Dlaczego tak trudno znależć WARTOŚCIOWEGO - z duszą Mężczyznę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dlaczego tak trudno znależć WARTOŚCIOWEGO - z duszą Mężczyznę?

Strony 1 2 3 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 361 ]

1 Ostatnio edytowany przez SamotnaWilczycaa (2019-03-26 23:58:02)

Temat: Dlaczego tak trudno znależć WARTOŚCIOWEGO - z duszą Mężczyznę?

Obserwuje, próbuje, spotykam się, ale niestety nic nie znajduje...
Nie mogę znależć naprawdę wartościowego, nie powierzchownego-pustaka, Mężczyznę z duszą, mądrego życiowo/życiowego.

Jak poznaje kogoś to jest to albo typ:

-egoista,
-zbyt powierzchowny-pustak, często traktujący ludzi przedmiotowo, ubogi duchowo człowiek,
-cwaniak/kombinator...od kobiety to by chciał wymagać, a sam zbytnio nie ma nic do zaoferowania kobiecie,
-typ który zrobił sobie klatę na siłowni i mysli że teraz jest wielki figo fago...niewiadomo za kogo się uważa,
-typ faceta który bardzo czesto krytykuje obgaduje ludzi, toksyk...,
-mało męski-mało inicjatywy, nie stanowczy, zbyt uległy...,
-skromnie fałszywy,
-zbyt materialistyczny,
-niska kultura osobista,
-wykształcony, ale tylko wykształcony...

Ostatnio poznałam nawet pewnego pana, chociaż juz jestem zmęczona szukaniem.

Niestety ten pan bardzo obawia się tego że kobieta poleci na jego kasę...
Ja rozumiem obawy Panów naprawdę bogatych z wlasnym domem/domami itd, ale mężczyzna który tak naprawdę niewiele ma, i tak się boi?
Czego?przeciez on zbytnio nic nie ma...

I tak wkólko przewijaja się te przypadki...

"Seksapil to sprawa wnętrza kobiety. Gdyby chodziło o urodę, to wszystkie ładne kobiety byłyby seksowne,
a nie są"
"Wiem więcej niż powiem,
myślę więcej niż mówię, obserwuję więcej niż sądzisz"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego tak trudno znależć WARTOŚCIOWEGO - z duszą Mężczyznę?

witaj samotnaWilczyca, na forum jest użytkowniczka z niemal identycznym nickiem ale rozumiem że to przypadek. Gdzie poznajesz osoby o których piszesz?

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

Róznie, przypadkiem, na portalach...

Często Panowie niestety nie potrafia czytać ogłoszenia kobiety-kogo, czego szukają, ze zrozumieniem...

"Seksapil to sprawa wnętrza kobiety. Gdyby chodziło o urodę, to wszystkie ładne kobiety byłyby seksowne,
a nie są"
"Wiem więcej niż powiem,

4

No niestety wypunktowałaś już wszystkich facetów, teraz zostają tylko kobiety wink.

-

5 Ostatnio edytowany przez SamotnaWilczycaa (2019-03-27 00:08:02)

Burzowy napisał/a:

No niestety wypunktowałaś już wszystkich facetów, teraz zostają tylko kobiety wink.

Jest aż tak żle?

Niestety nie dogadam się z człowiekiem ubogim duchowo, choćby miał miliony, był bardzo przystojny...

a nie są"
"Wiem więcej niż powiem,

6

Księżniczek brakuje, to rycerze poszli w odstawkę. Teraz jesteśmy już tylko zwykłymi trollami. Tutaj na forum mamy dość rozbudowane tematy dotyczące poznawania w necie, sporo kobiet się wypowiadało też. Posiedź z nami i poczytaj co tam się działo. A tak w ogóle, to jedną Samotną Wilczycę już mamy, może to siostra wink?

