontakt prywatny i zawodowy z ludźmi z różnych zakątków świata i widzę, że te ksenofobiczne mądrości rodem z TV to o kant pupy rozbić.

43 Ostatnio edytowany przez assassin (2019-06-02 10:07:25)

Ślimaczyca napisał/a:

Mnie najbardziej ciekawi, dlaczego to czarnoskorzy i Arabowie sa przez mężczyzn wymieniali jako ci źli. A co z resztą nieeuropejczykow?
Zauważyłam to odkąd jestem w związku z Azjatą, oni są jakby przezroczysci w takich tematach

W sumie też kobiecie, która blizej obcowała kiedykolwiek z przedstawicielem/-ami dwóch pierwszych grup etnicznych, z miejsca podziękuję. Kobiety odrzucają z różnych bzdurnych powodów, to chłopy też chyba mogą. wink

Swoją drogą okolo tego tematu przypomniała mi się afera z Simonem Mocośtam, to w ramach obalenia twierdzeń, że takie sajmony nie mają w Polsce wzięcia, zaś w drugą stronę nie kojarzę takiego przypadku.

44

Slimaczyco w 100% potwierdziłas swoim postem to co pisałem. Az się zastanowię, czy jest sens odpowiadać dokładniej, bo temat zmieni się zaraz w polityczny big_smile.

-

45 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-02 10:19:10)

Burzowy napisał/a:
niepodobna napisał/a:

No to zdradź, o co chodzi. Gdyby ta fspaniała kobieta puszczała się  z Polakami, to już by było OK?

niepodobna napisał/a:

Burzowy napisał/a:

No to bardzo zaskakująca opinia muszę przyznać.  Nie ma ludzi brzydkich, tylko biedni. A dieta, klimat wpływają na cerę, włosy itd. To są cechy, którymi się często wyróżniają południowcy.

Mylisz urodę z zadbaniem. W tym drugim pieniądze mogą pomagać. Ale rysów twarzy, typu budowy czy wzrostu nie zmienisz.

niepodobna napisał/a:

A mieszania genów...bym w to nie mieszała : ) Niektórym osobom po prostu podoba się to, co ma wymiar jakiejś egzotyki, jest nietypowe, niespotykane w ich otoczeniu.

Burzowy napisał/a:

Nie, tak działa po prostu chęć mieszania genów u kobiet właśnie, tak jesteście zaprogramowane. Znowu próbujesz przeczyć rzeczom oczywistym, wiadomym i niepodważalnym. Faceci gdzieś mają jakąś egzotykę, my kultur przez seks nie poznajemy i nie mamy takiego fioła. Po prostu może się podobać kobieta o innej urodzie i TYLE. Na pewno sama nieraz widziałaś (ja wielokrotnie na studiach), jak jakiś gruby, łysiejący brzydki Arab wyrywa każdą napotkaną Polkę w ciągu kilku minut. W akademikach się do takich kolejki ustawiały, oczywiście łącznie z tymi zajętymi. To biologia pcha do tego, a nie to że koleś jest brzydki i śmierdzi raczej big_smile.

Znów wiesz niepodważalnie, na co kto jest zaprogramowany.
Piszesz, że facetom po prostu może się podobać kobieta o innej urodzie. Ale już kobiecie nie może po prostu się podobać facet o innej urodzie, koniecznie musi w tym być drugie i dziesiąte dno, ale i tak sprowadzone do "biologii", której mechanizmu działania w takiej sytuacji i tak nie umiałbyś wyjaśnić? No tak, wy macie wzniosłe motywy, a my najprymitywniejsze, zawsze i wszędzie, zapomniałam smile
Przypadki grubych łysiejących arabów wyrywających wszystkie laski wokół można sprowadzić do zależności klient - sprzedawca. Dobrze o tym wiesz. Są tacy faceci i są takie laski. To typ charakteru...
Wiesz, ja też spotkałam trochę Arabów. Głównie w miejscach pracy. Do nich kolejki Polek nie stały, mimo, że niektórzy byli młodzi i obiektywnie niebrzydcy, a nawet zdawali się sympatyczni.

Jeśli faceci tego nie mają, to skąd upodobanie gości z Bliskiego Wschodu do blondynek z dalekich krajów? Albo Azjatów do kobiet o europejskich rysach i też jasnych włosach.

Burzowy napisał/a:

Upodobania? Jak gadałem z Arabami to mówili, że kobiety tutaj... są łatwe i chętne. Jak nie idzie im u siebie, to tu nawet po żonę przyjadą. Może to jednak to? Fakt braku blondynek u nich też może zwracać uwagę na blondynki w Europie, ale to też jest inny motyw zupełnie. Azjaci lubiący europejki? Tego nie znam, to chyba rzadkość. Faceci z Europy mogą lubić Azjatki, bo jak się trafi ładna, to jest po prostu ładniejsza niż kobieta z Europy. Chociaż dla mnie to mix europy z Azją chyba najlepszy efekt daje. Może dlatego te Rosjanki takie ładne.

