Czuję się dzisiaj... (-?) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Czuję się dzisiaj... (-?)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 52 ]

Temat: Czuję się dzisiaj... (-?)

Nie wiem, co powiecie na taki wątek.
Pomyślałam, żeby założyć temat, w którym będzie można podzielić się odczuciami danego dnia, powodami do radości, które on przyniósł, małymi sukcesami, krokami jakie wykonaliśmy do celu, ale też smutkami, niepokojem, wątpliwościami.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czuję się dzisiaj... (-?)

Ryzykowne big_smile Obawiam się, że ściągniesz tu całe mnóstwo smutasów (jak ja) i malkontentów, którzy będą się prześcigać w tym jak bardzo mają przesrane, albo jak bardzo im się życie nie podoba.

3 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-02-01 10:27:01)

To ja dzisiaj w bojowym nastroju, bo niby dzień wolny a zmuszona jestem stoczyć nierówną walkę z SPSSem :-D

Misinx napisał/a:

Ryzykowne big_smile Obawiam się, że ściągniesz tu całe mnóstwo smutasów (jak ja)

Ty to akurat nie wydajesz się być smutasem, albo bardzo dobrze się kamuflujesz :-P

4

MagdaLena1111 napisał/a:

To ja dzisiaj w bojowym nastroju, bo niby dzień wolny a zmuszona jestem stoczyć nierówną walkę z SPSSem :-D

Misinx napisał/a:

Ryzykowne big_smile Obawiam się, że ściągniesz tu całe mnóstwo smutasów (jak ja)

Ty to akurat nie wydajesz się być smutasem, albo bardzo dobrze się kamuflujesz :-P

Oczywiście, że się dobrze kamufluję tongue Na forum o to nie trudno.
A co to jest SPSS ? Jakiś rodzaj wojsk ? big_smile

5

Misinx napisał/a:

Prawie :-D
Szturmowo-Pancerne Szare Szeregi to by mogło być ;-)
I ja jedna jedyna przeciwko wrogiej armii :-D

6

MagdaLena1111 napisał/a:
Misinx napisał/a:

Prawie :-D
Szturmowo-Pancerne Szare Szeregi to by mogło być ;-)
I ja jedna jedyna przeciwko wrogiej armii :-D

To straszne smile Udzielam Ci moralnego wsparcia big_smile

Se wygooglowałem to SPSS... i wyszło mi, że to jakiś program do analizy danych. Dobrze mi wyszło ?

7

Dzisiaj  trochę  smutno za oknem deszcz  że śniegiem mam urlop i zastanawiam się jak ten dzień miło  spędzić  kawusia wypita  i nie ma co narzekać  tylko ruszać  aby nie marnować  czasu na głupie zastanawianie się życzę  wszystkim  miłego  popołudnia

8

Joasia50 napisał/a:

Dzisiaj  trochę  smutno za oknem deszcz  że śniegiem mam urlop i zastanawiam się jak ten dzień miło  spędzić  kawusia wypita  i nie ma co narzekać  tylko ruszać  aby nie marnować  czasu na głupie zastanawianie się życzę  wszystkim  miłego  popołudnia

....Wypiła sobie sama kawę i poszła... No nawet nie poczęstowała. Smaku tylko narobiła tongue

9

Niewyspanam smile
Ale już piątek, a ja do jutra mam wolną chatę, bo syn wybywa do kuzyna. Wypocznę jak księżniczka.
U mnie piękne słoneczko.

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

10

smile Mnie dobija bo szukam rozwiązania problemu i się zapętliłam smile, ale się nie poddam big_smile hm,... łatwo...

11

Misinx napisał/a:

Se wygooglowałem to SPSS... i wyszło mi, że to jakiś program do analizy danych. Dobrze mi wyszło ?

Twoje moralne wsparcie - bezcenne :-)
Świetnie Ci poszło googlowanie, a mi walka ;-) Teraz jeszcze wnioski i promotor się ucieszy :-D

12

MagdaLena1111 napisał/a:
Misinx napisał/a:

Świetnie Ci poszło googlowanie, a mi walka ;-) Teraz jeszcze wnioski i promotor się ucieszy :-D

Promotor ? A czyli się licencjujesz, magistrujesz, doktoryzujesz, habilitujesz ? Jest coś jeszcze innego ?

13

Witam smile
Ja dziś zrobiłam sobie małą przyjemność - paznokcie u kosmetyczki smile. Ponadto zrealizowałam plan biegania.
A rzecz, która mnie smuci to ... jutro do pracy ...

14

Misinx napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:
Misinx napisał/a:

Promotor ? A czyli się licencjujesz, magistrujesz, doktoryzujesz, habilitujesz ? Jest coś jeszcze innego ?

Coś z tego :-D

15

Dzisiaj dobrze.