-

7

sporo z tych cech może statystycznie wykluczać się, np. ktoś "mało męski-mało inicjatywy, nie stanowczy, zbyt uległy" z większym prawdopodobieństwem będzie kulturalny, z mniejszym prawdopodobieństwem będzie traktować przedmiotowo innych ludzi (jakkolwiek to rozumiesz, wydźwięk jest raczej negatywny)

Burzowy, ja myślałem że ta użytkowniczka https://www.netkobiety.pl/profile.php?id=349842 jest autorką:D dopiero zauważyłem że 1 post i druga literka a na końcu;)

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D
Burzowy napisał/a:

Księżniczek brakuje, to rycerze poszli w odstawkę. Teraz jesteśmy już tylko zwykłymi trollami. Tutaj na forum mamy dość rozbudowane tematy dotyczące poznawania w necie, sporo kobiet się wypowiadało też. Posiedź z nami i poczytaj co tam się działo. A tak w ogóle, to jedną Samotną Wilczycę już mamy, może to siostra wink?

Widocznie trafiły się dwie samotne wilczyce...

a nie są"
"Wiem więcej niż powiem,

9 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-03-27 00:13:02)

Wartościowi mężczyźni jak najbardziej istnieją i powiedziałabym wręcz że w nie małych ilościach smile skoro tak Ci ciężko jakiegoś znaleźć to może problem leży w tym jak / gdzie szukasz albo na co zwracasz uwagę

jjbp napisał/a:

Wartościowi mężczyźni jak najbardziej istnieją i powiedziałabym wręcz że w nie małych ilościach smile skoro tak Ci ciężko jakiegoś znaleźć to może problem leży w tym jak / gdzie szukasz albo na co zwracasz uwagę

To proszę wskaż drogę, bo juz naprawdę straciłam nadzieje, że nieładnie mówiąć już mi się nie chce, nie mam sił...

a nie są"
"Wiem więcej niż powiem,

11 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-03-27 00:16:40)

Ale jak ja mam Ci wskazać drogę? Sama musisz to przeanalizować czy nie wybierasz sobie jakichś facetów-pomyłek i zobaczyć jak możesz to ewentualnie zmienić. To tylko sprawa do przemyślenia dla Ciebie

12

dwie samotne wilczyce może dogadałyby się:D
istnieją, patrz tu: https://www.netkobiety.pl/t117621.html i tu https://www.netkobiety.pl/t117624.html oni zastanawiają się nad podobnymi rzeczami tylko że z perspektywy przeciwnej płci.

13 Ostatnio edytowany przez SamotnaWilczycaa (2019-03-27 00:35:06)

Niestety jak na razie jesczcze pociągają mnie mężczyzni, ale jak wspomniałam naprawdę wartościowi.

Z tego co obserwuje z innych związków to często mężczyzni bywaja bez skrupulów do swoich kobiet- nie szanuja swoich kobiet, są chytrzy,
-kłamią je, zdradzają, są zepsuci...szukają romansów z innymi, bądz chodzą na uciechę do prostytutek.
Nie są rzetelni, lojalni i wierni jednej, chociaż taki typ kobiet się również zdarza.

a nie są"
"Wiem więcej niż powiem,

14

A zastanawiałaś się co Ty oferujesz? Może za mało i dlatego przyciągasz tylko takich ludzi.

15 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-03-27 00:42:01)

SamotnaWilczycaa napisał/a:

Z tego co obserwuje z innych związków to często mężczyzni bywaja bez skrupulów do swoich kobiet- nie szanuja swoich kobiet, są chytrzy,
-kłamią je, zdradzają, są zepsuci...szukają romansów z innymi, bądz chodzą na uciechę do prostytutek.
Nie są rzetelni, lojalni i wierni jednej, chociaż taki typ kobiet się również zdarza.

No właśnie - takie typy zdarzają się i wśród mężczyzn, i wśród kobiet. Źli ludzie zdarzają się wszędzie.
Tak więc nie wiem co to ma do rzeczy

Mystery_ napisał/a:

A zastanawiałaś się co Ty oferujesz? Może za mało i dlatego przyciągasz tylko takich ludzi.