Arabowie nie tylko w Europie zwracają uwagę na blondynki, ale tam u nich pojawiająca się kobieta o jasnym typie nie może się opędzić, nie tylko ta, która sprawia wrażenie łatwej.
Azjaci nie tyle preferują Europejki, co kobiety o bardziej europejskich cechach wyglądu i u nich duże powodzenie mają dziewczyny z jaśniejszą skórą, włosami, większymi oczami, takie nietypowe w tych szerokościach geograficznych...
Nie trudno wpaść na to, że u nas nietypowi są Murzyni, Arabowie, Hindusi i inni ciemni i na tej samej zasadzie mogą budzić zainteresowanie. Zwróć uwagę, że ktoś tu pisał, że bardzo go kręcą dziewczyny z Bliskiego Wschodu...

Burzowy napisał/a:

PS Mnie Szwedzi biorą za swojego, to możecie już wysyłać cv jak ktoś lubi taką urodę tongue.

Za młody jesteś : D Zresztą, do kogoś o takim sposobie myślenia, jak Twój, i tak nigdy bym nie uderzała, niezależnie od wieku, wyglądu, wygadania, czy, co Ci zapewne chodzi po głowie, stanu posiadania. To se ne da, po prostu...
Pomijam oczywistą oczywistość, że ja, ze względu na wiek, też nie jestem w kręgu twoich zainteresowań, także w formie żarciku to przyjąć należy.

Ale offtop : D

46 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-06-02 11:03:43)

Ślimaczyca napisał/a:

Ze względu na niższość kulturową i jej bardziej prymitywny charakter.
Azjaci budowali potężną kulturę i tradycję na długo przed Europejczykami, w swoim czasie byli nosicielami rozwoju całego kontynentu, do czasu kiedy Europejczycy zaczęli ekspansję przez wielkie wody.
To nie ma nic wspólnego z rasizmiem, ale z drugiej strony ciężko mieć dobre skojarzenia. Rzym kojarzymy z Cesarstwem, Egipt z Piramidami i Sfinksem, a tymczasem kraje środkowej Afryki... z lepiankami.
Afryka jest bogata kulturowo wewnętrznie, ale w żaden sposób nie miała znacznego wpływu na resztę kontynentu, bo to wszystko ma mimo tysięcy lat, strukturę plemienną.
W przypadku Arabów to akurat oceniamy na podstawie współczesnej radykalnej warstwy. W okresie średniowiecza to ich kultura była bogata, kiedy u nas panowała... Bieda.

Swoją drogą wiesz dlaczego Polacy znajdują się, gdzie się znajdują?

"Przez to, ze ich narody prezentują bardzo często nienawiść w stosunku do innych, krzywdza kobiety, a te do nich lgną i tak."

Najmniej 14% kobiet w Polsce pada ofiara fizycznej przemocy domowej. Polacy są wciąż zamkniętym na innych narodem, rasizm nie jest tu obcy. A te do nich lgną i tak... No cóż, argument zupełnie bez sensu. Abstrahując od narodowości, skąd w temacie tych zlych murzynow i muzulmanow nagle tyle troski o zupełnie obce osoby?

Jak to brzmiało - Know your place, know your race... To normalne zachowanie stadne uczynione przez ewolucję.
Czy Polacy są rasistami - nie powiedziałbym. Pewne uprzedzenia są związane z pozostałościami po okresie komuny, ale w naszym kodzie kulturowym rasizm nigdy nie istniał na dużą skalę

"Dziś mamy tez do czynienia z zalewaniem Europy przez jednych i drugich, co też nie jest fajne."

To opinia, nie fakt. Dla mnie wielokulturowosc to jeden z największych plusów miasta, w którym żyję.

Wielokulturowość jest w dzisiejszych czasach błędnie rozumiana - ostatecznie doprowadza do erozji społeczeństwa, zwłaszcza kiedy rdzenna ludność nie ma stałego wzrostu. Wtedy następuje wymiana przez grupę dominującą.

Imigracja zarobkowa nie jest niczym złym i jest rzeczą naturalną (ludzi ciągnie do dobrobytu), ale musi to współgrać wraz z asymilacją. Niemcy nie poradzili sobie z Turkami (Niemiecki model to tzw. work and leave).
Ostatnio była awantura o wpis Johna Cleese za to, że napisał, że Londyn nie jest już brytyjskim miastem... i ma rację, bo etnicznie ponad 50% populacji miasta to ludzie z zewnątrz.

United we stand. Divided we fall.

Innym przykładem jest chociażby Izrael, gdzie postawa natalistyczna nazywana jest "wojną macic" i retoryka rasowa nie jest tam obca.

"Mamy przykład feministek, które dopatruja się samych zlych cech facetów w Europie, ale brak praw kobiet w niektórych krajach arabskich im nie robi i same lecą na takich tongue."

