Czy już się wyprowadzić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Czy już się wyprowadzić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Czy już się wyprowadzić?

Witam wszystkich.
Świeżo napisałem maturę i jestem pewien ze poszła mi dobrze. Chce iść na studia zaoczne do Wrocławia a jestem z okolic Warszawy czyli do Wrocławia mam prawie 400 km. Z dostaniem się na studia nie będzie problemu ale chodzi o prace i czy już się wyprowadzić. Dostałem ofertę pracy w której zarobki wychodzą 3200 netto miesięcznie i prace miałbym zacząć za około dwa tygodnie i chodzi teraz o to czy to nie za wczesnie? Czy lepiej poszukać sobie pracy na miejscu a we Wrocławiu zacząć szukać dopiero gdy będą  miały się zacząć studia? Tutaj na pewno nie zarobię 3000zl netto a teraz dostałem taka ofertę i boje się ze może to się nie powtórzyć albo ze później będzie mi ciężko znaleźć tam prace. Co wy byście zrobili na moim miejscu? We Wrocławiu nie mam żadnych znajomych a na miejscu mam ich Pełno. Poszli byście od razu mieszkać tam gdzie chcecie studiować czy najpierw praca na miejscu a później jak zaczną się studia to szukać pracy we Wrocławiu?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy już się wyprowadzić?

Skoro masz już pracę, to przeprowadź się do Wrocławia. Zanim zaczniesz studia poznasz miasto, zależnie od tego jak jesteś otwarta poznasz ludzi. Zobaczysz jak wygląda dorosłe życie bez rodziców i tak to będziesz musiała kiedyś zrobić, a teraz nadarzyła Ci się świetna okazja.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Czy już się wyprowadzić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021