Czuje się strasznie samotna, brakuje mi przyjaciółki :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Czuje się strasznie samotna, brakuje mi przyjaciółki :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Kasia94 (2019-04-16 20:34:30)

Temat: Czuje się strasznie samotna, brakuje mi przyjaciółki :(

Hej Dziewczyny wink

Już kiedyś pisałam tutaj ale postanowiłam spróbować jeszcze raz. Bo być może są tu osoby w takiej samej albo podobnej sytuacji.
Tak mi się w życiu ułożyło, że jest kompletnie sama. Nie mam ani znajomych ani koleżanek i nie mam się nawet do kogo odezwać. Brakuje mi osoby z którą mogłabym porozmawiać czy zwyczajnie napisać i zapytać „Co u Ciebie ? ”.
To jest takie straszne uczucie, kiedy potrzebujesz czyjegoś wsparcia, potrzebujesz się wyżalić czy tak po prostu porozmawiać ale nie masz nikogo. Nie umiem nawet opisać jak czuje się samotna sad
Pomyślałam, że może uda mi się kogoś poznać w internecie i szukam internetowej przyjaciółki. Ale takiej prawdziwej od serca. Szukam ibf , która byłaby przy mnie na dobre i na złe. Na którą mogłabym zawsze liczyć, porozmawiać o wszystkim i o niczym. Mam na imię Kasia, mam 24 lata. Wiek nie ma dla mnie znaczenia. Gdyby, któraś z was chciała się poznać czy porozmawiać to piszcie na PW wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czuje się strasznie samotna, brakuje mi przyjaciółki :(

Hej Kasiu ,wysłałam Ci wiadomość prywatną ,tak jak prosiłaś .

3

Odp: Czuje się strasznie samotna, brakuje mi przyjaciółki :(

Kasiu94, to jest Twój dwunasty (!) wątek, który założyłaś na naszym forum, dotyczący tego samego problemu. Dlaczego zamiast kontynuować któryś z poprzednich, a tych aktywnych wciąż masz kilka, bo nie wszystkie zostały usunięte, zaśmiecasz naszą przestrzeń kolejnymi?
W związku z tym, że masz już na swoim koncie ostrzeżenie, tym razem otrzymujesz drugie - za uporczywe łamanie 5 punktu regulaminu i ignorowanie moderatorskich uwag. Uprzedzam, że dalsze lekceważenie obowiązujących na Netkobietach zasad zakończy się blokadą konta.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Czuje się strasznie samotna, brakuje mi przyjaciółki :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018