Nocleg w hotelu dla żony - prosba o opinie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nocleg w hotelu dla żony - prosba o opinie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

Temat: Nocleg w hotelu dla żony - prosba o opinie

Witajcie,

Moja żona ma 29 lat, mamy dwójkę małych dzieci. Ostatnio ciągłe choroby przynoszone z przedszkola, od kilku lat ciagly brak snu. Żona od kilku dni w żartach powiada, że musi iść do psychiatry i w końcu chciałaby przespać jedną noc bez płaczu dzieci. Niestety nie ma opcji, żebyśmy wyskoczyli gdzieś sami na weekend, więc wpadłem na pewien pomysł.

Z okazji nadchodzącego dnia kobiet chciałbym wykupić żonie nocleg w luksusowym hotelu, ja zostane z dziećmi, a ona pójdzie sobie na dobę hotelową sama odpocząć. Zje sobie pyszny obiad i kolację w hotelu, później będzie robić co jej się tylko podoba (mieszkamy w dużym mieście więc rzeczy jest mnóstwo), zakupy, aquapark, masaż, puby itp. Do tego jakaś karta podarunkowa do ulubionych sklepów.

Pytanie do was, drogie mężatki. Czy spodobałby się wam taki prezent? Jaka byłaby wasza reakcja, jakbyście coś takiego usłyszały? Chcialbym, żeby odpoczęła, zapomniala choć na chwilę że ma dzieci, męża, obowiązki, a dotknęła chociaż na chwilę odrobiny luksusu i poczuła się przede wszystkim jak atrakcyjna kobieta.

Proszę o opinie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nocleg w hotelu dla żony - prosba o opinie

Pomysł świetny.
Może lepiej by jeszcze było gdyby to nie był hotel w Waszym mieście, tylko gdzieś dalej (choćby trochę dalej) i z zapleczem spa.
Mnie by się bardzo podobał taki prezent. Zwłaszcza w Waszej sytuacji (dzieci, zmęczenie).

3

Jedna noc to trochękrótko - conajmniej weekend. A pomysł fajny.

4

Zly pomysl.
Po pierwsze nie kazdy ma mocny sen i umie zasnac w obcym lozku sama
Po drugie, jak jest atrakcyjna, bedzie sie oganiac od towarzystwa samotnych Panow od windy hotelowej poprzez kawiarnie o basen.
Wynajmij opiekunke na noc i jedz z nią, to bedzie dobry pomysl.
A w domu zrob jedna noc gdy ona zamyka pokoj, a ty zajmujesz sie dziecmi.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

5

Ela210 napisał/a:

To być może byłoby jeszcze lepsze.
Ale nie zawsze jest taka możliwość.
Poza tym czasem przydaje się wypad solo wink

Zgadzam się z Catlady, że weekend byłby najlepszy.

6 Ostatnio edytowany przez dobrakobieta90 (2019-03-03 15:45:30)

Ela210 napisał/a:

Zly pomysl.
Po drugie, jak jest atrakcyjna, bedzie sie oganiac od towarzystwa samotnych Panow od windy hotelowej poprzez kawiarnie o basen.

Zgadza się, najlepiej będzie, gdy postarasz się o opiekunkę dla dzieci i będziesz mógł spędzić wspólnie z żoną popołudnie a potem noc w tym pokojowym hotelu. Wystarczą zwykle rzeczy, na które brak czasu przy dzieciach jak kino, spacer, kolacja.
Weekend to za dużo, bo nie wytrzymałabym tak długo bez dziecka i martwiłabym się, jak sobie radzi opiekunka, nawet gdybyś to Ty był opiekunką.
Samotny pobyt w hotelu wydaje mi się bezsensowny, jeszcze zakupy i wolne popołudnie są w porządku, ale samotna noc, albo i kilka to za dużo.

7

dla mnie taki wyjazd np. na 2 dni miał dobry wpływ na samopoczucie, cieszyłbym się, oczywiście nie mogę wypowiadać się za kogoś innego.

"Poznacie ich po ich owocach":D

8

dobrakobieta90 napisał/a:

Zgadza się, najlepiej będzie, gdy postarasz się o opiekunkę dla dzieci i będziesz mógł spędzić wspólnie z żoną popołudnie a potem noc w tym pokojowym hotelu. Wystarczą zwykle rzeczy, na które brak czasu przy dzieciach jak kino, spacer, kolacja.
Weekend to za dużo, bo nie wytrzymałabym tak długo bez dziecka i martwiłabym się, jak sobie radzi opiekunka, nawet gdybyś to Ty był opiekunką.
Samotny pobyt wydaje mi się bezsensowny.