Ja wiem co sobą reprezentuje, dlatego szukam wartościowego Mężczyzny z duszą.

a nie są"
"Wiem więcej niż powiem,

17

Mystery_ napisał/a:

A może nie mieć zrobionej klaty? I być bez pieniędzy? I co to znaczy, że ktoś jest tylko wykształcony?

18

Ale czemu portale? Przecież fajni faceci sami podchodzą do kobiet, które im się podobają.

-

19 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-03-27 11:52:53)

Burzowy napisał/a:

Ale czemu portale? Przecież fajni faceci sami podchodzą do kobiet, które im się podobają.

Nie zawsze...

-------------

Mystery_ napisał/a:
Mystery_ napisał/a:

A może nie mieć zrobionej klaty? I być bez pieniędzy? I co to znaczy, że ktoś jest tylko wykształcony?

Tak, może nie mieć zrobionej klaty na siłowni

Skoro mężczyzna jest bez pieniedzy to znaczy że nie jest zaradny, albo bardzoo leniwy, nawet w świecie zwierząt samice szukają zaradnego partnera-samca, by zapewnić dobry być swojej rodzinie, dzieciom.

a nie są"
"Wiem więcej niż powiem,

20 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-03-27 00:55:34)

Sprzedam Ci taką wskazówkę. Jak leci po kolei  kobiety mające problem ze znalezieniem odpowiedniego faceta zawsze myślą tak:
- faceci są niefajni w większości
- kobiety w większości są fajne

Ogólnie macie tendencję do przeceniania siebie i z tego tytułu mega, mega zawyzonych wymagan lub nie wiecie czego chcecie. Wolnych facetów jest wielu więcej niz kobiet, a do tego to oni niemal zawsze inicjują. Jeżeli kobieta mając tak ułatwione zadanie nie może kogoś znaleźć, to cos tu nie gra. A jak jest super wspaniała, to nie jest sama i to od dawna. Proste.

Edit: Oho już widać, ze szuka bogatego, męskiego, ładnego i wszystko co najlepsze, a ona po prostu oferuje SIEBIE. Klasyka... I jeszcze powie, ze faceci gorsi wink.

-

21

Skoro mężczyzna jest bez pieniedzy to znaczy że nie jest zaradny, albo bardzoo leniwy, nawet w świecie zwierząt samice szukają zaradnego partnera-samca, by zapewnić dobry być swojej rodzinie, dzieciom.

Ja rozumiem obawy Panów naprawdę bogatych z wlasnym domem/domami itd, ale mężczyzna który tak naprawdę niewiele ma, i tak się boi?

No i masz już przyczynę, dla czego ten Pan się boi. Po prostu wyczuł twoje materialne podejście. Może nie uwierzysz, ale faceci uciekają od takich kobiet.

22

Grubo...

-

23

Burzowy napisał/a:

Grubo...

Zabawne, ale tamta druga wilczyca też miała takie nastawienie materialne big_smile

Widze że panowie się zbytnio rozkręcili, i chcą utrzeć nosa wink

Oczywiście najłatwiej wyzwac kobietę od materialistek,
zabawne że najczęściej od materialistek wyzywają faceci którzy tak naprawdę zbytnio kasy nie mają, ale ok.

a nie są"
"Wiem więcej niż powiem,

25

Pytanie kim Ty jesteś, skoro jesteś materialistka i jednocześnie takimi osobami gardzisz. Widzisz zanim to wyszło, to bez najmniejszego wysiłku odgadlem o co tu chodzi, bo to żaden wyjątkowy przypadek. Teraz juz wiesz dlaczego sytuacja wygląda jak wygląda. Fajne kobiety maja fajnych facetów, po prostu.

@Mystery_ No bo taka próba ratowania wizerunku wymyslnym nickiem, ze ona wcale nie desperatka i niezbyt fajna, tylko prawdziwa lowczyni i super samica...heh...

