Chłopaki, co robicie, gdy dziewczyna wam się podoba? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Chłopaki, co robicie, gdy dziewczyna wam się podoba?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Chłopaki, co robicie, gdy dziewczyna wam się podoba?

Nie znalazłam podobnego wątku na forum, a jestem bardzo ciekawa męskiego punktu widzenia. Panie oczywiście też mogą pisać swoje spostrzeżenia
Ja niestety chyba za dużo naczytałam się "babskich pism" i tam są tego typu rzeczy:
-"jakby chciał, to by napisał, jakby kochał, to by powiedział..." i takie tam, jakby to było takie proste a chłopak nie mógłby być zbyt nieśmiały, żeby zagadać albo napisać...

Jakie są wasze doświadczenia z tym związane? Jak rozpoznać, że dziewczyna podoba się chłopakowi? Wiadomo, że zawsze chłopak ma tyle odwagi, żeby powiedzieć wprost albo zaprosić na randkę...

Co wy panowie robicie wtedy, albo co wasi panowie robili w waszym przypadku drogie panie?

Mi kilka osób powiedziało, że to najbardziej widać po oczach- czy to prawda?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-05-12 19:44:31)

Odp: Chłopaki, co robicie, gdy dziewczyna wam się podoba?
szalonadora13 napisał/a:

Jakie są wasze doświadczenia z tym związane? Jak rozpoznać, że dziewczyna podoba się chłopakowi? Wiadomo, że zawsze chłopak ma tyle odwagi, żeby powiedzieć wprost albo zaprosić na randkę [...]
Co wy panowie robicie wtedy, albo co wasi panowie robili w waszym przypadku drogie panie?

mi zdarzyło się skorzystać z ogólnodostępnego głośnika w celu zapytania dziewczyny z klasy maturalnej czy przyjdzie na jedne z zajęć pozalekcyjnych;) (byłem w 3 gimnazjum) ogólnie jeśli jakaś dziewczyna bardzo mocno wyróżni się to wtedy może się zdarzyć że zrobię takie coś, a pomijając tego typu sytuacje, to raczej zwykłe rozmowy, dopiero po czasie da się poznać czy z kimś są wspólne tematy i czy ktoś ewentualnie mógłby odwzajemniać zainteresowanie.

szalonadora13 napisał/a:

-"jakby chciał, to by napisał, jakby kochał, to by powiedział..." i takie tam, jakby to było takie proste a chłopak nie mógłby być zbyt nieśmiały, żeby zagadać albo napisać...

czasem mimo nieśmiałości można wykazać inicjatywę np. 2-krotnie i jeśli będzie to odwzajemnione, wtedy jest możliwość dalszych relacji. czasem jednak widać całkowity brak zainteresowania, i wtedy też myśląc logicznie, nie ma sensu podejmować własnego działania:)

"Poznacie ich po ich owocach":D

3 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2019-05-13 12:58:17)

Odp: Chłopaki, co robicie, gdy dziewczyna wam się podoba?
szalonadora13 napisał/a:

Nie znalazłam podobnego wątku na forum, a jestem bardzo ciekawa męskiego punktu widzenia. Panie oczywiście też mogą pisać swoje spostrzeżenia
Ja niestety chyba za dużo naczytałam się "babskich pism" i tam są tego typu rzeczy:

...

Mi kilka osób powiedziało, że to najbardziej widać po oczach- czy to prawda?

Po oczach  - tak, ale też można to ukryć :-D Miałam w pracy zakochanego kolegę. Nieśmiały, ale sam mi o tym powiedział. Moim zdaniem zachowywał się dość neutralnie na codzień. Czasem jak nikt nie patrzył, to odpuszczał sobie udawanie i kontrolę i na chwilę jego twarz i oczy zupełnie się zmieniały. Sama też potrafię się dobrze ukrywać, to jest możliwe.

To czego się naczytałaś w tych babskich pismach "jakby chciał, to by napisał,.." moim zdaniem nie jest głupie. Raczej tak jest. Doszukiwanie się, że może zakochany, chociaż nic nie pokazuje, to raczej oszukiwanie się. Już lepiej jest samej zadziałać i sprawdzić co się stanie (jak ktoś ma odwagę). W każdym razie nie będziesz wtedy gubić się w domysłach i fantazjach i nawiążesz realny kontakt.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Chłopaki, co robicie, gdy dziewczyna wam się podoba?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018