Czy traktuje mnie tylko jak koleżankę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy traktuje mnie tylko jak koleżankę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Czy traktuje mnie tylko jak koleżankę?

Cześć, potrzebuję spojrzenia innych na tę relację. 2 miesiące temu poznałam na tinderze faceta, ja mam 24 lata, a on 30. Rozmawia nam się super, ostatnio będąc na obiedzie, przegadaliśmy 6 godzin, ale no właśnie to tylko tyle. Nigdy nie powiedział mi żadnego "ładnie wyglądasz", nie dotknął przypadkiem za rękę, czy nie przytulił. Zastanawiam się czy ja mu się nie podobam, czy szuka tylko koleżanki.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez canarios (2019-02-02 23:22:23)

Odp: Czy traktuje mnie tylko jak koleżankę?

Na podstawie tego, co napisałaś to nietrudno wyczuć, że być może interesuje się dronami, ale bardzo ciężko ocenić czy tobą w końcu przegadaliście tylko 6 godzin przy stole☺. Za mało danych by stwierdzić czy będzie z tego wesele czy ...stypa.

3

rose479 napisał/a:

Cześć, potrzebuję spojrzenia innych na tę relację. 2 miesiące temu poznałam na tinderze faceta, ja mam 24 lata, a on 30. Rozmawia nam się super, ostatnio będąc na obiedzie, przegadaliśmy 6 godzin, ale no właśnie to tylko tyle. Nigdy nie powiedział mi żadnego "ładnie wyglądasz", nie dotknął przypadkiem za rękę, czy nie przytulił. Zastanawiam się czy ja mu się nie podobam, czy szuka tylko koleżanki.

mnie sie też czasami zdarza przegadać 6 godzin z telewizorem, ale nie mam potem pretensji że on nie chce mnie za rękę dotykać i przytulac smile

4

To nie było nasze jedyne spotkanie, widzieliśmy się do tej pory 4 razy.

5

rose479 napisał/a:

To nie było nasze jedyne spotkanie, widzieliśmy się do tej pory 4 razy.

WY młode kobiety chyba nie macie oleju w głowie. Przecież możesz sama sprowokować dotyk niby przypadkowy i sprawdzić jak reaguje facet i nie czekać z niecierpliwością aż sam coś wymyśli. Stwarzaj okazje. Ja nie podpowiadam żadnych strategii bo nie odpowiadam za ewentualne ich niepowodzenie.

6

Mi się wydaje że gdyby nie był Tobą zainteresowany skończyło by się na jednym spotkaniu. Może jest nieśmiały?

7

Syś napisał/a:

Mi się wydaje że gdyby nie był Tobą zainteresowany skończyło by się na jednym spotkaniu. Może jest nieśmiały?

Tak, pewnie nie chciałby powtarzać spotkań, gdyby nie był zainteresowany kobietą. Fakt, że można szukać też koleżanek czy kolegów, ale raczej nie na Tinderze.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

8

niepodobna napisał/a:
Syś napisał/a:

Tak, pewnie nie chciałby powtarzać spotkań, gdyby nie był zainteresowany kobietą. Fakt, że można szukać też koleżanek czy kolegów, ale raczej nie na Tinderze.

Dokładnie. Faceci raczej nie szukają na portalach koleżanek do pogaduch tylko partnerki.Chłopak pewnie po każdym spotkaniu,,pluje sobie w brodę'' ze nie odwazyl się pójść dalej.

Salomonka napisał/a:
rose479 napisał/a:

mnie sie też czasami zdarza przegadać 6 godzin z telewizorem, ale nie mam potem pretensji że on nie chce mnie za rękę dotykać i przytulac smile

O to to......kiedyś strasznie nakrzyczałem na telewizor......no już nie mogłem na niego patrzeć.......ale on wyrozumiały jest,
cierpliwy, nie obraził się.,...nie strzelił focha.....

10

Syś napisał/a:
niepodobna napisał/a:
Syś napisał/a:

Dokładnie. Faceci raczej nie szukają na portalach koleżanek do pogaduch tylko partnerki.Chłopak pewnie po każdym spotkaniu,,pluje sobie w brodę'' ze nie odwazyl się pójść dalej.

Dlatego może byłoby dobrze, gdyby autorka sama mu powiedziała, że jej się podoba. Jeśli ona jemu też, to kamień mu spadnie z serca i pewnie się odblokuje. Jeśli nie, to przynajmniej dowie się, na czym stoi : )

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

11

Według mnie facet wyjątkowo dobrze rokuje, skoro rozmawia z Tobą, proponuje spotkania i od razu nie rzuca się na Ciebie z łapskami. Wygląda na to, że traktuje Cię poważnie i nie chce się z niczym spieszyć, żeby przypadkiem Cię nie spłoszyć. Możesz go sama nakierować - kokietuj, patrz w oczy, przybliżaj się, zerkaj na usta... Wtedy prawie na pewno Cię pocałuje smile Może zbyt sztywno chodzicie koło siebie i nie łapiecie takiego bardziej flirciarskiego kontaktu i dlatego on nie widzi od Ciebie zielonego światła i sądzi, że jeszcze nie jesteś gotowa na taki krok.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy traktuje mnie tylko jak koleżankę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018