Powodzenia autorko, na pewno kiedyś się uda tak czy siak, ktoś obniży wymagania

-

26 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-03-27 11:54:07)

Burzowy napisał/a:

Fajne kobiety maja fajnych facetów, po prostu.

Niestety ale to nieprawda, mało znasz życie...

--------------------

Burzowy napisał/a:

. Wolnych facetów jest wielu więcej niz kobiet, a do tego to oni niemal zawsze inicjują. Jeżeli kobieta mając tak ułatwione zadanie nie może kogoś znaleźć, to cos tu nie gra. A jak jest super wspaniała, to nie jest sama i to od dawna. Proste.

Edit: Oho już widać, ze szuka bogatego, męskiego, ładnego i wszystko co najlepsze, a ona po prostu oferuje SIEBIE. Klasyka... I jeszcze powie, ze faceci gorsi wink.

Nic nie rozumiesz, tylko trolujesz, nie tylko w moim poście...

Mystery napisał/a:

No i masz już przyczynę, dla czego ten Pan się boi. Po prostu wyczuł twoje materialne podejście. Może nie uwierzysz, ale faceci uciekają od takich kobiet.

Może naucz się czytać ze zrozumieniem wink napisalam że ten Pan nie jest bogaty, to na co niby" poleciałam"  wink

a nie są"
"Wiem więcej niż powiem,

27

Mystery napisał/a:

Może naucz się czytać ze zrozumieniem wink napisalam że ten Pan nie jest bogaty, to na co niby" poleciałam"  wink

Nie napisałem, że poleciałaś. Tylko, że masz materialne podejście i jest to cecha, która zniechęca facetów.

28 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-03-27 01:44:27)

Niestety jak na razie jesczcze pociągają mnie mężczyzni, ale jak wspomniałam naprawdę wartościowi.

wysłałem Ci temat chłopaka, który wprost pisze, że tak nie robi:)

z duszą:D:D ciekawe czy musi być jego własna czy może być kogoś innego:P

hmm rozumiem Cię, też szukam zaradnej bo chcę zapewnić byt swojej rodzinie i dzieciom

(to nie było na poważnie jakby co:D ale może macie komentarze, zapraszam do pisania) big_smile

29

Nie mogę znależć naprawdę wartościowego, nie powierzchownego-pustaka, Mężczyznę z duszą, mądrego życiowo/życiowego.

-egoista,
-zbyt powierzchowny-pustak, często traktujący ludzi przedmiotowo, ubogi duchowo człowiek,
-cwaniak/kombinator...od kobiety to by chciał wymagać, a sam zbytnio nie ma nic do zaoferowania kobiecie,
-typ który zrobił sobie klatę na siłowni i mysli że teraz jest wielki figo fago...niewiadomo za kogo się uważa,
-skromnie fałszywy,
-zbyt materialistyczny,
-niska kultura osobista,

A co masz do zaoferowania i ile masz lat ?

Zawsze możesz poszukać za granicą. Ewentualnie możesz zostać lesbijką albo feministką. Jakoś te życie zleci. wink

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

30 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-03-27 08:46:51)

Hmmm może coś mnie ominelo ale wilczyca powiedziała że facet bez pieniędzy nie jest zaradny - nie widziałam, żeby powiedziała że musi być milioner albo mieć określoną ilość na koncie, wystarczy że będzie zaradny. Ja zaradnosc rozumiem jako m.in. umiejętność zarobienia na swoje przeżycie a nie jako bycie kasiastym. Nie chcę czyjejś kasy ale z drugiej strony nie chce później potencjalnej rodziny oraz małżonka sama ciągnąć na swoich barkach bo facet ma niepoważne podejście do pracy albo jest leniuchem (co innego jakby było to z powodow losowych od razu zaznaczam). Skoro kobieta jest w stanie na siebie zarobić i być pracowita to może chcieć szukać podobnego sobie w faceta. I vice versa. Więc nie rozkrecajmy sie może z tym materializmem że wilczyca tylko na hajs leci smile

31

To ja zadam pytanie:

Co Ty masz do zaoferowania mężczyźnie?