Radykalny feminizm i gender study to rak nad raki, ale nie o tym jest dyskusja i co w ogóle ma piernik do wiatraka...

Trzecia fala feminizmu w świecie zachodu najwięcej brudu wywołała, więc i do tych zagadnień pasuje. Bez niej choćby nawet takie zjawisko jak Incele byłoby czymś marginalnym, a nie stale rosnącym, co wpływa na "jakość mężczyzn"

"Azjaci są traktowani jako w porządku ludzie i wiele osób chce poznać ich kulturę."

To bardzo ciekawe, ale którą  kulturę? Bo Azja to spory kawałek lądu i jest mocno zróżnicowana pod względem kulturowym, religijnym, technologicznym, politycznym i każdym innym. To przekonanie trąci ignorancją.

O ile południa Azja jest dla nas z perspektywy Europejczyka faktycznie egzotyczna, tak Japonia, Chiny, Korea, Mongolia kulturowo są nam znane.
Myślę, że każdy z nas w swoim czasie wypowiadał się z szacunkiem o pracowitości.

-------------------------------------------------------

I tak czy siak temat nie jest o tym, więc tyle z mojej strony OT, bo odpowiedziałem wcześniej na tezę.
Miłej niedzieli życzę smile

We all make choices. But in the end, our choices make us.

47 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-02 11:08:40)

Ślimaczyco, założyłaś temat, by dowiedzieć się co ludzie myślą. A jak mówią, to wysnuwasz wnioski że głosują na jakieś faszystowskie partie.
To ja ze swoim nosem powinnam sobie swastykę wytatuować smile
Daj spokój- bo ocierasz się o nietolerancję dla cudzych poglądów- czyli to czego unikasz chyba.

I nudne jest już słuchanie jacy w Polsce zacofani jesteśmy..

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

48 Ostatnio edytowany przez Ślimaczyca (2019-06-02 11:22:02)

Ela210 napisał/a:

Ślimaczyco, założyłaś temat, by dowiedzieć się co ludzie myślą. A jak mówią, to wysnuwasz wnioski że głosują na jakieś faszystowskie partie.
Daj spokój- bo ocierasz się o nietolerancję dla cudzych poglądów- czyli to czego unikasz chyba.

Założyłam temat z pytaniem do kobiet o ich typy męskiej urody, A dostałam litanię mężczyzn narzekajacych, że czarni z lepianki, z niższej kulturowo i pryminywnej Afryki zabierają i biją im kobiety...No to chyba coś jest na rzeczy i trudno przejść koło tego obojętnie.
No i feministki, jeszcze udało im się w to wszystko wcisnąć feministki smile

49

Ślimaczyca napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Założyłam temat z pytaniem do kobiet o ich typy męskiej urody, A dostałam litanię mężczyzn narzekajacych, że czarni z lepianki, z niższej kulturowo i pryminywnej Afryki zabierają i biją im kobiety...No to chyba coś jest na rzeczy i trudno przejść koło tego obojętnie.

tak uważasz? no to szkoda klawiatury..

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

50

Ślimaczyca napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Och, bo feministki są wszystkiemu winne. Nawet temu, że istnieją incele. No bo przecież jakby nie było feminizmu, to każda by brała co się nawinie...Biedaczki.

51

A gdyby tak czytać co ktoś pisze w całości? big_smile. Ja akurat uważam, że kobiety powinny wymyślać, wybrzydac i przebierać big_smile.

-

52

Burzowy napisał/a:

A gdyby tak czytać co ktoś pisze w całości? big_smile. Ja akurat uważam, że kobiety powinny wymyślać, wybrzydac i przebierać big_smile.

Moja ostatnia wypowiedź o feministkach nie odnosiła się do Ciebie.

A to, że nie zawsze odpowiadam na każdą kwestię poruszoną w czyimś poście, to nie znaczy, że ich nie czytam.

53 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-06-02 12:12:04)

[post niemerytoryczny, obraźliwy, zdecydowanie poniżej poziomu]

54

Mnie ogólnie odrzucają wszyscy śniadzi faceci, po prostu brzydzą mnie (tak jak niektórych osoby otyłe, czy np łysi, zarośnięci) czarnoskórzy, Arabowie, Hindusi, typ południowca, czyli Włosi, Hiszpanie itp. Po prostu nie lubię ciemniejszej skóry, ciemnych oczu itp. Jedynym wyjątkiem są Indianie, tacy "rasowi" z Ameryki Północnej, zanim ich wycięto w pień. Azjaci spoko, ale tylko Koreańczycy i ewentualnie JApończycy, Chińczycy już za bardzo toporni. Zdecydowanie najbardziej podobają mi się typy słowiańskie, skandynawskie, rudzi też są ok.

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

55

No i wygląda na to, że teorie o kobiecym uwielbieniu południowców biorą w łeb : )

Posty [ 1 do 55 z 155 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks z mężczyznami innych ras

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018