Wniosek do 1 klasy Szkoly podstawowej... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Wniosek do 1 klasy Szkoly podstawowej...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Wniosek do 1 klasy Szkoly podstawowej...

Hej mamuski,
Wypisuje wlasnie wniosek do szkoly podstawowej dla syna i tam jest taki punkt:
Istotne informacje o stanie zdrowia dziecka (np. wynikajace z opinii lub orzeczen poradni psychologiczno-pedagogicznej, orzeczen lekarskich)...
I nie wiem czy cos tu wpisac, bo syn nie chodzi do żadnych poradni, rozwija sie super i nie ma problemow w nauce. Jedynie to zdrowotnie chodzi do enkrynologa od 2 lat (ale nic konkretnego nie wyniklo z tego, byc moze na nastepnej wizycie sie zakonczy) oraz do alergologa, gdyz ma alergie na kurz, ale lekow poważniejszych nie bierze... Czy wpisywac tam cos czyli np. o tej alergi czy w ogole nic?
O co zapytac w sekretariacie jak bede skladac wniosek? Zaznaczam, ze mieszkam tu dopiero od miesiaca i nic na temat szkoly nie wiem. Czy oni jakos powiadamiaja o przyjeciu dziecka, sa jakies zebrania? Jak to bylo u Was?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wniosek do 1 klasy Szkoly podstawowej...

Czy jest tu jakas dobra duszyczka, ktora mi pomoze?

3

Pomozecie??????????????????

4

SenWiktorii napisał/a:

Naprawdę nie wpadłaś na to, że na wszystkie Twoje pytania odpowiedzą Ci w sekretariacie tej szkoły? Nie możesz do nich zadzwonić?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-04 14:01:47)

SenWiktorii napisał/a:

A skąd my mamy wiedzieć, jakie wymogi i procedury rekrutacyjne są w Twojej gminie? Podłączę się do pytania Lady Loki - nie prościej by było zadzwonić do sekretariatu zamiast od paru dni odświeżać temat?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

6

zadalam tu o wiele wiecej pytan niz tylko o procedury przyjecia do szkoly. Chcialam najpierw dowiedziec sie czegos od Was doswiadczonych matek, ale moj temat nie jest krzykliwy i dlatego nie warto odpowiadac, a mysle ze jest tu sporo matek, ktorych dzieci kiedys szly do I klasy. Niby forum ma pomagac, ale roznie to bywa...

7 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-04 16:09:26)

Ale czy Ty nie rozumiesz, że w każdej gminie, a nawet i szkole wygląda to po prostu inaczej? Skąd my mamy wiedzieć, czego u was oczekują we wniosku, co masz tam wpisać i jak Cię powiadomią o przyjęciu dziecka?
Np. u mnie nabór do klas pierwszych zaczyna się dopiero w kwietniu. Nie mam pojęcia, jakie informacje będzie trzeba wpisać we wniosku, bo nie jest dostępny, nabór jest u nas online. Jak dziecko zostanie przyjęte do szkoły, dostanę maila albo sms - chyba, bo tak jest w szkołach ponadpodstawowych. A może i nie, też nie mam pojęcia. Zapytam w szkole, jak będę tam składać wniosek w formie papierowej. Pomogła Ci w czymś moja odpowiedź?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

8

Ok przyjmuje do wiadomosci ze procedury te sa inne, ale nie mam pojecia co wpisac w tym podpunkcie o stanie zdrowia dziecka...
Istotne informacje o stanie zdrowia dziecka (np. wynikajace z opinii lub orzeczen poradni psychologiczno-pedagogicznej, orzeczen lekarskich)...
I nie wiem czy cos tu wpisac, bo syn nie chodzi do żadnych poradni, rozwija sie super i nie ma problemow w nauce. Jedynie to zdrowotnie chodzi do enkrynologa od 2 lat (ale nic konkretnego nie wyniklo z tego, byc moze na nastepnej wizycie sie zakonczy) oraz do alergologa, gdyz ma alergie na kurz, ale lekow poważniejszych nie bierze... Czy wpisywac tam cos czyli np. o tej alergi czy w ogole nic?

SenWiktorii napisał/a:

Ok przyjmuje do wiadomosci ze procedury te sa inne, ale nie mam pojecia co wpisac w tym podpunkcie o stanie zdrowia dziecka...

Zadzwoń do szkoły i zapytaj...

10

SenWiktorii napisał/a:

Napisz to, co zgodne jest z prawdą. Jeśli syn jest pod opieką jakiejkolwiek poradni, to w czym problem, aby to wpisać? Jeśli dla szkoły dana informacja nie ma znaczenia, to po prostu ją pominą.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

11

Olinko dziekuje za odpowiedz. Napisalam tu bo myslalam, ze bedzie ogromny odzew mam kotre juz takie cos wypisywaly. Nie myslalam, ze bedzie z tym tak ciezko. COrka nie ma zadnego orzeczenia ani opinii, chodzi jedynie do specjalistow endokrynologa i alegologa... Dzwonilam do szkoly i niestety zbytnio sie nie dogadalam z Pania sekretarka. Ona odpowiadala jakby w ogole nie rozumiala o co pytam... Ale co tu duzo mowic, jak nawet nie wiedziala jakie so godziny otwarcia swietlicy szkolnej...

12 Ostatnio edytowany przez Husky (2019-03-05 16:13:04)

SenWiktorii napisał/a:

Olinko dziekuje za odpowiedz. Napisalam tu bo myslalam, ze bedzie ogromny odzew mam kotre juz takie cos wypisywaly. Nie myslalam, ze bedzie z tym tak ciezko. COrka nie ma zadnego orzeczenia ani opinii, chodzi jedynie do specjalistow endokrynologa i alegologa... Dzwonilam do szkoly i niestety zbytnio sie nie dogadalam z Pania sekretarka. Ona odpowiadala jakby w ogole nie rozumiala o co pytam... Ale co tu duzo mowic, jak nawet nie wiedziala jakie so godziny otwarcia swietlicy szkolnej...

Czekaj czekaj, w pierwszym poście pisałaś, że chodzi o syna...
W tej sytuacji może warto dodać w dokumentach o problemach z tożsamością płciową dziecka;)

13

zwykla ludzka pomylka smile ot cala historia.. prosze nie weszyc sensacji. Trudny okres w zyciu mam i niestety pomylki robie.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Wniosek do 1 klasy Szkoly podstawowej...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018