Kobiety pomóżcie mi się otworzyć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kobiety pomóżcie mi się otworzyć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Kobiety pomóżcie mi się otworzyć

Cześć , od dziecka byłam małomówna i raczej nieśmiała . Wszystko ogromnie przeżywam . Słowa , zachowania innych wobec mnie. W szkole jakoś było . Teraz jestem w pracy i traktują mnie okropnie. Zaczęło się od jednej i reszta na mnie za kogoś gorszego . Padają chamskie teksty , lekceważenie . Wszystko to mnie cholernie dobija . I czy jeszcze mogę się zmienić ? Nie chce już tak dłużej żyć .

Zobacz podobne tematy :
Odp: Kobiety pomóżcie mi się otworzyć

Wg mnie najlepiej w takiej sytuacji zmienić pracę.
Chyba, że chce Ci się użerać, to jeszcze mogłabyś zrobić tak, żeby nagrać te chamskie odzywki, a następnie oskarżyć te osoby o mobbing.
W pracy nikt nie ma obowiązku kogoś lubić, ale już obrażanie podchodzi właśnie pod mobbing.

3

psychoterapia może? smile

4

Jakiego typu chamskie teksty? Ze strony pracowników czy pracodawcy? Jak to pierwsze to idź z tym do hru (tak, walczenie o swoje to też jest element nabierania pewności siebie), jak to drugie to uciekaj jak najszybciej.

5

Widzę że coś nad łączy..
Skąd jesteś??

6

Bardzo Ci współczuję. Nie jest łatwo nagle zmieniać pracę, ale być może warto dla własnego zdrowia. Jak zostało wspomniane powyżej można też spróbować to gdzieś zgłosić.

7

Słyszałam , teksty odnośnie swojego wyglądu , przedrzeźnianie mojej mowy. Któregoś razu zrobiło ml się słabo na kasie to usłyszałam ze „ idź na inny dział to ci przejdzie”. Ostatnio kierownik chamsko wg niego „ zażartował „ jedli lody i do mnie padł text ze „ dobre są lody na ochłodę „ js ze jasne a on ze coś bym zrobiła czy zjadła 4 a potem dodał ze to żart a nie mobbing . Wkurzylam się i okrzyczalam koleżankę . I on mnie niby przeprosił ze to nie miał prawa tak powiedzieć ale to było udawane .

8

jak już ktoś wspominał wyżej - rozważałaś terapie? dużo by Ci mogła pomóc.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kobiety pomóżcie mi się otworzyć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018