Znalazłem ułożony różaniec na wycieraczce przed swoimi drzwiami. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Znalazłem ułożony różaniec na wycieraczce przed swoimi drzwiami.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez SandraiKonrad (2019-03-10 16:16:30)

Temat: Znalazłem ułożony różaniec na wycieraczce przed swoimi drzwiami.

Znalazłem ułożony różaniec na wycieraczce przez swoimi drzwiami co to może oznaczać ?? 
W nocy kłóciłem się z dziewczyną.
a w domu czasami dzieją się dziwne rzeczy.
dodam ze ten różaniec jest bardzo stary.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez SandraiKonrad (2019-03-10 16:16:49)

Odp: Znalazłem ułożony różaniec na wycieraczce przed swoimi drzwiami.

..

3

Sasiadka pewnie położyła, zeby wypedzic z Was diabla i zebyscie przestali sie klocic.
Oznacza to, ze ma tego serdecznie dosyc.
Pozdrawiam smile

4

rozmawiałem z sąsiadka to nie jest jej różaniec i powiedziała żeby pod zadnym pozorem nie wnosić tego do domu bo on jest naprawdę stary. I sama jest w szoku ze ktos w nocy przyszedł podłozyc go a dodam ze mieszkam na ostatnim piętrze i wrociłem o 11 w nocy gdzie go nie było a ona wychodzac o 9 rano go zauwazyła

5

ale my sie 1 raz teraz kłocilismy więc czego moze miec serdecznie dosyc ?to nie jest notoryczne   sama była przerazona....  kłotni na pewno nie było słychać.

6 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2019-03-10 16:34:20)

SandraiKonrad napisał/a:

rozmawiałem z sąsiadka to nie jest jej różaniec i powiedziała żeby pod zadnym pozorem nie wnosić tego do domu bo on jest naprawdę stary. I sama jest w szoku ze ktos w nocy przyszedł podłozyc go a dodam ze mieszkam na ostatnim piętrze i wrociłem o 11 w nocy gdzie go nie było a ona wychodzac o 9 rano go zauwazyła

Czubów nie brakuje.Jak nie ta sąsiadka to może inna-tego nie wiesz.Nie wnosić różańca bo jest stary? To znaczy co? Nie będzie konweniował z nowoczesnym designem Waszego mieszkania? big_smile
Ten kto Wam podrzucił może żałowal nowego to podrzucił stary big_smile
.I co to znaczy stary? Ma 10.20 lat? smile Pamiętam jak moje koleżanki z podstawówki szły do komunii tak z trzydzieści lat temu i ksiądz dawał w prezencie różańce.Obrzydliwe,plastikowe.Ale teraz są one stare smile
Myśl racjonalnie,duch nie podrzucił przecież.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

7

Może to racja co piszesz ale jest pare dziwnych kwestii takich jak np. ta starsza sąsiadka obok stwierdziła że nie widziała za swoich czasów takiego różańca a ma około 80 lat wiec jest to trochę dziwne . Dodając jest to stara kamienica powiedział bym że bardzo stara i nie chodzi mi tu o to że nie pasował by do nowoczesnego mieszkania bo go nie mamy . Chciałem dodac jeszcze że w tym domu kto nie wchodził a mam pełno znajomych uważali że jest tu jakaś dziwna energia ja jako facet mam to gdzieś tak naprawdę bo nie boje sie takich rzeczy co do pewnej sprawy przyjmowania kolędy w sumie zawsze mialem z tego beke i nie przyjmowałem nigdy sądzę że ponad 10 lat hehe .

8 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-03-10 17:18:03)

Jak Cię to niepokoi, pogadaj z jakimś przystępnym księdzem, którego znasz. Pokaż mu ten różaniec, powiedz, w jaki sposób się znalazł pod drzwiami, co dziwnego (?) dzieje się w twoim domu. Poproś o modlitwę i radę, co z takim przedmiotem zrobić i jak podejść do  owych dziwnych zjawisk. Wierzący człowiek z dobrymi intencjami raczej różańca na wycieraczce nie położy. Pogadaj o tym z kimś.

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

9 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2019-03-12 13:47:31)

moze spadł z nieba a może dziewczyna podrzuciła, żeby Ci dać do myslenia wink Niby nie wierzysz i masz bekę, ale jednak nie do końca jak widać,, inaczej nie byłoby  tematu wink

10

SandraiKonrad napisał/a:

Znalazłem ułożony różaniec na wycieraczce przez swoimi drzwiami co to może oznaczać ?? 
W nocy kłóciłem się z dziewczyną.
a w domu czasami dzieją się dziwne rzeczy.
dodam ze ten różaniec jest bardzo stary.

To znak, że czas się oświadczyć smile

Stary - może od babci - szeptuchy.

11

Może, że trzeba przyciąć róże w ogródku ? Wiosna idzie. Ja tam się na ogrodnictwie nie znam. smile

12

Prawdopodobnie dusza prosi was o codzienną modlitwę za nią o pomoc duchową i uwolnienie z czyścia. Poszukajcie austriacka mistyczka Maria Sima opisuje takie sytuacje. Co ją przyciągnęło? Jakaś energia, może wasza sytuacja jest podobna jak jej za życia. Może nikomu nie pomagała i teraz cierpi za to? Może to znak żebyście zaangażowali się w sprawę pomocy duszom przez różaniec.

13

Okonek56 napisał/a:

Prawdopodobnie dusza prosi was o codzienną modlitwę za nią o pomoc duchową i uwolnienie z czyścia. Poszukajcie austriacka mistyczka Maria Sima opisuje takie sytuacje. Co ją przyciągnęło? Jakaś energia, może wasza sytuacja jest podobna jak jej za życia. Może nikomu nie pomagała i teraz cierpi za to? Może to znak żebyście zaangażowali się w sprawę pomocy duszom przez różaniec.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

14

Oczyść mieszkanie (metody znajdziesz w sieci), przyjmij księdza i poproś o wyświęcenie każdego kąta chałupy i czasem odmów "wieczny odpoczynek". Moze zadziała smile .

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Znalazłem ułożony różaniec na wycieraczce przed swoimi drzwiami.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018