jestem naiwna do bólu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » jestem naiwna do bólu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: jestem naiwna do bólu

Witam dziewczyny, założyłam temat ponieważ sama chyba nigdy nie uporam się z moim problemem. Jestem z mężczyzną 17 lat, praktycznie od dziecka, nie mamy ślubu ani dzieci, to nasza wspólna decyzja. Kocham go szalenie ale to co on ze mną robi to jakiś dramat. Długo pracował za granicą, ja mieszkałam, studiowałam i pracowałam w Polsce. Kochaliśmy się bardzo, bylismy nierozłączni. Koszmar zaczął się po jego powrocie do kraju. Zaczął  pielęgnować swoje przeliczne hobby: wędkarstwo, myślistwo,łucznictwo i cholera wie co jeszcze.... nie miał dla mnie za grosz czasu.......i.......KOLEDZY zaczęły się schadzki, nocowanie u nas i jak się później okazało narkotyki, zaczął ćpać, 2 lata wyjęło nam to z życia, ucieczki z domy, meliny, bezrobocie.i gdy już zdecydowałam się porzucić to wszystko wrócił na kolanach z obietnicą poprawy,zaczął pracę, zgodziłam się....mija 6 miesięcy i zaczyna coraz częściej uciekać z domu na noc...nie odbiera telefonów, nie odpisuje wraca na drugi lub trzeci dzień cały skacowamy......nienawidze siebie że mu zaufałam, co mam robić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jestem naiwna do bólu

Nie jesteś naiwna, dałaś szansę smile

3

Uciekać, odciąć się, ratować siebie i dzieci. Nie dopuszczać do jakiegokolwiek kontaktu do momentu kiedy nie zacznie leczenia.

4

nadzieya napisał/a:

Uciekać, odciąć się, ratować siebie i dzieci. Nie dopuszczać do jakiegokolwiek kontaktu do momentu kiedy nie zacznie leczenia.

Nie mają dzieci.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » jestem naiwna do bólu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018