Skierowanie do ginekologa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Skierowanie do ginekologa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Skierowanie do ginekologa

Wiem, że do ginekologa nie potrzeba skierowania, natomiast zastanawia mnie co innego. Otóż mam wykupioną polisę w ramach, której mogę skorzystać z konsultacji lekarskich, wśród różnych lekarzy specjalistów wymieniony jest też ginekolog. Warunek jest jeden, trzeba posiadać skierowanie. Czy są jakieś szczególne przypadki kiedy takie skierownie do ginekologa jest wystawiane?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Skierowanie do ginekologa

Ja bym dopytała w tym centrum gdzie masz polisę, może akurat do ginekologa skierowanie nie jest potrzebne.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Myślę, że możesz poprosić o skierowanie lekarza ogólnego. Powiedz, jaka jest sytuacja, nie powinno być problemu.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

4

Na spokojnie powinien ogólny dac ci skierowanie do ginekologa, jak masz taką sytuację.

5

ogólny wystawi, miałam podobną sytuację smile

6

W sumie wydaje mi się to trochę dziwne, bo jeśli nasz system nie wymaga skierowania do ginekologa, to wizyta u lekarza POZ w celu jego zdobycia nie tylko zabiera czas, ale też wydłuża danego dnia kolejkę i generuje dodatkowe koszty dla NFZ.
Być może jednak ubezpieczyciel wyłącza te specjalności, do których skierowania w ramach wizyt zakontraktowanych nie są potrzebne?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Skierowanie do ginekologa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018