Odzywać się do niego? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Odzywać się do niego?

Zagadałam do pewnego faceta na portalu randkowym. Pisaliśmy tam kilka dni i zaproponował spotkanie. Było fajnie. Na koniec chciał mnie pocałować, ale ja stchórzyłam. Potem nie odzywał się, ale ja napisałam do niego po 4 dniach, że mam bilety do kina na film o którym rozmawialiśmy. No i on odpisał, że fajnie i poszliśmy. Po kinie była kolacja, trzymslismy się za ręce, na koniec dałam mu buziaka w policzek i się pożegnaliśmy. Na drugi dzień napisał jak mi poszła rozmowa o pracę i później pisaliśmy po 3-4 wiadomości dziennie już na fejsie przez 2 tygodnie. Wcześniej nie mogliśmy się spotkać, bo mieszkamy 50km od siebie. W piątek zaproponował, że przyjedzie do mnie. Zgodziłam się i poszliśmy na kolację. Ale było już bardziej oschle. Znaczy się nadal miło, ale bardziej jak na pierwszej randce. Na koniec zapytał kiedy będę u niego w mieście, na co ja powiedziałam, że nie wiem w który dzień konkretnie. Odpowiedzial żebym dała mu znać jak tam będę i dał buziaka w policzek no i pojechał.
Minęły 3dni, a on się nie odzywa. Mam do niego napisać? Nie chcę się narzucać. Na tym 3 spotkaniu nie było żadnego wow. Widzę, że jest dostępny na fejsie. Może po prostu mu się nie spodobałam.
Wiem, że rozkmina jak u nastolatki, ale byłam wcześniej w 1 poważnym związku przez 3 lata. Teraz mam 26 i jak spotkam kogoś kto mi się podoba to wychodzę na desperatkę. Więc nie wiem czy pisać czy czekać aż on to zrobi (albo i nie).

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odzywać się do niego?

Wydaje mi się ze on  miał inne oczekiwania odnośnie waszego spotkania niż Ty.Na koniec randki chciał Cię pocałować a kiedy zobaczył u Ciebie dystans-  rozluźnił relacje bo jemu nie chce się starać o dziewczynę, pewnie woli spotykać się z takimi które,, szybciej  okazują uczucia''.Myślę że kiedy zaproponowałaś kolejne spotkanie pomyślał ze może jeszcze coś z tego ugrać.No i pewnie mu się podobasz,inaczej  by się skończyło na jednym spotkaniu.Autorko daj sobie z nim spokój. Ty rozmyślasz co jest nie tak a on nie zawraca sobie tym głowy i spotyka się z innymi dziewczynami poznanymi na  portalu. Głowa do góry i szukaj dalej a poznasz osobę która ma podobne podejście do spraw zwiazku jak Ty.

3

Pandawkropki napisał/a:

Zagadałam do pewnego faceta na portalu randkowym. Pisaliśmy tam kilka dni i zaproponował spotkanie. Było fajnie. Na koniec chciał mnie pocałować, ale ja stchórzyłam. Potem nie odzywał się, ale ja napisałam do niego po 4 dniach, że mam bilety do kina na film o którym rozmawialiśmy. No i on odpisał, że fajnie i poszliśmy. Po kinie była kolacja, trzymslismy się za ręce, na koniec dałam mu buziaka w policzek i się pożegnaliśmy. Na drugi dzień napisał jak mi poszła rozmowa o pracę i później pisaliśmy po 3-4 wiadomości dziennie już na fejsie przez 2 tygodnie. Wcześniej nie mogliśmy się spotkać, bo mieszkamy 50km od siebie. W piątek zaproponował, że przyjedzie do mnie. Zgodziłam się i poszliśmy na kolację. Ale było już bardziej oschle. Znaczy się nadal miło, ale bardziej jak na pierwszej randce. Na koniec zapytał kiedy będę u niego w mieście, na co ja powiedziałam, że nie wiem w który dzień konkretnie. Odpowiedzial żebym dała mu znać jak tam będę i dał buziaka w policzek no i pojechał.
Minęły 3dni, a on się nie odzywa. Mam do niego napisać? Nie chcę się narzucać. Na tym 3 spotkaniu nie było żadnego wow. Widzę, że jest dostępny na fejsie. Może po prostu mu się nie spodobałam.
Wiem, że rozkmina jak u nastolatki, ale byłam wcześniej w 1 poważnym związku przez 3 lata. Teraz mam 26 i jak spotkam kogoś kto mi się podoba to wychodzę na desperatkę. Więc nie wiem czy pisać czy czekać aż on to zrobi (albo i nie).

a Ja się nie zgodzę z poprzednią wypowiedzią ja bym dał szanse i napisał , na twym miejscu ... a czemu ?

Facet przyjeżdża do Ciebie ... chciał Cie pocałować ? czy liczył na coś więcej , nie wiadomo , Autorka tylko wie czy kierował rozmowy w stronę jednoznaczne , wiec wróżenie z fusów , chodziło mu o jedno czy był naprawde nia zainteresowany , Autorka napisała że odezwał się do niej , znaczy że jest postep..

Ostatnia wiadomośc mi daje do myslenia jako facet ... Skoro ty napisałas , moze on chce byś ty się trochę postarała ... on był u Ciebie , zapytał kiedy ty u niego będziesz ? moze czeka na rewanż , powiedział Ci wyraznie daj mu znać , moze on czeka na wiadomość , ja bym nie kończył na Twym miejscu ... bo my Faceci tak mamy tez trochę chcemy zainteresowania , nie tylko byśmy my biegali ,Pozdrawiam

4

Zaproponował, że przyjedzie, Ty miałaś znać jak się będziesz wybierać, więc wygląda na to jakby liczył na jakiś ruch od Ciebie tym razem.

5

Stanowczo odradzam narzucanie się Myślę że jeżeli jemu zależy na pewno się odezwie

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018