Patrzy się na mnie i nie wiem co robić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Patrzy się na mnie i nie wiem co robić

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-03-10 13:04:33)

Temat: Patrzy się na mnie i nie wiem co robić

Od tego roku poszłam do nowej szkoły i jest tam taki chłopak śledzi mnie wzrokiem od początku roku szkolnego uśmiecha się do mnie a jak przechodzę koło niego to się wygłupia. Napisał do mnie 3miesiace temu ale ja zjebalam bo go tak jakby olałam i po tym on powiedział swojemu przyjacielowi ze nie chce się angażować w związki. Przez 3 miesiące tez pisałam z jego przyjacielem bo on się we mnie zakochał ale ja nie odwzajemniam jego uczuć bo czuje coś do tamtego. A jakiś miesiąc temu był z pewna laska w związku i już z nią nie jest. Ostatnio dodałam zdjęcie i on ten co się patrzy zareagował na moje zdjęcie a nigdy wczesniej tego nie robił. Chciała bym to naprawić tocz wulgaryzm. Czy to będzie dobry pomysł żebym do niego (tego co się na mnie patrzy) napisała czy by się ze mna spotkał i pogadał? I wtedy bym mu powiedziała ze wiem ze wulgaryzm  ale chce to naprawić. Jak myślicie wybaczy mi i będzie chciał się zaangażować od początku?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Patrzy się na mnie i nie wiem co robić

Dobry pomysł abyś do niego napisała ale nie tłumacz się bo nie ma potrzeby chyba że on sam w rozmowie nawiąże do tego. Możesz zapytać co on tak się na Ciebie gapi zamiast zaprosić do kina lub piwo.

3

W jakim jesteś wieku Autorko ?

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

4

Zapewne 16 lub 17 skoro nowa szkola

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Patrzy się na mnie i nie wiem co robić

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018