Kobieta Chaos, mężczyzna porzadkiem czyli historia mojej miłości - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Kobieta Chaos, mężczyzna porzadkiem czyli historia mojej miłości

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Kobieta Chaos, mężczyzna porzadkiem czyli historia mojej miłości

Witam
Otoz chce sie podzielić moja historia miloscii. Gdyz gdy patrzę na to z boku, az nie moge uwierzyć. Jestem pelna energii, rezolutna osobą która nie boi sie niczego. Moze poza ustatkowaniem.
Mojego mężczyzne poznałam 2 lata temu na Lotwie. Podczas urodzinowej imprezy. Rozmowa przyszla latwo, a dla mnie czarowanie ludzi przychodzi bardzo latwo. Lecz on byl inny. Zamkniety, cichy, dumny ale niesamowicie mądry. Az mnie zaskoczył. Podobne pasje, czarny humor, sarkazm caly czas. Wróciłam do siebie(Norwegia) ,
Po 2 miesiącach pisania, okazało się że przeprowadza się do mojego miasta(podroznik jak ja). Cóż zaoferowałam moje mieszkanie , w tamtym czasie chcialam miec towarzystwo, samotność mi doskwierala, ponieważ w tłumie ludzi potrafimy czuc sie osamotnieni najbardziej. Moje zycie bylo coz marzeniem Piotrusia Pana. Imprezy, znajomii, wypady wszedzie, brak kontrolii, znajomi wszędzie...Pani popularna.
I wtedy wprowadzil sie on. Przez pół roku codziennie po pracy robilismy cos, tu gory, gotowanie, sztuka , wypady. On gdy widzial ze jestem za miła, lub robie cos glupiego zwracal mi uwage od razu. Uswiadamial mnie spokojnie tłumacząc jak dziecku. Zawsze stal przy mnie jak sciana. Wtedy bylam na to ślepa. Wydawało mi się ze nie jest mna zainteresowany, nie jestem w jego typie. Zbyt roztrzepana, szalona kobietka, do tego dochodzila moja niska samoocena. Poniewaz gdzie porzadny facet jak on chciałby kogos takiego jak ja. Raz na poczatku mieszkania razem chcialam go ... no wiecie panie. Pilismy whiskey etc. Gdy zbliżyłam sie zbytnio, on zimnym tonem mi wytłumaczył ze nie leci na pijane kobiety, ani na przyjaciółki bo jesli sie cos wydarzy teraz , oznacza to koniec przyjaznii. (nikt mi nigdy takiego kosza nie dał) tematu nigdy wiecej nie poruszylam, dla mnie bylo jasne- nie chce mnie.
Przed świętami Bożego Narodzenia po pracy dostałam smsa iz musze przyłączyć się do nich na imprezę bo on mnie potrzeboje I bezemnie smutno. Dolaczylam do imprezy I wlasnie wtedy, gdy wrocilismy do domu, wszystko mi wyznał... iż chce ze mna byc ale jest bardzo dumnym mężczyzną, wiernym do tego I potrafi byc zazdrosny. W jego wypadku on sie wiąże na całe życie, chce rodzinę, dziecii, dom. I szuka kogoś takiego, dlatego tyle czasu czekał, obserwowal z boku, pilnował jak oka w glowie. Bo kocha mnie . I mialam wybór, wybrać jego ochronie I ciepło lub więcej go nie widzieć I dac mu spokój. Wybralam jego , I pomimo iz jesteśmy tak różni, jesteśmy drużyną. Jego zimny spokój jest lekiem na moje roztrzepanie, a moje umiejętności socjalne I energia jego lekiem na nudę. Nigdy nie podejrzewałam ze związe sie z kims takim na cale zycie. Ale patrze na przyszłość pozytywnie gdyz mam u boku mężczyzne ktory jest mą skałą I  wiem ze zawsze bedzie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobieta Chaos, mężczyzna porzadkiem czyli historia mojej miłości

Ładnie opowiedziana historia, ale nie prowokuje dyskusji. Czego oczekujesz, pisząc to na Forum?

Ciekawi mnie, w jakim jesteście wieku. Skojarzyła mi się historia miłosna przyjaciół, tyle, że odwrócone osobowości, bo on rozrywkowy flirciarz, a ona spokojna i okropnie zazdrosna. Mają wspólne pasje, kochają się, ale co jakiś czas jest draka i rozstanie, potem przeprosimy i znowu idylla. Bo on, nawet gdy nic na boku nie kombinuje, to ma w oczach "diabły" - coś w spojrzeniu typowego dla kobieciarzy, a ona nie jest w stanie tolerować nawet smsów i maili od koleżanek. Każda kobieta w pobliżu jest potencjalnym zagrożeniem, a nawet myśl o kobietach z jego przeszłości przynosi jej cierpienie.

Oby u Was nie pojawił się taki problem. Jeżeli on wie, jak bardzo byłaś zabawowa i korzystająca z życia, to żeby nie wykorzystał tego przeciwko Tobie, gdy zejdzie mu z oczu klapka zauroczenia.

If you manipulate words it is a lie, if you play on words it is a joke, if you rely on words it is ignorance, if you transcend words it is wisdom. Sri Sri R.S.

3

Jechał za nią z jednego kraju do drugiego, chyba mu zwisa wszystko co potencjalnie niekorzystne. Jako facet nie bardzo czuję te miłosne historyjki, ale to jest całkiem fajnie napisane.

-

4

No spoko, cieszymy sie twoim szczesciem.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Kobieta Chaos, mężczyzna porzadkiem czyli historia mojej miłości

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018