On kończy związek po 5 latach ale ja nie chcę... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » On kończy związek po 5 latach ale ja nie chcę...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: On kończy związek po 5 latach ale ja nie chcę...

Witam,

Mój 5 letni związek rozpada się ale ja tego nie chce. Mój partner zdradził mnie z koleżanką z pracy (nie spali ze sobą ale się spotykali całowali i piszą ze sobą, rozmawiają) to że ze sobą nie spali nie oznacza że to nie zdrada. Ja jestem w stanie to wybaczyć oczywiście nie będzie to jakoś super łatwe ale wiem że jestem w stanie ponieważ wiele już mu wybaczylam. On chce zakończyć ten związek, powiedział że teraz właśnie docenia samotność, że z nią też nie chce być ze ja lubi i nie chce z nią tracić kontaktu bo fajnie się z nią rozmawia. Mówi że nie potrafi sobie wybaczyć tego co mi zrobi. Mówi że kocha ale już nie tak jak wcześniej. Ja wiem przyznałam się do błędu bo nie byłam idealna i też swoje zawinilam, przestałam go doceniać a wymagała dużo od niego. On mówi że już od dłuższego czasu chciał to zakończyć i że ta dziewczyna też się do tego przyczyniła. Mówi że mu zależy na mnie i nie jestem mu obojętna, jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami jeśli chodzi o seks. I tak samo to jest pierwsza taka poważna miłość i u niego jak i u mnie. Ciągle powtarza że nie potrafi się zmusić by dać nam szansę. Ja bym bardzo tego chciała, on jest dla mnie bardzo ważny mimo że boli mnie to co zrobił. Wyprowadziłam się z mieszkania nie widzieliśmy się tydzień dziś przyjechał do mnie pogadać i właśnie to wszystko mówił ale i chciał żebym go przytulia pocałowała. Teraz znam swoje wady i to co złe robiłam i też chcę to zmienić i postarać się żeby ten związek wrócił do takiego stanu jaki byl wcześniej, wiem że będzie trudno ale jestem w stanie wiele poświęcić i zrobić dla tego związku dla nas. Powiedzial że dziś jest na nie ale żebym mu dała jeszcze z tydzień może 2 tygodnie, że on musi jeszcze odpocząć psychicznie i się zastanowić czy dać nam szansę chociaż najmniejsza. Ja go proszę żeby zerwał z nią kontakt bo to pogarsza cała ta sprawę a przecież jeśli coś do mnie czuje powinniśmy spróbować to naprawić a ona przeszkadza w tym. Nie wiem czy mnie posłucha, pewnie nie. Boli mnie to co on mówi, ja jestem mu w stanie wybaczyć a on nie może dać nam szansy. Kocha ale nie chce już być ze mną. To wszystko jest dziwne jak dla mnie. Mówi że nie tęsknil za mną przez ten tydzień. Cały czas tylko mówi o złych chwilach w związku. Ja go prosiłam żeby pomyślał o tych pięknych chwilach jakie było on cały czas się upiera przy ty złych a każdy związek ma przecież i dobre i złe chwilę. Nie wiem co mam robić, chce być z nim dalej ale boję się już tego tygodnia czy w końcu coś postanowi czy da nam szansę. On nie żałuję tego co się stało co dla mnie jest straszne. Nie wiem co robić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: On kończy związek po 5 latach ale ja nie chcę...

On już podjął decyzję.
Ten tydzień to jest po to, żeby zorientować się czy tamta przypadkiem nie chciałaby faktycznie być z nim w związku. Jeżeli odmówi, to zapewne Twój partner na chwilę do Ciebie wróci, do czasu, aż znajdzie sobie kolejną i Cię rzuci.
Zbierz swoją godność z ziemi. Facet wprost Ci mówi, że nie chce z Tobą być, Ty nie masz się na co tutaj zgadzać albo nie zgadzać. Nie chce to nie chce, oddajesz mu jego rzeczy, zabierasz od niego swoje, żegnasz się, a potem blokujesz go na fejsie, snapie, instagramie, wszystkich innych portalach, na którym go masz, blokujesz numer w telefonie, wywalasz wszystkie smsy i historię rozmów z messengera i zaczynasz swoją pozwiązkową żałobę. Z czasem będzie lepiej, ale im dłużej będziesz zwlekać z odcięciem się, tym gorzej będziesz to na początku przeżywać.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3 Ostatnio edytowany przez terazszczesliwa (2019-05-05 22:53:11)

Odp: On kończy związek po 5 latach ale ja nie chcę...

Podpisuje się pod Lady Loka, każde inne działanie to reanimacja trupa.

Odp: On kończy związek po 5 latach ale ja nie chcę...

Byłam w podobnej sytuacji co Twój 'były' facet, to ja chciałam zakończyć 5 letni związek i również miałam takie same wahania jak i on i niestety prawda może okazać się smutna, ale tak jak piszą wyżej - on decyzję już podjął.
Te zmiany decyzji mogą też być spowodowane tym, że się przyzwyczaił do Ciebie - tak też było w moim przypadku.
A Ty musisz być 'silna' jakkolwiek to brzmi w Twojej sytuacji, nie zatrzymasz go na siłę, nawet jeśli bardzo bys tego chciała.

5

Odp: On kończy związek po 5 latach ale ja nie chcę...

Małpa nie puści jednej gałęzi zanim nie złapie porządnie drugiej...ot cała filozofia tego, że on potrzebuje czasu.
Manipulacja w czystej postaci.
Prosisz, błagasz a to odnosi odwrotny skutek do zamierzonego.
Masz do ocalenia jeszcze jedną ważną rzecz, a w zasadzie dwie - godność i szacunek do siebie i na tym się skup.

6

Odp: On kończy związek po 5 latach ale ja nie chcę...

On nie chce być z Tobą i Twoje chcenie lub nie chcenie nie ma w tej sytuacji żadnego znaczenia.
Puść go wolno, zachowaj resztki godności.

Odp: On kończy związek po 5 latach ale ja nie chcę...

Zachowujesz się jak desperatka. Miej trochę godności i szacunku do siebie. Chcesz całe życie żebrać o uczucie? On cię nie chce i wcale cię nie szanuje. Zrozum to. Po 2 wcale nie chce twojej szansy...

8

Odp: On kończy związek po 5 latach ale ja nie chcę...

Wprost Ci powiedział, że on nie chce, nie czuje tego co wcześniej, te słowa o tym, że mu zależy to raczej dlatego, żeby nie wyszedł na chama i żeby Tobie nie było przykro. Szanuj siebie, jak ktoś jest wobec Ciebie nie fair i Cię nie chce to siłą tego na nim nie wymusisz.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » On kończy związek po 5 latach ale ja nie chcę...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018