Miłość Związek Ciąża i koniec?! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Miłość Związek Ciąża i koniec?!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

Temat: Miłość Związek Ciąża i koniec?!

Witam.
Nazywam się Aleksandra dostałam namiar od znajomej która tu się już udzielala.
Mam wielki problem. Poznałam faceta lat 41 spotykaliśmy się w każdy weekend bo mieszka on gdzie indziej. On po nieudanym związku z 7 letnia córka. Ja po rozwodzie. Planowaliśmy przyszłośc by być razem. Do momentu kiedy zaszłam w ciąże niespodziewanie. On kazał mi usunąć, wybrać albo on albo dziecko i on znika. Bo nie jest gotowy w tym momencie. Kiedy powiedziałam mu ze nie usunę obraził się na mnie powiedział że teraz ze mną nie będzie że mi nie ufa że się mnie boi. I milczy. Kocham go tęsknię do tego ciąża mi nie służy. Mam wysokie ciśnienie nie mogę się denerwować ale jak tego nie robić. Płacze całymi dniami. Nie potrafię się skupić na pracy. Nie odzywam się do niego ale mam wielką ochotę to zrobić. Jestem zrozpaczona. Proszę pomóżcie bardzo prosze

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Miłość Związek Ciąża i koniec?!

Myślałam, że jesteś mężatką ?
https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=110862

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

3

IsaBella77 napisał/a:

Myślałam, że jesteś mężatką ?
https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=110862

Napisała w pierwszym poście, że jest rozwódką ;-).

Autorko, pokazał Ci swoje prawdziwe oblicze. Możesz wychować dziecko sama, albo usunąć ciążę i zapomnieć o sprawie.
Ale od tego typa trzymaj się z daleka, w sytuacjach kryzysowych NIGDY nie będziesz mogła na niego liczyć, a namawianie do aborcji i szantażowanie odejściem - no, poniżej wszelkiej krytyki.

4

To nie mój profil. Dostałam nazwę forum od znajomej tak jak mówiłam. Nigdy wcześniej tu nie byłam.

5

alone23 napisał/a:

To nie mój profil. Dostałam nazwę forum od znajomej tak jak mówiłam. Nigdy wcześniej tu nie byłam.

Powinnaś założyć własne konto, z tego, co wiem, korzystanie z czyjegoś konta jest na netkobietach zabronione.
Ale może wypowie się któraś z moderatorek.

6

Jestem rozwodka od dawna. Nie wiedziałam gdzie szukać pomocy wsparcia dobrego słowa co zrobić. Jest mi ciężko, kocham go mieliśmy stworzyć rodzinę a on po prostu odszedł kiedy dowiedział się że jestem w ciąży. Nic jeszcze nie mówiłam rodzinie bo co mam powiedziec że mnie zostawił bo jestem w ciąży .... nie rozumiem dlaczego? Myślałam że się odezwie że potrzebuję czasu ale milczy już tydzień.

7

Cyngli napisał/a:
alone23 napisał/a:

Powinnaś założyć własne konto, z tego, co wiem, korzystanie z czyjegoś konta jest na netkobietach zabronione.
Ale może wypowie się któraś z moderatorek.

Nie wiedziałam

8

alone23 napisał/a:

Jestem rozwodka od dawna. Nie wiedziałam gdzie szukać pomocy wsparcia dobrego słowa co zrobić. Jest mi ciężko, kocham go mieliśmy stworzyć rodzinę a on po prostu odszedł kiedy dowiedział się że jestem w ciąży. Nic jeszcze nie mówiłam rodzinie bo co mam powiedziec że mnie zostawił bo jestem w ciąży .... nie rozumiem dlaczego? Myślałam że się odezwie że potrzebuję czasu ale milczy już tydzień.

Piszesz, że go kochasz... Naprawdę kochasz faceta, który Cię szantażuje? Na zasadzie ''usuwasz ciążę, albo ja odejdę''?
Przecież to jest chore i obrzydliwe. Pomyśl.

9

Ile czasu jesteście razem i jak wyglada wasze wspólne życie?
Święta, wakacje, wspólne plany?
Co robicie w te weekendy?

