Potwierdzenie swojej tożsamości w internecie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Potwierdzenie swojej tożsamości w internecie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Potwierdzenie swojej tożsamości w internecie

Jaki macie pomysł na potwierdzenie swojej tożsamości w internecie ?
Chodzi o sytuację, kiedy dwie strony chcą podpisac ze sobą jakąś umowę na usługi i chcą mieć pewnośc, że osoba podpisująca umowę jest tą za którą się podaje.
Najpopularniejszą jest wysyłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu, prawa jazdy ale druga strona mówi, że dlatego, że są usługi robienia takich dokumentów kolekcjonerskich, przestało być to wiarygodne.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potwierdzenie swojej tożsamości w internecie

Wymieniłam dowód osobisty na ten wzór bez adresu. Pamiętam 2 razy wysłałam skan dowodu osobistego, ale napisałam na tym skanie, komu dane wysyłam, po prostu nazwę firmy;
Do usług to wystarczało, abym podała dane i nie weryfikowali tego, a zawarłam kilkanaście umów.

Wysyłali do mnie paczkę z dokumentami zwrotnymi, podpisywałam w placówce poczty i odsyłali.
Zdarzyło mi się, że chcieli odemnie własnoręcznośc podpisu poświadczoną przez notariusza, koszt 15 zł, to do przeżycia.

Kiedyś wysłałam wyciąg z danych osobowych do osoby a ta osoba potwierdziła, że moje dane są prawdziwe.

Ostatnio odbiorca chciał abym nagrała film z pokazywania dowodu osobistego, to nagrałam telefonem film z pokazania dowodu, pokazania mnie i własnoręczności podpisu.

Więcej informacji o mnie, adres email, w moim profilu netkobiety. Szkoda, że nie wszyscy wypełniają rubryki.
Dbam o swoją prywatność, ale nie popadam w paranoję. Kto mnie zna osobiście, to wie.
Nie wstydzę się swojej nagości, ale nie jestem ekshibicjonistką internetową

3

Puść im przelew na złotówkę z umówionym opisem.
To bankowość. Tego nie skolekcjonujesz.

4

misiando napisał/a:

Puść im przelew na złotówkę z umówionym opisem.
To bankowość. Tego nie skolekcjonujesz.

coraz rzadziej stosowana metoda, widocznie też już coś wymyślili na to.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Potwierdzenie swojej tożsamości w internecie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018