Poznawanie ludzi tylko przez internet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Poznawanie ludzi tylko przez internet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Poznawanie ludzi tylko przez internet

Witam,
Mam pytanie odnosnie poznawanie ludzi. Mam 28 lat, jestem facetem, od czasu zakonczenia studiow (jakies 4 lata) nie poznalem nikogo inaczej niz przez internet. Nie wiem jak to sie robi. Wydaje mi sie ze wynika to z mojej nieatrakcyjnosci fizycznej i dosc malo imprezowemu charakterowi. Wydaje mi sie ze "normalni", czytaj przecietni faceci maja na co dzien bardzo duzo usmiechow, zagadan, od kobiet, innych gości na imprezach i nawiązanie znajomości odbywa się niejako automatycznie. Ktoś nieatrakcyjny wizualnie nie ma pewności siebie, nie przyciąga tak ludzi. Jak z czymś takim walczyć? Chcialbym zalozyc rodzine a nie mam nawet znajomych. Dodam, ze mam juz dosc poznawania przez internet.

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poznawanie ludzi tylko przez internet

Szukaj po linii zainteresowań, hobby. Przykładowo lubisz fotografować to wybierz się na jakiś zorganizowany plener fotograficzny. Znajdziesz takie coś bez problemu. Ludzie się organizują w różne grupy wg swoich zainteresowań. W ten sposób będziesz miał od razu jakiś punkt zaczepienia, temat do rozmowy.

3

Ja ludzi też poznaję tylko w internecie, z tymże mi to nie przeszkadza. Na żywo to tylko small talk w pracy i nic więcej, relacja nie przechodzi w koleżeństwo ani nic. A na zajęciach sportowych czy coś to też nic. Ludzie nie chcą mieć ze mną kontakt i ja z nimi też nie chcę. Zajęcia się kończą i każdy wraca do siebie.

4

Poznawanie w realu ludzi jest straszne. Trzeba wychodzić z domu. Wymyślać jakieś nienaturalne zajęcia typu siłownia. Do tego trzeba z nimi rozmawiać i do tego tak aby było miło nie można być smutasem ani nerwowym. I Ci ludzie każdy inny łatwo ich obrazić . Trzeba pilnować aby za bardzo nie śmierdzieć. A te kobiety to już w ogóle każda zabiegana. A jak nie zabiegana to większość zajęta. Nie ma o czym z nimi gadać a jak już zamienisz parę zdań to bezczelnie sobie idą. Nie patrzą od razu z zachwytem tylko trzeba pajacować rozśmieszać pokazywać swoje walory komplementować. A jak już jakąś wyhaczysz to jeszcze musisz o nią dbać zabierać w dziwne miejsca pamiętać o urodzinach i takie tam.
Aż się łezka w oku kręci na myśl za czasami gdy małżeństwa były aranżowane przez rodziców.

5

uleshe napisał/a:

Poznawanie w realu ludzi jest straszne. Trzeba wychodzić z domu. Wymyślać jakieś nienaturalne zajęcia typu siłownia. Do tego trzeba z nimi rozmawiać i do tego tak aby było miło nie można być smutasem ani nerwowym. I Ci ludzie każdy inny łatwo ich obrazić . Trzeba pilnować aby za bardzo nie śmierdzieć. A te kobiety to już w ogóle każda zabiegana. A jak nie zabiegana to większość zajęta. Nie ma o czym z nimi gadać a jak już zamienisz parę zdań to bezczelnie sobie idą. Nie patrzą od razu z zachwytem tylko trzeba pajacować rozśmieszać pokazywać swoje walory komplementować. A jak już jakąś wyhaczysz to jeszcze musisz o nią dbać zabierać w dziwne miejsca pamiętać o urodzinach i takie tam.
Aż się łezka w oku kręci na myśl za czasami gdy małżeństwa były aranżowane przez rodziców.

big_smile big_smile big_smile

6 Ostatnio edytowany przez Pawelm (2019-01-20 21:17:25)

Nie nie moge, ludzie normalni ratujcie bo smiech mnie zabija:) nawiazcie ze mna kontak tylko sprobujcie nic nie mowic:) ps. Malwusia nie smiej sie babo bo to sa meski sprawy:)

7

Ja tez poznaje od dawna ludzi praktycznie tylko przez internet, ale przenosze te znajomosci do realnego zycia.

8

Nie zwalaj wszystkiego na fizyczność. Jeśli nie masz znajomych w tym wieku to nie dlatego, że jesteś brzydki. Raczej dlatego, że sam unikasz ludzi (kompleksy?) i nie inicjujesz kontaków. 
Zadbaj w miarę o swój wygląd i zacznij nawiązywać kontakty z ludźmi. Tak jak ktoś pisał najlepiej znaleźć grupę, które łączą wspólne zainteresowania. Popróbój. Może coś co kiedyś chciałeś robić, ale nie było możliwości. Taniec, sport, fotografia, podróże, programowanie, szermierka, motocykle, samochody. Mogą to być bardzo specyficzne zainteresowania  (są społeczności, które zrzeszają miłośników garbusów, hondy civic, rekonstrukcji historycznych, tańców kubańskich.. itd). Masz jakieś zainteresowania?
Nie raz wymaga to trochę czasu, odpowiednich okoliczności aby poznać lepiej ludzi, zwłaszcza jak się jest nieśmiałym. No i o znajomości trzeba dbać

9

Czemu myślisz że nie jesteś atrakcyjny fizycznie? Nie wszystkie cechy wyglądu są narzucone:) dzięki różnym aktywnościom niektóre da się zmienić żeby czuć się lepiej, chociażby waga, budowa ciała.