Zgadzam się.
Dla mnie to brzmi jak przerwa w związku. Żona wbrew temu co mówi, może źle się czuć bez rodziny. Zwłaszcza gdy dzieci chore.

9

Nie wypali, bo nie jesteś w stanie przewidzieć jak danego dnia będą czuły się dzieci, więc w razie czego będziesz musiał dzwonić po żonę, bo chyba nie będziesz ukrywał przed nią, co dzieje się w domu.
Niestety, tak to jest przy małych dzieciach.

A co do samego pomysłu. Trudno powiedzieć czy jest trafiony, czy nie, bo to zależy od tego, jaka osobą jest twoja żona. Ty znasz ją najlepiej, więc wyobraź sobie czy będzie dobrze się czula na takim wygnaniu i co właściwie miałoby to jej dać? Miałaby wyspać się porządnie?A nie lepiej byłoby, gdybyś kupił jej stopery do uszu i sam przejął jej obowiązki i te domowe, i te przy dzieciach?
Jednak ty znasz żonę lepiej ode mnie, więc może ona faktycznie ucieszy się z takiego prezentu.

10

Może najprościej zapytać?
Taki wyjazd do SPA to jednak co innego niż iść się wyspać solo w hotelowym  luksusowym pokoju.  a może cena podobna i zrelaksować się można?
Jedno jest pewne- matka małych dzieci nie odpocznie, gdy nie będzie mieć pewności czy wszystko ok z dziećmi.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

11 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-03 19:57:29)

Ja nie jestem pewna, czy żonie spodoba się taki całkiem samotny wyjazd. Może warto by było obgadać ten temat z jakąś jej przyjaciółką/koleżanką i wspólnie jej zrobić niespodziankę, i koleżanka też pojedzie (nie mówię o zasponsorowaniu wyjazdu dla koleżanki, żeby nie było)?

A wykupienie samego noclegu dla 1 osoby w hotelu w miejscu zamieszkania to jakoś w ogóle wydaje mi się nietrafione... nawet z kartą podarunkową do sklepów big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

12

Ela210 napisał/a:

Może najprościej zapytać?
Taki wyjazd do SPA to jednak co innego niż iść się wyspać solo w hotelowym  luksusowym pokoju.  a może cena podobna i zrelaksować się można?
Jedno jest pewne- matka małych dzieci nie odpocznie, gdy nie będzie mieć pewności czy wszystko ok z dziećmi.

No dokładnie. Wiadomo, że kobiety bywają różne, ale szczerze mówiąc chyba mało jest takich kobiet, które po pierwsze chciałyby spędzić ten dzień samotnie mając męża i które z uśmiechem zadowolenia na twarzy poszłyby spokojnie spać w jakimś hotelu wiedząc, że w domu, być może, jest sajgon i zainfekowane dzieci. Gdybym ja znalazła się w takiej sytuacji, to z jednej strony robiłabym dobrą minę do złej gry, bo przecież musiałabym jakoś temu mężowi pokazać, że go doceniam, ale z drugiej strony byłabym wściekła, bo myslalabym o dzieciach i o tym, ile będę miała roboty że sprzątaniem chałupy po powrocie do domu. Watpie, żebym mogła zasnąć spokojnie w tym hotelu. Modlilabym się żeby to wygnanie jak najszybciej się skończyło.

13

Ela210 napisał/a:

Dlatego najpewniejszy jest w tym zakresie ojciec. Zwykle.
Pamiętam swój pierwszy wyjazd na szkolenie (dzieci małe: 5 lat i rok). Dzieci zostały z mężem więc pod tym względem byłam zupełnie spokojna. Z opiekunką nie zostawiłabym maluchów.
Inną rzeczą jest, że planowałam na tym wyjeździe przede wszystkim się wyspać, a plan spalił na panewce big_smile:D Trochę się przespałam w drodze powrotnej wink

Słuszne są natomiast uwagi co do tego czy żonie autora samotny wyjazd się spodoba.
Ale tu chyba on sam powinien wiedzieć. Ewentualnie poradzić się kogoś kto ją zna.

14 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-03-03 23:48:47)

Ela210 napisał/a:

Zly pomysl.

[treść usunięta z powodu naruszenia zasad regulaminu forum]

15 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-03-03 23:51:00)

czekoladazfigami napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Zly pomysl.

A mnie ciekawi skąd ty się urwalas.
Nie rozumiem co cię tak zdenerwowało w poście Eli, że tak na nią napadlas. [treść usunięta z powodu naruszenia zasad regulaminu forum]

ulle napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Zly pomysl.

