Staż pracy w księgowości a rozwój zawodowy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Staż pracy w księgowości a rozwój zawodowy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Staż pracy w księgowości a rozwój zawodowy.

Witam Was smile
mam pytanie czy są na forum księgowe, które prowadzą biuro rachunkowe lub pracują w takim miejscu albo samodzielne, lub główne księgowe w większych firmach?

Moje pytanie nr 1 jest takie: po jakim czasie, stażu pracy byłyście samodzielnie poprowadzić firmę na pkpir? Jakie kursy i szkolenia ukończyłyście? Co okazało się szczególnie przydatne? Czy prowadzicie tez kadry i zus?

Pytanie nr 2: jakie obowiązki ma samodzielna księgowa/główna księgowa? Ile trzeba mieć doświadczenia żeby się ubiegać o takie stanowisko i gdzie je najlepiej zdobyć? Jakie kursy i szkolenia są niezbędne lub przydatne? Czy wiedza z zakresu kadr i zus jest konieczna?

Pracuję w biurze rachunkowym i i chętnie podpytam osoby z księgowości jak to u nich było smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Staż pracy w księgowości a rozwój zawodowy.

Nie ma księgowych na forum? :-)

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Staż pracy w księgowości a rozwój zawodowy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018