Kupiłem buty (a to nie takie łatwe), wynająłem mieszkanie, które mi się podoba i jest dobrze położone, a nie najtańsze, zaczynam nową pracę w poniedziałek (firma high tech, będę rozwijał najnowsze na świecie metody produkcyjne - prawdziwi pionierzy nowych technologii), mam niedługo sesję zdjęciową celem wzmocnienia profilu na portalu - nie narzekam.

16

Misinx napisał/a:

Ryzykowne big_smile Obawiam się, że ściągniesz tu całe mnóstwo smutasów (jak ja) i malkontentów, którzy będą się prześcigać w tym jak bardzo mają przesrane, albo jak bardzo im się życie nie podoba.

Ja się tego nie obawiam smile
Malkontenci też mile widziani.
To ma być miejsce, w którym nikt nikogo nie poucza, co powinien czuć i co robić.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

17

MagdaLena1111 napisał/a:
Misinx napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Coś z tego :-D

Aaaa to zmiażdż promotora. Niech mu gały z wrażenia wyjdą big_smile

18 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-02-02 10:21:24)

Misinx napisał/a:

Nieeee, on naprawdę jest spoko, a biorąc pod uwagę ile razy aprobował różne moje wymówki, to niemal święty człowiek, więc jak tu takiego zmiażdżyć ;-) Nawet poziomem pracy NIE WOLNO mi :-D

Misiando, u Ciebie to wygląda trochę tak, jakbyś nowe życie rozpoczynał :-)
Powodzenia!

19

MagdaLena1111 napisał/a:
Misinx napisał/a:

Nieeee, on naprawdę jest spoko, a biorąc pod uwagę ile razy aprobował różne moje wymówki, to niemal święty człowiek, więc jak tu takiego zmiażdżyć ;-) Nawet poziomem pracy NIE WOLNO mi :-D

Misiando, u Ciebie to wygląda trochę tak, jakbyś nowe życie rozpoczynał :-)
Powodzenia!

No skoro tak to faktycznie trzeba z nim delikatnie smile Ja swojej promotorki za dobrze nie wspominam. Zresztą w ogóle ją wyrzuciłem z pamięci.

20

Misinx napisał/a:

No skoro tak to faktycznie trzeba z nim delikatnie smile Ja swojej promotorki za dobrze nie wspominam. Zresztą w ogóle ją wyrzuciłem z pamięci.

Podejrzewam, że w moim przypadku, to mój promotor będzie chciał mnie wyrzucić z pamięci big_smile

21

myślę, że -1000/10 mówi wszystko smile

22

solovely napisał/a:

myślę, że -1000/10 mówi wszystko smile

Mnie kompletnie nic nie mówi. To jakiś szyfr smile ?

23

słabo, już prawie tydzień na antybiotyku ;(

24

Dobrze się czuję. Mam fajną rodzinkę, nowe meble, dobre zdrowie.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

25

tajemnicza75 napisał/a:

Dobrze się czuję. Mam fajną rodzinkę, nowe meble, dobre zdrowie.

Ja też czuję się dobrze, pomimo tego, że nie mam j.w. wink

26

ja się czuję dziś słabo, ale mentalnie jestem szczęśliwa xd

27

zmęczona XD

28

Jest okej.

Dobrodoszli! Ze względu na panujące upały, choć nie jest to jedyny powód, czuję się dziś po chorwacku smile
Laku nocz smile

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

30

Jest mi niesamowicie duszno.
I zapłacę spory rachunek za wodę.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

31

A ja muszę przyznać, że padam na twarz - taka aura to nie dla mnie, jestem na skraju wykończenia.

32

Rano - w dobrym humorze, potem trochę zła
W południe - niepewna i zamyślona
Po południu - lekko zrezygnowana, a nasępnie znowu zła
Pod wieczór - uspokojona i wyciszona
Teraz - zmęczona upałami smile
(i znowu siedze na forum i wertuję wątki)

33

... jak naleśnik na patelni tudzież kiełbaska na ruszcie tongue

34

No te upaly sa wykańczające..
(zimno, zle, gorąco - tez niedobrze big_smile)

ps. WLB, milo Cie znow czytac, pozdr smile

35

zmęczona sad

36

wspaniale! <3

37

Klima wysusza mi oczy, bez klimy szczypie mnie w oczy pot. Jak żyć? big_smile

people make mistakes
fathers mothers
people make mistakes
you are not alone

38

Monoceros napisał/a:

Klima wysusza mi oczy, bez klimy szczypie mnie w oczy pot. Jak żyć? big_smile

W takich dniach "zazdraszczam" ludziom posiadającym klimę w mieszkaniach ...
Ja dziś czuję się zmęczona po ciężkim tygodniu pracy, obolała po rehabilitacji i niezadowolona po wizycie u fryzjera tongue

39

Wróciłam z biegu i czuję się dobrze. Ruch zawsze działa na plus.