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

32 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-27 08:50:15)

jjbp napisał/a:

Hmmm może coś mnie ominelo ale wilczyca powiedziała że facet bez pieniędzy nie jest zaradny - nie widziałam, żeby powiedziała że musi być milioner albo mieć określoną ilość na koncie, wystarczy że będzie zaradny. Ja zaradnosc rozumiem jako m.in. umiejętność zarobienia na swoje przeżycie a nie jako bycie kasiastym. Nie chcę czyjejś kasy ale z drugiej strony nie chce później potencjalnej rodziny sama ciągnąć na swoich barkach bo facet ma niepoważne podejście do pracy (co innego jakby było to z powodow losowych od razu zaznaczam). Więc nie rozkrecajmy sie może z tym materializmem że wilczyca tylko na hajs leci smile

Ja w ogóle czegoś tu nie rozumiem. Wchodzi sobie babka na babskie forum pogadać o facetach i rzuca się na nią milion gości od razu, że jest wredną materialistką, sama nic nie ma do zaoferowania itd. No chyba nie o to w założeniu forum chodziło?

A co do zaradności, jjbp - nie przetłumaczysz tym panom. Dla nich wymaganie, żeby facet potrafił sam się utrzymać, a nie ciągnął od kobiety, to jest materializm. A jednocześnie w każdym wątku będą narzekać, jakie to te baby pazerne na kasę, a przecież jest równouprawnienie i same by mogły za siebie płacić...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

33

Znaczy sam argument z tym co wilczyca ma do zaoferowania nie jest głupi bo gdzieś musi leżec powód ku temu, że znajduje samych niepowaznych gości. Gdzie - autorka sama sobie musi znaleźć odpowiedź.
Natomiast zgadzam się ze nie powiedziała w sumie nic co oznaczałoby że jest pazerna na kasę materialistka.

34 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-27 08:59:18)

jjbp napisał/a:

Znaczy sam argument z tym co wilczyca ma do zaoferowania nie jest głupi bo gdzieś musi leżec powód ku temu, że znajduje samych niepowaznych gości. Gdzie - autorka sama sobie musi znaleźć odpowiedź.

Tu się zgadzam, ale nie w takim kontekście, w jakim panowie tu na Autorkę naskoczyli - czyli "a co Ty masz do zaoferowania, że bogatego szukasz".

nudny.trudny napisał/a:

hmm rozumiem Cię, też szukam zaradnej bo chcę zapewnić byt swojej rodzinie i dzieciom

(to nie było na poważnie jakby co:D ale może macie komentarze, zapraszam do pisania) big_smile

No, ja mam komentarz. Czy panowie aby na pewno szukają biednej niuńci, którą się będą bali samą zostawić, bo sobie nie poradzi i nie daj Boże zrobi sobie krzywdę? Albo takiej leniwej, która będzie im tylko leżeć na kanapie i pachnąć, a oni będą koło niej skakać i wciskać pieczone gołąbki do gąbki? No chyba nie. Więc tak - mężczyźni też szukają zaradnych kobiet.
Milczeniem pominę takich, co szukają nawet takiej bardziej zaradnej od nich, żeby oni mogli sobie leżeć i pachnieć big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

35

Facet może być np. artystą, człowiekiem wrażliwym i uduchowionym, ale wcale nie "śmierdzieć kasą".
Trudno nie odnieść wrażenie, że szukasz "samca-alfa" o odpowiednio dla Ciebie uszytej pozycji społecznej, zawodowej. Takiego, którego każda inna Ci będzie zazdrościć.

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim

36

Dajcie spokój 99.9% facetów na siebie zarabia, więc chyba wiadomo, ze nie o to chodzi w byciu zaradnym. Przecież ona żadnego nie trafila!