"Poznacie ich po ich owocach":D

10

Próbowałam długo tinderem. Niestety daję sobie spokój.

11

Fizycznosc to jest nawet nie 50% sukcesu. Jak nie masz charyzmy i odpowiedniej odwagi to dopiero jest problem, co widac po tobie.

12

Skoro masz dosc poznawania przez internet to zacznij poznawac w realu? I nie mow mi, ze sie nie nadajesz, bo wtedy twojje narzekanie nie ma sensu.

13

Chyba największa bolączka obecnych czasów, gdzie każdy zrobił się leniwy i wygodny i zamiast wyjść do ludzi woli klikać. Wiadomo niektórzy są nieśmiali, mają barierę i ciężko im podejść do kogoś bezpośrednio, najczęściej bojąc się odrzucenia, dlatego preferują znajomości przez internet, gdzie to wszystko przychodzi im łatwiej, tylko teraz kolejna sprawa niektórzy na tym kończą i im dobrze, a inni traktują jako początek realnej znajomości i przechodzą do reala. Niestety, ja tam wole pośmiać się na żywo niż cieszyć do monitora.

14

Podpinam się pod ten temat, bo mam dokładnie ten sam problem i też zaczynam mieć dość takich znajomości, jednocześnie nie wiem, co zrobić, żeby kogoś poznać. Chciałbym, ale chyba obawiam się braku akceptacji.

15

kao_makao napisał/a:

Ja ludzi też poznaję tylko w internecie, z tymże mi to nie przeszkadza. Na żywo to tylko small talk w pracy i nic więcej, relacja nie przechodzi w koleżeństwo ani nic. A na zajęciach sportowych czy coś to też nic. Ludzie nie chcą mieć ze mną kontakt i ja z nimi też nie chcę. Zajęcia się kończą i każdy wraca do siebie.

Skoro Ty też nie chcesz to to pewnie czuć.
Ja bym bardziej powiedziała, że to pewność siebie, zadowolenie przyciąga ludzi a nie sam wygląd. Jest dużo bardzo charyzmatycznych gości z max. średnim wyglądem otoczonych przez masę znajomych i kobiet.

16

Może to banał, ale pasja naprawdę łączy ludzi. Jeśli jakąś masz to bez wątpienia kwestią czasu jest aż trafisz na odpowiednią, bratnią duszę. Jeśli nie to zacznij coś robić, to przyciąga smile

17

BlackOrange napisał/a:
kao_makao napisał/a:

Skoro Ty też nie chcesz to to pewnie czuć.
Ja bym bardziej powiedziała, że to pewność siebie, zadowolenie przyciąga ludzi a nie sam wygląd. Jest dużo bardzo charyzmatycznych gości z max. średnim wyglądem otoczonych przez masę znajomych i kobiet.

Nie chcę, bo inni nie chcą. Ja już wyrosłam z tego, żeby całe życie jako pierwsza robić pierwszy krok.

18

uleshe napisał/a:

Oj,jakis Ty biedny :-))))). Ale sie posmialam, dzieki za porcje smiechu pod koniec dlugiego dnia :-)))).

19

Powiem tak: dobrze to ująłeś, że ci się wydaje. W realu nawet najatrakcyjniejsi fizycznie faceci rzadko są zasypywani uśmiechami, komplementami i spytkami (z kobietami rzecz ma się trochę inaczej, ale na pociechę dodam, że to zainteresowanie wynika przeważnie tylko z nadziei na "coś więcej", a nie nawiązanie znajomości). Takie rzeczy mają może miejsce w reklamach i słabych filmach, gdzie główny bohater to pępek wszechświata, ale w rzeczywistości na 80% nikt do ciebie nie zagada z własnej inicjatywy. Jeśli chcesz mieć znajomych, musisz nauczyć się zagadywać, niestety.

Po drugie, to fakt, fizyczność jest przeceniana. Pewność siebie i odwaga maja o wiele większe znaczenie, niestety, i bez nich będzie ci naprawdę ciężko nawiązać jakiekolwiek znajomości. Strach przed odrzuceniem to gigantyczna przeszkoda i dopóki jej nie pokonasz, będzie trudno. Nie możesz się spinać i walczyć do upadłego o uwagę i aprobatę każdej osoby, bo takie działanie bardzo odrzuca. Najlepiej włączać się naturalnie do rozmów na tematy, na które masz coś do powiedzenia, po czym wdawać się w luźną pogawędkę i nie liczyć, że od razu ludzie będą oczarowani tobą. Przywyknij do myśli, że jesteś przecietny a na twoje miejsce jest dziesięciu chętnych, bo tak sprawy się mniej więcej obecnie mają na rynku towarzyskim.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Poznawanie ludzi tylko przez internet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018