Cześć wszystkim. Mam pytanie, który lepszy bank? Spółdzielczy czy pko? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Cześć wszystkim. Mam pytanie, który lepszy bank? Spółdzielczy czy pko?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Cześć wszystkim. Mam pytanie, który lepszy bank? Spółdzielczy czy pko?

Sama nie wiem który nalicza więcej opłat, jestem w tym zielona.. Obecnie mam w spółdzielczym, zastanawiam się na PKO
Tylko nie wiem czy ta zmiana będzie korzystna :

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cześć wszystkim. Mam pytanie, który lepszy bank? Spółdzielczy czy pko?

tabele opłat mogą być różne w zależności o jaki produkt pytasz - konto osobiste, karta kredytowa, kredyt odnawialny, pożyczka ratalna? również bank spółdzielczy może oznaczać np. grupę BPS albo odrębny mniejszy bank w jakimś mieście, potrzebne byłoby więcej szczegółów żeby można odpowiedzieć na pytanie.

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

3

Odp: Cześć wszystkim. Mam pytanie, który lepszy bank? Spółdzielczy czy pko?
Linka01 napisał/a:

Sama nie wiem który nalicza więcej opłat, jestem w tym zielona.. Obecnie mam w spółdzielczym, zastanawiam się na PKO
Tylko nie wiem czy ta zmiana będzie korzystna :

Unia Europejska nakazała polskim bankom, aby umożliwiły otwarcie PRP czyli bezpłatnego, podstawowego rachunku płatniczego.

Jeżeli interesuję Cię całkowite bezpłatne konto po prostu przejdź się do któregoś banku i popytaj czy już mają w swojej ofercie PRP.

Więcej, szczegółowych informacji znajdziesz w Internecie.

Tutaj tylko napiszę, że nie możesz mieć kredytu bankowego, jeżeli takowy masz to niestety, ale nie kwalifikujesz się do takiego konta.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Cześć wszystkim. Mam pytanie, który lepszy bank? Spółdzielczy czy pko?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018