40

..zmeczona szkolnym piknikiem rodzinnym..:roll:

41

Wolne.. no, fajnie. Ale znowu 32 stopnie i duchota nie do przejścia. Tego dnia, kiedy na chwilę ochłodziło się do 24 i zaszło słonko, poczułam, że niewiele mi trzeba do szczęścia big_smile

42

big_smile zupełnie bez energii się czuję, ten upał potrafi zamęczyć

43

Jak w saunie... Czekam na burzę, bo nie mogę dziś wyjść na trening sad  Kilka dni temu był u nas grad do 10 cm, nie chciałabym mieć dziury w plecach wink

44

Czuję się fatalnie. Czy to pogoda, pełnia,koniec roku szkolnego czy jakieś choróbsko, czuję jak mnie łamie w kościach, obudził mnie ból stopy, teraz już boli mnie wszystko i zdążyłam sobie wyobrazić już, że to albo tężec (wlazłam 3 tygodnie temu na gwóźdź), albo zapalenie łuszczycowe stawów, albo stopa cukrzycowa (nie mam cukrzycy), albo...
Taka moja psychika. Budzi się we mnie czasem hipochondryk.

people make mistakes
fathers mothers
people make mistakes
you are not alone

45 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2019-09-15 14:19:02)

Czuję się świetnie a przynajmniej dobrze smile czyli,jak prawie każdego dnia smile Trochę stresu przybywa jednak, bo cały czas człowiek kombinuje, jak tu się za granicę wyrwać, ale powolutku i do przodu smile
Szklanka ZAWSZE do połowy pełna! A tym bardziej, jak zaczyna się złot apolska jesień, mijają upały i przychodza rześkie poranki smile

Ktoś wyżej pisał, że cieżko, bo musi iść do pracy.. Polecam => "Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować" Konfucjusz smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

46

bagienni_k napisał/a:

Polecam => "Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować" Konfucjusz smile

Wspaniały cytat, ale ja bym go zmodyfikowała na dzisiejsze czasy. Wybierz pracodawcę, którego polubisz, a całe życie nie będziesz musiał się męczyć wink . Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona. Robię to co lubię, ale najważniejsze dla kogoś kto mnie docenia.
Teoretycznie sam zawód to za mało. Gdy ma się złego pracodawcę to nawet ulubiony zawód brzydnie tongue . Tak więc czuję się dobrze big_smile .

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

47

tajemnicza75 napisał/a:
bagienni_k napisał/a:

Polecam => "Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować" Konfucjusz smile

Wspaniały cytat, ale ja bym go zmodyfikowała na dzisiejsze czasy. Wybierz pracodawcę, którego polubisz, a całe życie nie będziesz musiał się męczyć wink . Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona. Robię to co lubię, ale najważniejsze dla kogoś kto mnie docenia.
Teoretycznie sam zawód to za mało. Gdy ma się złego pracodawcę to nawet ulubiony zawód brzydnie tongue . Tak więc czuję się dobrze big_smile .

Coś w tym jest. Atmosfera w pracy ma na samopoczucie bardzo duży wpływ. Praca to nie jedyny powód czucia się źle albo dobrze, za to stały. Ja też w tej chwili jestem zadowolona. Zmieniłam i pracę, i pracodawcę kilka miesięcy temu. To na razie najlepsza opcja z dotychczasowych.

48 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2019-09-15 21:48:14)

Miałem właśnie przez długi czas przyjemność łączyć i profesję niemalże idealną i odlotowego szefa smile Łącząc to w jedno, powiedziałbym: " Znajdź sobie zawód i partnera w interesach, żebyś nie czuł, że idziesz do pracy,  nie czując jednocześnie, że masz szefa smile
Zobaczymy co najbliższy czas przyniesie, choć najlepiej to samemu być sobie szefem smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

49

Też mam odlotowego szefa smile a i na kolegów z pracy nie mogę narzekać.

50 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2019-09-15 21:57:06)

W ogóle rzadko miałem okazję spotykać ludzi, którzy by wręcz totalnie nienawidzili swojej pracy i to prawie od samego początku. Często jednak ludzie się wypalają, szczególnie jak nie mają okazji się  rozwijać i przez to popadają we frustracje smile Widzę jednak sporą różncię w podejśćiu do tego między moim pokoleniem około 30-latków ( a młodszym to w ogóle) a pokoleniem moich rodziców. Moja Mama przepracowała prawie 40 lat w jednym zawodzie, w tym 27 w jednym zakładzie pracy. Ważne było, że jest, a że to służba zdrowia to już inna bajka, tak w ramach małej dygresji smile
Z inncyh powodów do wystąpienia złego nastroju, to rzadko się coś trafia, żeby człowieka totalnie uziemić...

51

Najlepiej wogole nie mieć szefa wink

ps. U mnie dziś w porządku (z samopoczuciem)

52

Ja dzisiaj czuję się dobrze, dziękuję bardzo!

Posty [ 52 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Czuję się dzisiaj... (-?)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018