PS Mam kumpla z milionami na koncie, pokazałem mu ten temat i tylko się uśmiechnal.

-

37 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-03-27 09:47:31)

No to tych co na siebie zarabiają to nie dotyczy smile mówimy tylko o tych co na siebie nie zarabiają a takich leniuszków migajacych się od pracy każdy gdzieś kiedy poznał (wśród kobiet również ofc)

38

Burzowy napisał/a:

Hahaha good one.

39

No właśnie co ma do zaoferowania... z jej opisu bylbym w stanie spokojnie zaoferować jej to czego szuka a nawet więcej...

Tylko dlaczego miałbym to zrobić? Chyba tylko dlatego, że ona byłaby wstanie być moją partnerką co znaczy być chociaż równie inteligentną a dodatkowo posiadać takie przymioty jak uroda...

40

Zapomnieliście chyba, że to nie jest ogłoszenie matrymonialne i Autorka nie musi Wam nic do zaoferowania przedstawiać. To jest wątek na temat facetów, założony na kobiecym forum.

41

santapietruszka napisał/a:

A co do zaradności, jjbp - nie przetłumaczysz tym panom. Dla nich wymaganie, żeby facet potrafił sam się utrzymać, a nie ciągnął od kobiety, to jest materializm. A jednocześnie w każdym wątku będą narzekać, jakie to te baby pazerne na kasę, a przecież jest równouprawnienie i same by mogły za siebie płacić...

Jakiś czas temu przytoczyłem fragment z "O Tobie" z mojego profilu na popularnym portalu randkowym.

Brzmiał tak (lub podobnie smile ):
"- Potrafisz się utrzymać"

Och, jakie niepochlebne komentarze tu przeczytałem...

42 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-27 09:49:33)

misiando napisał/a:

Jakiś czas temu przytoczyłem fragment z "O Tobie" z mojego profilu na popularnym portalu randkowym.

Brzmiał tak (lub podobnie smile ):
"- Potrafisz się utrzymać"

Och, jakie niepochlebne komentarze tu przeczytałem...

Ale chyba nie ode mnie? Dla mnie akurat jest bardzo logiczne, że każdy dorosły człowiek utrzymuje się sam.

43

Oj misiando nie narzekaj, przecież znalezienie chłopa, co na nią będzie łożył to właśnie umiejętność utrzymywania się, no. Nawet zaradność bym powiedział.

-

44 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-03-27 09:53:43)

Misiando a cóż to za niepochlebne komentarze były jeśli można spytać?
...
Pietruszka: każdy dorosły człowiek powinien na siebie zarabiać
Burzowy: dla kobiet zaradnoscia jest znalezienie faceta który będzie na nią łożył
Tak, faktycznie o tym cały czas mówimy w kwestii tej zaradnosc .....

45

Burzowy napisał/a:

Oj misiando nie narzekaj, przecież znalezienie chłopa, co na nią będzie łożył to właśnie umiejętność utrzymywania się, no. Nawet zaradność bym powiedział.

Inteligencja życiowa, sens życia, to coś co kręci w mężczyźnie wink.

46

Misinx napisał/a:

Facet może być np. artystą, człowiekiem wrażliwym i uduchowionym, ale wcale nie "śmierdzieć kasą".
Trudno nie odnieść wrażenie, że szukasz "samca-alfa" o odpowiednio dla Ciebie uszytej pozycji społecznej, zawodowej. Takiego, którego każda inna Ci będzie zazdrościć.