10

Miało być wspólne życie ... każde z nas puki co miało swoją pracę w swoim miejscu zamieszkania. Ale chcieliśmy to zmienić, wiadomo nie rzucę pracy w jeden dzień. Stopniowo szukałam pracy u niego. A kiedy się widywalismy normalne rzeczy czasem wychodzilismy zakupy itp. Teraz nie wiem co o tym myśleć. Czasem myślę że on kłamał bo dlaczego odszedł? Ale jeśli oczekiwał zabawy mógł powiedzieć na początku lecz twierdził że chce poważnego związku. A potem kazał mi usunąć ciążę bo nie jest gotów, bo raz już zaczął od dziecka i nie wyszło. Teraz chce zacząć normalnie. Powiedział że jeśli będę chciała będziemy mieć dziecko kiedy indziej. Dlatego szukał młodszej partnerki by był czas na dzieci. A ja po prostu nie rozumiem. Nawet nie zapytał nigdy jak się czuje choć wiedział że mam wysokie ciśnienie. Nie rozumiem wydawało mi się że faceci w pewnym wieku są odpowiedzialni ..... czuję smutek pustke żal ból złość wszystko na raz. Nie wiem co robić

11

A co spowodowało wpadkę?

gdykochamy

12

Jest szansa, że jak facet już się ogarnie i zrozumie, że zakrywanie przez niego oczu nie powoduje, że problemy znikają, to będzie chciał się dogadać, coś ustalić. Dałabym mu trochę czasu.

13

Mam nadzieję że to minie. I przestanę głupio tęsknić. W tej tęsknocie mam ochotę napisać zadzwonić do niego powiedzieć że go kocham tęsknię a kiedy czuje złość bezsilność to mam ochotę zawiadomić jego rodzinę po on pewnie to ukrywa.

14

Nadal nie odpowiedziałaś.
Czy prowadziliście życie razem? Poznaliście rodziny, spędziliście razem święta, wyjezdzaliscie razem itd.
Oraz ile czasu razem jesteście?

Bo tak patrząc na Twoje odpowiedzi, mam wrażenie ze znacie się kilka miesięcy, spotykacie raz na tydzień albo dwa a reszta to jakaś imaginacja.
Z drugiej strony, jak to się stało, ze świadoma i dojrzała kobieta przypadkowo zaszła w ciąże?

Odpowiedz na pytania powyżej, będziemy mieć obraz tego co prawdopodobnie myśli Twój partner

15

Sama nie wiem jak to się stało. Po prostu pracuje w dużej firmie mialam ostatnio bardzo dużo na głowie do tego robię kursy. Zauważyłam dopiero na koniec opakowania że pominelam tabłękitne z listka. Wiem jak mogłam zapomnieć głupie to z mojej strony. Może teraz powinnam za to być sama. Nie usunę ciąży choć w moim życiu to też nie czas na dzieci mam dużo pracy. Mówię szczerze bo po to tu jestem.
A z nim jestem kilkanaście miesięcy prócz naszych rodzin że się znają tylko się spotykaliśmy bo on pracuje non stop. Dlatego szukałam pracy u niego bysmy mogli to zmienić. Jeśli on nie chciał to po co mówił że chce. Ze chce żebym była jego żona i wielkie słowa.

16

Czyli uważacie że miał prawo uciec tak? Bardzo cenię wszystkie rady może pomogą mi się odkochać.

17

Ale ile pominęłaś? Od jednej się chyba w ciąże nie zachodzi? Może on myśli, że go wrobiłaś? W takiej sytuacji, jestem w stanie zrozumieć jego reakcję...

gdykochamy
alone23 napisał/a:

Czyli uważacie że miał prawo uciec tak? Bardzo cenię wszystkie rady może pomogą mi się odkochać.

Nie słyszałem o takim prawie do ucieczki smile
....ot facet znalazł naiwną do bzykania i głupot naopowiadał o wielkiej miłości.
Dziecko się urodzi to nie będziesz mieć czasu do rozpamiętywania przebrzmiałej miłości.

19

Tak myśli chyba. Tylko wiem kiedy musiało się to stać. Nie kochalismy się codziennie. MowIlam mu ze gdybym chciała to zrobić specjalnie od razu bym się rozebrala  ( przepraszam za slownictwo) a nie proponowala film i udawała że śpię, nie miałam wtedy ochoty na nic. Dopiero rano on zaczął i to nie jest zwołanie winy. Tylko jeżeli bym chciała zajść w ciążę od wejścia do domu bym się na niego rzuciła i tyle. Po za tym ponoć nie jest łatwo zajść w ciążę więc po jednym razie. On wie że mam odpowiedzialne stanowisko w pracy.
Może czuć się oszukany tylko ja będę wychowywać to dziecko sama kiedy będzie chore kiedy zacznie mówić chodzi on uciekł. Ja nie zmuszam go.

