Sukienka jak z czerwonego dywanu.. gdzie taką kupić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Sukienka jak z czerwonego dywanu.. gdzie taką kupić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Sukienka jak z czerwonego dywanu.. gdzie taką kupić?

Cześć smile
Szukam bardzo eleganckiej, zjawiskowej sukienki niczym z czerwonego dywanu. Nigdzie nie moge znaleźć, wszedzie wszystkie takie zwyczajne. Znacie może jakieś godne polecenia sklepy internetowe, butiki z takimi eleganckimi sukienkami?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sukienka jak z czerwonego dywanu.. gdzie taką kupić?

Zobacz na stronie Chi Chi London. Przesyłka z Anglii nie jest żadnym problemem, kupowałam tam wiele razy.

3

Odp: Sukienka jak z czerwonego dywanu.. gdzie taką kupić?

Nie myślałaś, by odwiedzić krawcową? Mogłaby stworzyć coś oryginalnego tylko dla Ciebie.

4

Odp: Sukienka jak z czerwonego dywanu.. gdzie taką kupić?

Ile takie kiecki? $$

5 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-10 16:44:20)

Odp: Sukienka jak z czerwonego dywanu.. gdzie taką kupić?

Jeśli chodzi Tobie o glamour rodem z  American style, to polecam zajrzeć na stronę sklepu internetowego nieregulaminowy link. Z pewnością znajdziesz tam coś interesującego. Zajrzałam, że mają shipping do Polski, ale na przesyłkę pewnie trzeba będzie poczekać ze 2 tygodnie i musisz się liczyć z tym, że urząd celny może doliczyć Tobie podatki.


Na jaką okazję poszukujesz sukienki? Chi Chi Londyn to taka słodko-koronkowa moda weselna.

6 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-12 10:22:39)

Odp: Sukienka jak z czerwonego dywanu.. gdzie taką kupić?

spam smile
a co to za okazja? bez mierzenia może być pudło, niestety, nawet przy dobrej figurze..

7

Odp: Sukienka jak z czerwonego dywanu.. gdzie taką kupić?
MagdaLena1111 napisał/a:

Jeśli chodzi Tobie o glamour rodem z  American style, to polecam zajrzeć na stronę sklepu internetowego nieregulaminowy link. Z pewnością znajdziesz tam coś interesującego. Zajrzałam, że mają shipping do Polski, ale na przesyłkę pewnie trzeba będzie poczekać ze 2 tygodnie i musisz się liczyć z tym, że urząd celny może doliczyć Tobie podatki.


Na jaką okazję poszukujesz sukienki? Chi Chi Londyn to taka słodko-koronkowa moda weselna.



Właśnie o coś takiego mi chodzi:) nie znasz może jakieś polskiej stronki/sklepu Właśnie z kreacjami w takim stylu?

8

Odp: Sukienka jak z czerwonego dywanu.. gdzie taką kupić?
Ula0820 napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Jeśli chodzi Tobie o glamour rodem z  American style, to polecam zajrzeć na stronę sklepu internetowego nieregulaminowy link. Z pewnością znajdziesz tam coś interesującego. Zajrzałam, że mają shipping do Polski, ale na przesyłkę pewnie trzeba będzie poczekać ze 2 tygodnie i musisz się liczyć z tym, że urząd celny może doliczyć Tobie podatki.


Na jaką okazję poszukujesz sukienki? Chi Chi Londyn to taka słodko-koronkowa moda weselna.



Właśnie o coś takiego mi chodzi:) nie znasz może jakieś polskiej stronki/sklepu Właśnie z kreacjami w takim stylu?

Nie znam, niestety :-( . Ewentualnie przychodzą mi do głowy butiki autorskie projektantów, ale nic na masową skalę. Polki są piękne, ale skromne i rzadko zakładają na siebie coś glamour, ale w dobrym stylu.

9 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-25 09:52:51)

Odp: Sukienka jak z czerwonego dywanu.. gdzie taką kupić?

Jeśli szukasz oryginalnej i ciekawej sukienki to sprawdź w sklepie internetowym SPAM. Ja bardzo lubię ich produkty, zawsze tam zaglądam jak szukam nowej sukienki smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Sukienka jak z czerwonego dywanu.. gdzie taką kupić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024