Seks z innym a mój obecny chłopak - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Seks z innym a mój obecny chłopak

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Seks z innym a mój obecny chłopak

Dzień doby nwm jak zacząć bo to jest dość wstydliwy temat ;Mam na imię Sylwia mam 19 lat prawie 20 poznałam kiedyś chłopka fajnie się nam pisało na necie potem wymieniliśmy się numerami a na drugi dzień się spotkaliśmy ale gdy rozmawialiśmy było wszystko ok . Powiedziałam mu że możemy rozmawiać o wszystkim i wg ale nie miałam na myśli seksu on źle to zrozumiał ja nie byłam na to gotowa ale gdy się spotkaliśmy rozmawialiśmy potem zajechał samochodem do lasu usiedliśmy na tyle że niby będzie nam się lepiej rozmawiało i wg rozmawjaliśny a on nagle zaczoł się do mnie dobierać i przeleciał mnie na siłę chociaż mówiłam mu nie a on swoje chciała bym o tym zapomnieć teraz mam normalnego chłopaka opowiedziałam mu o tym on mnie zrozumiał mojemu teraźniejszemu chłopakowi nie chodzi o seks mówi że jak nie chce to nie on to rozumie jak będę na to gotowa to dam mu znak proszę o szybką odpowiedź dziękuje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks z innym a mój obecny chłopak

Odpowiedź? Ja nie widzę tu żadnego pytania

3

Oj tam, samotnax4, czepiasz się, zawsze możesz własnymi słowami opowiedzieć to co przeczytałaś big_smile.

4

Troll

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Seks z innym a mój obecny chłopak

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018