Taka przypadłość mężczyzn z duszą, uduchowionych itp., że świat materialny często jest dla nich mało istotny. Zarobią od przypadku do przypadku albo jakąś marną pensyjkę, która w zupełności pozwala im zadowolić potrzeby przyziemnego ciała, a jej zdobycie nie obciąża czasem i wysiłkiem tak bardzo więc można rozwijać walory duchowe. Niestety życie wygląda tak, że zdobycie większej ilości środków materialnych wymaga poświęcenia więcej czasu na bardzo przyziemne czynności, które mało mają wspólnego z duchowością. Co więcej zdobywanie większych ilości środków materialnych zazwyczaj wymaga zduszenia w sobie przejawów uduchowienia i wrażliwości. Dobrze sytuowany facet z pozycją osiągnął to najprawdopodobniej będąc największym sku….em w okolicy, a nie swojemu uduchowieniu lol Pani autorka zapewne wypatruje jakiegoś synalka bogatych rodziców, który majątek ma z urodzenia i teraz może się już tylko oddawać sprawom duchowym. Niestety, również w tym przypadku jest to dość błędne założenie, bo najczęściej synalek bogatych rodziców zamiast zgłębianiu spraw duchowych poświęca się taśmowemu zgłębianiu możliwości ludzkiego organizmu w przyjmowaniu różnych substancji tudzież badaniom porównawczym jak największej grupy badawczej przedstawicielek płci przeciwnej.
Każdy prawdziwy uduchowiony facet zawsze prędzej czy później zderza się z problemem, że jego uduchowienie nie zapewniło na czas świeżego mamuta w jaskini, nowej wersalki czy fajniejszych wakacji niż miała ta głupia Jolka z pod trójki... No chyba, że na czas jego uduchowienie pozwoliło mu przewidzieć ten problem i zostawał mnichem tybetańskim...

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

47 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-03-27 10:30:47)

-egoista,
-skromnie fałszywy,
-zbyt materialistyczny,
-niska kultura osobista,

Ponowię pytania.

Ile masz lat ?
Jak długo jesteś sama ?
W ilu byłaś związkach ?
Jak długo one trwały ?
Czy kandydaci o których napisałaś znalazłaś na tinderze ?
Czego tak naprawdę oczekujesz od potencjalnego mężczyzny ?

Narazie widzę tylko same ogólniki.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

48 Ostatnio edytowany przez john.doe80 (2019-03-27 10:53:01)

Mordimer napisał/a:

-egoista,
-skromnie fałszywy,
-zbyt materialistyczny,
-niska kultura osobista,

Ponowię pytania.

Ile masz lat ?
Jak długo jesteś sama ?
W ilu byłaś związkach ?
Jak długo one trwały ?
Czy kandydaci o których napisałaś znalazłaś na tinderze ?
Czego tak naprawdę oczekujesz od potencjalnego mężczyzny ?

Narazie widzę tylko same ogólniki.

Następnie może zastanówmy się gdzie zmierzasz i kiedy chcesz tam dojść, a potem już górki prędkość równa się odległość przez czas... i wystarczy wyznaczyć r. Proste ?

P.S.
Fizyka rządzi  wink

49

Oh, ale Panowie poczuli się dotknięci tematem big_smile

50

Mystery_ napisał/a:

Zabawne, ale tamta druga wilczyca też miała takie nastawienie materialne big_smile

Kompletnie nie zrozumiałeś moich sarkastycznych postów.

Burzowy napisał/a:

@Mystery_ No bo taka próba ratowania wizerunku wymyslnym nickiem, ze ona wcale nie desperatka i niezbyt fajna, tylko prawdziwa lowczyni i super samica...heh...

Nawet nie przeszło mi to przez myśl, że ten nick ma przedstawiać super samicę, łowczynię big_smile Na nikogo nie poluję, w nikim nie widzę swojej ofiary. Bardziej chodziło mi o to, że odnajduję się w swoim byciu singielką, bo mam taką osobowość, która potrzebuje co jakiś czas odciąć się od wszystkiego, co właściwie mogłoby stanowić problem będąc w związku. A czy desperatka? Nie mam nawet konta na portalu randkowym. Czy niezbyt fajna? Właśnie podoba mi się tutaj to, że nikt nie może stwierdzić, czy mam fajne cycki, buźkę itp. i z tego powodu się do mnie przymilać.