Ale uważam że jeśli nie chcesz związku to powiedz to na początku czego oczekujesz a nie opowiadaj bajeczki.

20

Nie zmuszam go do niczego, ale stało sie ja nie każe mu rzucać wszystkiego i się wprowadzić do mnie. Ale moglibysmy spróbować skoro mnie tak kocha. Powoli jakoś to ułożyć. Zobaczyć jak będzie. Nie wyjdzie to nie. A on po prostu przestał się odzywać i tyle. Będzie mógł żyć pokojnie wiedząc że gdzieś ma syna lub córkę? Ja nie chcę jego pieniędzy jeśli o to chodzi. Sama dam se radę. Nie planowala bym dziecka aby miało nie pełna rodzinę.

21

Ale on chciał związku.
Nie chciał dziecka (jeszcze).
Łapanie faceta na dziecko to wbrew pozorom nie takie rzadkie zjawisko.
Ty nam piszesz, że to nie był twój cel ale tak mógł to odebrać.
Nie mam pomysłu jak można pomóc.

22

Kocham go puki co. Tęsknię płacze jestem zła smutna. Wszystko ....

23

widzę, że nawet doskonale wiesz kiedy to się stało? hmm... dla mnie to trochę dziwne wszystko i mam wrażenie, że dla tego faceta też

a ad. tego co mówił, przecież nie jest powiedziane, że kłamał, może chciał być z tobą, tworzyć coś ale dziecka nie chciał i nie planował
każdy ma wybór prawda?
wy nawet nie żyjecie razem, więc o czym tutaj mówić? plany, które się nie realizują, a rozmowy są tylko rozmowami...
nie macie po naście lat ale jesteście po 40dziestce- ludzie w tym wieku chyba jednak trochę inaczej kierują swoim życiem

rozumiem twoje załamanie, bo nie tak to sobie wyobrażałaś, ale rozumiem też jego, bo on też ma prawo do swoich uczuć w tym zakresie a dziecko to nie wspólny kot z adopcji... przykro mi

24

Wzl napisał/a:

Ale on chciał związku.
Nie chciał dziecka (jeszcze).
Łapanie faceta na dziecko to wbrew pozorom nie takie rzadkie zjawisko.
Ty nam piszesz, że to nie był twój cel ale tak mógł to odebrać.
Nie mam pomysłu jak można pomóc.

Odebral to tak i dlatego się nie odzywa tak? Moze poczul sie tak ale ja i tak nie rozumiem niestety. Dla mnie to przykre. Nie zmuszam go do niczego nigdy tego nie robiłam. Ale skoro mówi się dużo ważnych słów gestów to myślałam że to co poważnego. Tak twierdził że chce poważnego związku. Ja też chciałam. A jak ciąża się pojawiła to ucieka. Bo on nie chce zaczynać od dziecka tylko normalnie. Tylko ja też tego nie planowałam i będę musiała zmienić całe swoje życie pod moje dziecko. A on jemu nic się nie zmieni. Będzie żył pracował jak do tej pory.
Nie rozumiem tymbardzuej bo ma super córeczkę już dba o nią. A mi każe usunąć tak nasze dziecko.
Rozumiem że nawet nie zobaczy swojego dziecka.

Każdy chyba ma uczucia tak mi się wydaje. Może się mylę.

Chciał żebym usunęła a gdy powiedziałam że tego nie zrobię to znikł na zawsze?!

25

Tak wiem bo tak jak mówiłam nie spalismy że sobą codziennie. On też wie kiedy. Może to być dziwne lub nie.

26

alone23 napisał/a:

Absolutnie zabronione jest udostępnianie swojego konta osobom trzecim.
Mówi o tym wyraźnie punkt nr 8 naszego regulaminu.

Musisz założyć własny profil, i pisać wyłącznie we własnym imieniu.
Do tego czasu wątek zamykam, a koleżance która udostępniła Ci swóe hasło - udzielam pierwszego ostrzeżenia.
IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Miłość Związek Ciąża i koniec?!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018