Dziwna chemia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Dziwna chemia

Mam 28 lat. Pracuję od 10 miesięcy w firmie, z pewnym mężczyzną (on 25 lat). Od pierwszego dnia mi spodobał wizualnie. Jest młodszy ale męski i niezwykle seksowny.   Pierwszy się tego samego dnia zapoznał na przerwie ze mną. Na początku podczas rozmów ze mną sie krepowal. Nie umiał dłuższy czas patrzex w oczy. Teraz po tych kilku miesiącach widzę w jego spojrzeniach, ze mu się podobam. Szczególnie rano gdy gdzieś sie mijamy czy spotykamy - szczególnie w kuchni. Często przechodząc obok mojego biurka zerka w moją stronę. Odwzajemnia usmiechy czy spojrzenia moje. Ale to jeszcze niczego nie udawadnia. Mnie bardzo krępuje jego obecność - zaczęłam się zastanawiać czy nie zdradzam swoimi ruchami bądź zachowaniem, że bardzo mi się podoba i mnie pociąga. Ze najchętniej to na miejscu bym zdjela z niego i z siebie ubranie. Dziś mnie już kompletnie zaskoczył, bo powiedział że przeze mnie się skupić nie może, a jak przechodzi obok to mało szyi nie skręci tak głowę odwraca

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwna chemia

Bez sensu. Założyłaś 10 tematów o jakiś swoich chorych wizjach erotycznych. Nie dałoby się tego zamknąć w jednym? Wtedy każdy by wiedział z kim ma do czynienia. A tak kolejny temat o kolejnym facecie na którego widok robi ci się mokro w majtach. Jak liczysz na rady to poczytaj swoje własne tematy, jak szukasz chętnego, to nie ten portal.

3

Ale jakie fajne tytuły tych wątków. smile Nick też do tego pasuje. smile

4

Nie, no ja nie wierze w to co czytam. Dziewczyna poczula chemie z facetem, kolega z pracy,po czym zostaje zjechana i ponizona przez 2 nieudacznikow - oczywiscie facetow. Okreslenie, ze przyszla tu popisac bo jej sie majtki robia mokre na widok jakiegos faceta jest po prostu PROSTACKIE I CHAMSKIE i taki ktos absolutnie NIE NADAJE SIE NA FORUM.

PROSZE MODERATORA O JAKAS INTERWENCJE W TEJ SPRAWIE.

JEDEN 200 POSTOW OD POCZATKU TEGO ROKU, DRUGI TO JAKIS CHORY LEB PONAD 2000 POSTOW W CIAGU NIECALYCH 2 LAT NA - DODAJMY - KOBIECYM FORUM.

ZALAOZE SIE ZE OBYDWOJE W...L..CIE KON...KA DO PODUSZKI W SAMOTNOSCI. TO TYLE O WAS.

Kolezanko, jesli poczulas chemie i widzisz ze on na ciebie reaguje - CIESZ SIE TYM, BO TO ZAWSZE MILE DLA KOBIETY JEST. NATOMIAST W PRACY JAK W PRACY TRZEBA UWAZAC. JESLI ZALEZY CI NA TEJ PRACY SUGEROWALABYM ZEBYSCIE TEGO OSTENTACYJNIE NIE POKAZYWALI, BO TO ODBIJE SIE ECHEM, ALE MOGE SIE ZALOZYC ZE BARDZIEJ ODBIJE SIE NA TOBIE (KOBIECIE). JA PRZEZYLAM DUZO TAKICH SYTUACJI, W KATUALNEJ PRACY TRZYMAM SIE Z DALEKA ALE TO I TAK NIE POMAGA.

JESLI NATOMIAST NIE ZALEAZY CI NA TEJ PRACY I LICZYSZ SIE Z KONSEKWENCJAMI, ZE LUDZIE BEDE GADAC, NAJPIER PROPONOWALABYM GO POZNAC smile ZOBACZYC CZY NAPRAWDE JEST ZA TOBA I JAK BARDZO TY GO KRECISZ. BO JESZLI TYLKO TAK, ZE W PRACY JEST WOW A JAK WYCHODZI Z PRACY I O TOBIE ZAPOMINA TO ODRADZAM. WAZNE, ZEBY MYSLAL O TOBIE I ZEBY TO ON ROWNIEZ CHCIAL CIE POZNAC smile

Lagrange napisał/a:

Bez sensu. Założyłaś 10 tematów o jakiś swoich chorych wizjach erotycznych. Nie dałoby się tego zamknąć w jednym? Wtedy każdy by wiedział z kim ma do czynienia. A tak kolejny temat o kolejnym facecie na którego widok robi ci się mokro w majtach. Jak liczysz na rady to poczytaj swoje własne tematy, jak szukasz chętnego, to nie ten portal.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018