Trójmiasto - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Trójmiasto

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Trójmiasto

Cześć, jestem tutaj nowa i chętnie poznam kogoś, z kim za jakiś czas będę mogła przenieść znajomość do codziennej rzeczywistości. A jeśli się nie uda, to koleżankę online. Mam 30 lat, w czasie wolnym od pracy oglądam dużo dobrych filmów i seriali, słucham mnóstwa muzyki i staram się sporo czytać. Mam do zrzucenia trochę kg, więc chętnie poznam kogoś, kto wyciągnie mnie chociażby na spacer do lasu czy nad morze.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trójmiasto

Hej witam wszystkich serdecznie chętnie poznam dziewczynę-kobiete która czuje sie samotnie (Rozmowy na każdy temat oraz możliwość spotkania w realu)

3

Odp: Trójmiasto

Hej, też jestem z trójmiasta i jestem otwarta na nowe znajomości z fajnymi osobami:) Również dużo oglądam i kocham czytać książki. Jestem dużo młodsza (19 lat, jestem na 1 roku studiów), ale jeśli to nie przeszkoda, to śmiało pisz:)

4

Odp: Trójmiasto

Hej! Mam 22 lata i nie mieszkam w Trójmieście (do Gdańska mam około 40 km), ale bywam często ze względu na studia i nie tylko. Również chętnie kogoś poznam.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Trójmiasto

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018