Mam 10 złotych za godzinę. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Mam 10 złotych za godzinę.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Mam 10 złotych za godzinę.

Hej!

Otóż mam dylemat i już sama nie wiem co robić. Pracuję w punkcie ksero na jednej z uczelni 8 godzin dziennie. Ruch jest ciągle, czasem nawet nie mam czasu wypić kawy i zjeść, a zamknąć nie mogę. Zarabiam 10 zł za godzinę co w dzisiejszych czasach jest śmieszne, ale musiałam chwycić się tej pracy bo byłam w trudnej sytuacji i musiałam mieć coś "" na już".

Umowę mam do kocza czerwca, ale już psychicznie męczy mnie ta praca. Mam odłożone jakieś oszczędności i gdybym rzuciła pracę i szukała nowej, miałabym z czego żyć.

Z drugiej strony szkoda mi wydawać te oszczędności i znowu być na zero ;/

A nie wiadomo ile czasu znajdzie mi poszukanie nowej pracy chociaż mieszkam w dużym mieście więc nie powinno być problemu. Już tylko skreślam dni w kalendarzu i marzę o tym by był czerwiec.

Zacisnąć zęby i wytrzymać czy zaryzykować i zrezygnować?

" A jak już Cię znajdę, to jutro także będziesz dla mnie najważniejszy"
Zobacz podobne tematy :
Odp: Mam 10 złotych za godzinę.

Negocjuj stawkę. A narzekanie że w pracy musisz pracować uważam za śmieszne...

3

Odp: Mam 10 złotych za godzinę.

Gabi5242 - założyłaś już identyczny wątek: https://www.netkobiety.pl/t116823.html   dlaczego nie kontynuujesz dyskusji tam, tylko produkujesz kolejny ?
W związku z tym, że nagminnie łamiesz regulamin forum w kwestii dublowania tematów, a byłaś już wielokrotnie proszona o respektowanie naszych zasad, otrzymujesz drugie ostrzeżenie, które zostaje przypisane do Twojego profilu. Kolejne próby nieregulaminowego zachowania oznaczać będą blokadę Twojego konta.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Mam 10 złotych za godzinę.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018