Szukam koleżanki z Poznania - może być wirtualna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki z Poznania - może być wirtualna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Szukam koleżanki z Poznania - może być wirtualna

Mam 34 lata i mieszkam w Poznaniu. Mam męża, jestem w ciąży, ale nie gadam o tym w kółko - uprzedzając pytania. Szukam znajomej, może być na razie tylko internetowej (lub smsowej), w podobnym wieku i sytuacji życiowej. Ale najważniejsze, byśmy się dobrze rozumiały, by była podobna do mnie, nieśmiała, samotna, wrażliwa, wycofana, ze swoimi problemami, w których mogłabym ją wesprzeć. Nie szukam przyjaciółki do imprezowania, te czasy mam już za sobą. Możemy pogadać o pracy, książkach, filmach, poglądach, psychologii, zdrowiu. Czasem chodzi o to, by mieć do kogo napisać smsa typu: jak ci minął dzień. Długo zmagałam się z depresją i samotnością, ale ślad po nich chyba we mnie pozostał. Szukam kogoś, kto to zrozumie i zaakceptuje, lub ma podobnie. Napisz do mnie, chętnie pogadam.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Szukam koleżanki z Poznania - może być wirtualna

Nie mam męża ani dzieci, ale mam 30 lat i podobne kłopoty - samotność, nieśmiałość, wycofanie. Chcę wreszcie coś z tym zrobić, może metoda małych, wirtualnych kroków będzie w tym pomocna. Napisz do mnie, jeśli chcesz.

3

Hej, niestety mam podobne odczucia, ze czasem, kiedy nasze priorytety zyciowe sie zmieniaja,  przestajemy pasowac do naszej dotychczasowej paczki znajomych. Napisz do mnie jesli masz ochote porozmawiac lub popisac.

4

Hejka mam podobnie,  chetnie poznam kogos kto zrozumie, pogada i poprawi nastrój

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki z Poznania - może być wirtualna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018