Co do tematu autorki (którą nie jestem) - myślę, że mamy takie czasy, w których ludzie nawzajem trochę bardziej się siebie boją niż kiedyś. Boją się za dużo od siebie dawać, boją się, że druga strona to wykorzysta, boją się szczerze ze sobą rozmawiać, zarówno kobiety jak i mężczyźni stosują jakieś gierki. W relacje wchodzą na pół gwizdka, starają się odseparować emocje jak tylko mogą. Wśród męskich porad króluje "nie stawiaj jej na piedestale". Żeby stworzyć coś solidnego - według mnie - trzeba się ze sobą zaprzyjaźnić, ale tak naprawdę, no i przede wszystkim zaufać sobie. Kiedy między dwojgiem ludzi jest taka intensywna więź, gierki i inne głupoty nie są do niczego potrzebne. Tak czy siak początki są trudne.

51

SamotnaWilczyca napisał/a:
Mystery_ napisał/a:

Kompletnie nie zrozumiałeś moich sarkastycznych postów.

Burzowy napisał/a:

Nawet nie przeszło mi to przez myśl, że ten nick ma przedstawiać super samicę, łowczynię big_smile Na nikogo nie poluję, w nikim nie widzę swojej ofiary. Bardziej chodziło mi o to, że odnajduję się w swoim byciu singielką, bo mam taką osobowość, która potrzebuje co jakiś czas odciąć się od wszystkiego, co właściwie mogłoby stanowić problem będąc w związku. A czy desperatka? Nie mam nawet konta na portalu randkowym. Czy niezbyt fajna? Właśnie podoba mi się tutaj to, że nikt nie może stwierdzić, czy mam fajne cycki, buźkę itp. i z tego powodu się do mnie przymilać.

Co do tematu autorki (którą nie jestem) - myślę, że mamy takie czasy, w których ludzie nawzajem trochę bardziej się siebie boją niż kiedyś. Boją się za dużo od siebie dawać, boją się, że druga strona to wykorzysta, boją się szczerze ze sobą rozmawiać, zarówno kobiety jak i mężczyźni stosują jakieś gierki. W relacje wchodzą na pół gwizdka, starają się odseparować emocje jak tylko mogą. Wśród męskich porad króluje "nie stawiaj jej na piedestale". Żeby stworzyć coś solidnego - według mnie - trzeba się ze sobą zaprzyjaźnić, ale tak naprawdę, no i przede wszystkim zaufać sobie. Kiedy między dwojgiem ludzi jest taka intensywna więź, gierki i inne głupoty nie są do niczego potrzebne. Tak czy siak początki są trudne.

Trafiłaś w punkt... właśnie to minimalne angażowanie  i zawsze zapasowy plaster w zanadrzu to zmora...

52

Znajdujemy dokładnie to czego szukamy.

53

Znerx napisał/a:

Niestety :-((
Na ten przykład ja trafiam na facetów, którzy mnie nie rozumieją. Gorzej, nawet nie próbują zrozumieć, bo wiedzą lepiej niż ja, kim jestem, jaka jestem, czego mi trzeba. A wszystko co robią jest dla mojego dobra i tylko ja jestem niewdzięczna i nie potrafię docenić ich dobroci i troski. Normalnie, jak w domu.
No to sobie ponarzekałam :-D

54

Znerx napisał/a:

Albo inaczej. Przyciągasz to czego tak naprawdę pragniesz.
Ludzie przyciągają również takich ludzi, których się podświadomie boją.
Jak ktoś ma spapraną podświadomość to niech nie ma pretensji, że trafia na samych dupków.

55

Mordimer napisał/a:

Jak ktoś ma spapraną podświadomość to niech nie ma pretensji, że trafia na samych dupków.

Albo na same materialistki.

Posty [ 1 do 55 z 361 ]

Strony 1 2 3 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dlaczego tak trudno znależć WARTOŚCIOWEGO - z duszą Mężczyznę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018