A mnie ciekawi skąd ty się urwalas.
Nie rozumiem co cię tak zdenerwowało w poście Eli, że tak na nią napadlas. [treść usunięta z powodu naruszenia zasad regulaminu forum]

Niedorzeczne jest twierdzenie, że każda kobieta bez męża zachowuje się jak niewyżyta pani do towarzystwa. I na widok faceta w hotelu myśli o zdradzie... Jak ktoś tak myśli, to powinien się leczyć na nogi, bo na głowę już za późno.

17 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-03-03 22:31:12)

Możesz zacytować, gdzie tak napisałam o jej zachowaniu, bo nie widzę.??? Masz jakiś problem ze zrozumieniem j. polskiego? Pytam, bo jest na forum trochę  osób nie mieszkających w PL.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

18 Ostatnio edytowany przez ulle (2019-03-03 22:31:54)

Niedorzeczne jest twierdzenie, że każda kobieta bez męża zachowuje się jak niewyżyta pani do towarzystwa. I na widok faceta w hotelu myśli o zdradzie... Jak ktoś tak myśli, to powinien się leczyć na nogi, bo na głowę już za późno.

Ale gdzie wyczytalas to, że Ela tak napisała. To ty tak napisałaś, a nie ona.
Bardzo nie podoba mi się twoja reakcja na post Eli.

Po drugie, jak jest atrakcyjna, bedzie sie oganiac od towarzystwa samotnych Panow od windy hotelowej poprzez kawiarnie o basen. Mało? Inteligentny człowiek umie wyczytać aluzję. Samotna kobieta, to jej odbija. A każdy facet to napalony na obce baby świr.

20

Po drugie, jak jest atrakcyjna, bedzie sie oganiac od towarzystwa samotnych Panow od windy hotelowej poprzez kawiarnie o basen. Mało? Inteligentny człowiek umie wyczytać aluzję. Samotna kobieta, to jej odbija. A każdy facet to napalony na obce baby świr.

Przesadzasz.

21 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-03-03 22:47:19)

Nie ma tu żadnej aluzji, tylko powiedzenie wprost, że można się zawieść szukając w luksusowym hotelu spokoju w samotności smile
To stwierdzenie faktu- nigdzie nie napisałam ani nic obraźliwego o  niej, ani że każdy będzie ją zaczepiać.
Reszta to już Twoja głowa. wink I Twój problem.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

22

Jak dla mnie fajny pomysł. I może być w tym samym mieście bo w razie czego może łatwo wrócić do domu gdyby z dziećmi były problemy. Z tym, że może fajnie gdyby ten czas spędziła z przyjaciółką - czyli abyś też tak to zorganizował aby jej jakaś najlepsza przyjaciółka też tego dnia miała czas, aby jej towarzyszyć. Babskie pogaduchy, spa - w jakimiś fajnym hotelu, basen, dobra kolacja, zakupy, przespana cała noc itp.  Ja byłabym zadowolona.

Albo chyba, że faktycznie znalazł byś opiekunkę i wybrał się razem z nią.

23

Mnie by się spodobal taki pomysl, tym bardziej, kiedy wspominam, ze moje dziewczyny sypialy b kiepsko gdzies do 2-3 lat.

Co do dygresji, - mysle, ze im bardziej atrakcyjna kobieta, tym lepiej umie sobie poradzić z natrętami, bo jest przyzwyczajona, nie demonizujmy.

" ..niektóre etapy tego procesu bywają nużące i cały sekret polega na tym, żeby je przekształcić w spotkania z samym sobą, albo czymś wzniosłym." Czarownica z Portobello

24

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Zdania widzę ze sa podziekone, ale jak znam swoją żonę to będzie zadowolona.

Jeśli chodzi o napalonych facetów to tematu nie ma, pełne zaufanie w tej kwestii obustronne.

Opiekunki nie ma opcji zalatwic, bo dzieci niechętnie same z dziadkami zostaja, już nie mówiąc o kim obcym. Poza tym, ona ma się tam wyspac, a jakbym był z nią to na pewno bylibyśmy niewyspani wink

25

mariano233 napisał/a:

Jeśli chodzi o napalonych facetów to tematu nie ma, pełne zaufanie w tej kwestii obustronne.

Oj nie jeden tak mówił. A potem.

26

mariano233
Pomysł bardzo dobry. Tylko tak na cały weekendzik. smile

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nocleg w hotelu dla żony - prosba o opinie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018