Jak wrócic do bylej dziewczyny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak wrócic do bylej dziewczyny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez xxxx_89 (2019-05-10 11:16:03)

Temat: Jak wrócic do bylej dziewczyny

Witam . Mam na imie Paweł. Nie wiem co juz z tym problemem mam zrobic. Tydzień temu rzucila mnie dziewczyna z która byłem 3 msce,powodem zerwania bylo to ze nie kochala mnie. Ja ją wciąż kocham i chciałbym do niej wrócic. Na spotkaniach mowila ze mnie kocha,w wiadomosciach pisala tez ze kocha mnie. Przez te 3 msce bylem dla niej najlepszym chlopakiem na swiecie,staralem sie aby byla szczesliwa. Wychodzilismy do kina,spacery,kupowalem jej kwiaty bez okazji byłem dla niej oparciem,wspieralem ja we wszystkich decyzjach,,pojechalismy do Malborka(jedno z jej marzen), Stwierdziła ze bylem dobrym chlopakiem,ale nie dla niej.
Dodam również,że kiedys czesto zmieniala zdanie,ale to sie zmienilo.Spotykalismy sie 2 razy w tygodniu,bo oprocz pracy tez sie uczyla,ja tez pracuje.
Co mam zrobic aby do mnie wrocila ? Prosze o pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak wrócic do bylej dziewczyny

Nie ma na czym tego budować, skoro motylki w brzuchu zdechły i ona nie chce z Tobą być, to Twoje "chcenie" nic nie zmieni. Było miło ale się skończyło. Siłą miłości nie wzbudzisz.

people make mistakes
fathers mothers
people make mistakes
you are not alone

3 Ostatnio edytowany przez xxxx_89 (2019-05-11 15:31:35)

Właśnie była napisala abym odezwał sie po weekendzie,nie tlumaczyła dlaczego . Ja postanowiłem ,ze nie bd pisal do niej do srody a w czwartek  do niej pojade i wlasnie nie wiem czy kupic jakies kwiaty czy nie.  Bd próbował ratować związek i bd chcial z nia pogadac o tym co sie stalo.
Choc sama napisala ze odezwie sie pod koniec miesiaca,czy warto ryzykowac i jechac do niej wczesniej ?
Nie rozumiem jednego  ze nawet nie skasowałą naszych wspolnych zdjec z profilu na facebooku. Czy to jest znak ze moze byc jeszcze dobrze?

4

xxxx_89 napisał/a:

powodem zerwania bylo to ze nie kochala mnie.

Powtarzaj to sobie jak mantrę, każdego dnia, przynajmniej raz na pół godziny.

xxxx_89 napisał/a:

Właśnie była napisala abym odezwał sie po weekendzie,nie tlumaczyła dlaczego .

Bo z tamtym kiepsko wyszło, zaliczył ją, po czym dostała kopa. Teraz brakuje jej atencji, albo potrzebny jej "bankomat" i przyjaciel do wylania swoich żali. Jak już uzupełni braki, zostaniesz odesłany na swoją półeczkę, gdzie będziesz musiał poczekać, aż Twoja księżniczka znowu będzie w potrzebie.

xxxx_89 napisał/a:

Bd próbował ratować związek i bd chcial z nia pogadac o tym co sie stalo. Ja postanowiłem ,ze nie bd pisal do niej do srody a w czwartek  do niej pojade i wlasnie nie wiem czy kupic jakies kwiaty czy nie. 
Choc sama napisala ze odezwie sie pod koniec miesiaca,czy warto ryzykowac i jechac do niej wczesniej ?

W żadnym wypadku, nie Ty zerwałeś, nie TY masz to ratować... Żadnych niezapowiedzianych wizyt. Szanuj się i nie rób z siebie jeszcze miększego  cipulka...

xxxx_89 napisał/a:

Nie rozumiem jednego  ze nawet nie skasowałą naszych wspolnych zdjec z profilu na facebooku. Czy to jest znak ze moze byc jeszcze dobrze?

Nie, to znak, że byłą tak zajęta nową miłością po grób, że nie miała na to czasu. Teraz skasowanie Waszych zdjęć będzie mało polityczne...

xxxx_89 napisał/a:

Ja ją wciąż kocham i chciałbym do niej wrócic. Na spotkaniach mowila ze mnie kocha,w wiadomosciach pisala tez ze kocha mnie. Przez te 3 msce bylem dla niej najlepszym chlopakiem na swiecie,staralem sie aby byla szczesliwa. Wychodzilismy do kina,spacery,kupowalem jej kwiaty bez okazji byłem dla niej oparciem,wspieralem ja we wszystkich decyzjach,,pojechalismy do Malborka(jedno z jej marzen), Stwierdziła ze bylem dobrym chlopakiem,ale nie dla niej.

Po czym dodała, że Ciebie nigdy nie kochała... tak?
Najwyraźniej jej zależy na kimś w typie "bad boy" a Ty chciałeś jej tatusiować. Zemgliło ją to po trzech miesiącach.

xxxx_89 napisał/a:

Co mam zrobic aby do mnie wrocila ?

Nic nie rób... A w każdym razie nie rób sobie priorytetu z kogoś, dla kogo jesteś tylko opcją.
Zakochanie przyszło i po jakimś czasie przejdzie. Wróci jak spotkasz kogoś, kto to zakochanie rzeczywiście odwzajemni...

"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." 
Oscar Wilde
gg: 12848803

5

Poznałem ja na tyle dobrze(znamy się od tam tego roku), i  wiem  że taka nie jest żeby traktować mnie jak bankomat,płaciła też sama jak szliśmy do kina np. Saama chciała mi oddawać pieniędzy nawet. Nie ma nikogo bo wiem z innego pewnego źródła o tym. Po prostu mega mi niej zależy i prawdopodobnie zostanę przy swojej decyzji. Na pewno nie odezwę się do środy, niech sobie przemysli wszystko. Skoro napisała żebym odezwał się po weekendzie to musi być coś na rzeczy.  Teraz jest zajęta zaliczaniem przedmiotów w szkole, bo ma egzaminy. Na pewno odwiedzenie jej przemyśle jeszcze

6

Zrobisz jak uważasz... to Twoje życie...

https://www.youtube.com/watch?v=NklSgmYbpSE

"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." 
Oscar Wilde
gg: 12848803

7

Ona ma tak ze pisze coś złośliwie do mnie a myśli inaczej bo jest o mnie zazdrosna. Tak było na początku że była o mnie mega zazdrosna. Tym razem działa tak samo.

8

Sądząc z twoich wypowiedzi to masz z 15 lat. Daj se spokój. Za miesiąc znów się zakochasz i za pół roku kolejna laska cię rzuci. Ale zanim znów się zakochasz, zadbaj żeby laska stałe aktualizowała profil na Facebooku, bo twoje zdjęcia będą wisiały na kolejnym profilu.

9 Ostatnio edytowany przez anderstud (2019-05-12 13:01:20)

starr napisał/a:
xxxx_89 napisał/a:

powodem zerwania bylo to ze nie kochala mnie.

Powtarzaj to sobie jak mantrę, każdego dnia, przynajmniej raz na pół godziny.

xxxx_89 napisał/a:

Właśnie była napisala abym odezwał sie po weekendzie,nie tlumaczyła dlaczego .

Bo z tamtym kiepsko wyszło, zaliczył ją, po czym dostała kopa. Teraz brakuje jej atencji, albo potrzebny jej "bankomat" i przyjaciel do wylania swoich żali. Jak już uzupełni braki, zostaniesz odesłany na swoją półeczkę, gdzie będziesz musiał poczekać, aż Twoja księżniczka znowu będzie w potrzebie.

xxxx_89 napisał/a:

Bd próbował ratować związek i bd chcial z nia pogadac o tym co sie stalo. Ja postanowiłem ,ze nie bd pisal do niej do srody a w czwartek  do niej pojade i wlasnie nie wiem czy kupic jakies kwiaty czy nie. 

W żadnym wypadku, nie Ty zerwałeś, nie TY masz to ratować... Żadnych niezapowiedzianych wizyt. Szanuj się i nie rób z siebie jeszcze miększego  cipulka...

xxxx_89 napisał/a:

Co mam zrobic aby do mnie wrocila ?

Nic nie rób... A w każdym razie nie rób sobie priorytetu z kogoś, dla kogo jesteś tylko opcją.
Zakochanie przyszło i po jakimś czasie przejdzie. Wróci jak spotkasz kogoś, kto to zakochanie rzeczywiście odwzajemni...

A póki co wykonaj zrzut ekranu z całym tym wpisem, zapisz sobie na dysku i ustaw jako tapetę na pulpicie.

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak wrócic do bylej dziewczyny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018