Wychudzona blada twarz-problem. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Wychudzona blada twarz-problem.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Wychudzona blada twarz-problem.

Cześć mam na imie Tomek mam 32 lata i mam taki troche dziwny problem ale dla mnie bardzo wazny i borykam sie z tym juz dośc długo.
Chodzi o moją twarz  jest ona wychudzona blada i taka martwa i bardzo mi sie to nie podoba bo bardzo zle to wygląda,jakiś czas temu byłem chudy wiec pomagałęm sobie na siłowni i udało mi sie nabrac troche masy mięsniowej ale niestety nic na twarz nie poszło i to mnie przeraża,Kosmetyki ? no nie bardzo bo nic to nie da jezeli problem jest od środka,siedze po nocach w necie i szukam gdzie sie da znalazłem coś na temat kolagenu może to by coś dało ale sam nie wiem,mój typ twarzy to:Twarz cukrowa.
Moze mi ktoś jakoś pomóc?
Moze ktoś już miał taki problem kiedyś?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wychudzona blada twarz-problem.

Kiedy ostatnio robiłeś podstawowe badania? Ta bladość jest niepokojąca, jednak nie musi oznaczać niczego złego, być może taka jest Twoja uroda wink

Co prawda zależy to od indywidualnych predyspozycji, ale ogólna zasada jest taka, że jeśli tyjemy, to twarz zwykle nabiera krągłości na samym końcu, z kolei chudnąc to właśnie twarz traci swoją objętość w pierwszej kolejności. Jeśli więc posiadasz szczupłą sylwetkę, to siłą rzeczy twarz też taka jest i raczej będzie. Niestety masa mięśniowa zasadniczo nie ma wpływu na zmianę naszych rysów, dlatego ćwiczenia siłowe nie rozwiążą Twojego problemu.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

3

Tylko że kiedyś miałem fajną okrągłą i pulchną twarz było to wtedy gdy byłem w wojsku 12 lat temu,a po wojsku zaczął sie okres umierania na mojej twarzy i tak zostało do dzis:( i jak tu zyc?
Nie byłem na badaniach nie miałem nigdy problemów z zdrowiem rzadko kiedy choruje.

4

Podstawowe badania, czyli przynajmniej pełną morfologię i badanie moczu, każdy z nas powinien wykonywać co najmniej raz w roku, bo pozwala to na wykrycie wielu chorób, nawet takich, które do pewnego etapu rozwoju nie dają żadnych objawów.
Nadmierna bladość może wynikać nie tylko z anemii, ale jest też jednym z objawów hipoglikemii, nowotworów, w tym białaczki, niektórych chorób serca, a nawet pasożytów przewodu pokarmowego. Ja oczywiście nie zakładam, że tak jest, ale mimo wszystko zalecam Ci zrobienie badań. Jeśli niczego nie wykażą, czego życzę, a problem jest dla Ciebie tak duży, że spędza sen z powiek, to nie wiem czy nie warto byłoby udać się na konsultację do dobrego gabinetu medycyny estetycznej, ale takiego, gdzie przyjmuje lekarz, nie kosmetyczka. Tak, wiem, to takie niemęskie wink, ale jeśli i Ty tak uważasz, to od razu uprzedzam, że wyraźnie nie masz pojęcia ilu panów korzysta z dobrodziejstw takich miejsc.

P.S.
Nie masz przypadkiem braków w uzębieniu i wynikającego z nich zaniku kości, zwłaszcza jeśli chodzi o zęby trzonowe?

Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

5

Narazie stosuje diete owoce i warzywa zobacze co będzie dalej,ale to na spokojnie gdy minie kilka miesięcy.
Byłem juz u kosmetyczki na zabiegu laserowym ale nic to nie dało moze twarz troche sie rozjaśniła,chce miec tylko twarz taką jak keidyś czyli pulchną.
Jednego zęba na dole nie mam a reszta to plomby.
A co z tym kolagenem moze ktos stosował to ?
Twarz robi sie czerwona powoli ale to nie jest to czego chce,ale zobacze po kilku miesiącach.
W sumie u kosmetyczki mogą wstrzyknąc kolagen pod skóre na twarzy,to juz bedzie taka ostateczna i ostatnia opcja.

6

Dieta oparta na owocach i warzywach nie pomoże np. przy anemii. Tu się przyda konkretna dawka żelaza, a niestety to najbardziej przyswajalne znajduje się w mięscie. Dlatego warto byłoby to zbadać smile W ogóle uważam, że to sprawa dla lekarza. O ile ta szczupła twarz przy szczupłej sylwetce nie wydaje się niepokojąca, tak już bladość może być sygnałem, że coś się dzieje ze zdrowiem. Nawet trudno powiedzieć, co konkretnie, bo to bardzo ogólny objaw. A jak się czujesz na co dzień? Masz jakies inne dolegliwości?

7

Zanim wprowadziłem diete kaloryczną ważyłem około 64 kg po stosowaniu diety kalorycznej waga skoczyła na 79 kg, nic mi nie jest czuje sie dobrze, nic mi nie dolega na nic nie choruje jestem cały i zdrowy,no tylko ze ta twarz jest tragiczna... wątpie ze lekarz coś pomoze juz kiedys byłem na badaniach i wszystko było ok.
Znalazłęm taki artykuł i po wywnioskowaniu z tej stronki bardziej do mnie pasuje twarz cukrowa(nie umie tu dodawac linków)
Co do owoców i warzyw to raczej musze sam na sobie przetestowac.
Anemii raczej nie mam bo moje ciało ma sie dobrze i do tego dziennie ćwicze na siłowni wiec waga idzie cały czas w góre.

8

Jak jestes zdrowy, wyniki dobre to widocznie taka uroda. Proponuje lustra z domu wyrzucic i nie przejmowac sie - w koncu jestesmy brzydką płcią.

9

foggy napisał/a:

Jak jestes zdrowy, wyniki dobre to widocznie taka uroda. Proponuje lustra z domu wyrzucic i nie przejmowac sie - w koncu jestesmy brzydką płcią.

Nie na tym rzecz polega.

10

Jeśli nie przytyjesz (w tłuszcz), to twarz Ci się nie zrobi bardziej pulchna. A domyślam się, że przytyć nie chcesz, skoro dbasz o sylwetkę i trenujesz na siłowni.
Nie ma na to rady niestety.
Ja też bym chciała mieć okrąglejszą twarz, bo na chudej szybciej widać lata. Również jestem szczupła i też jest coś za coś : /
Ale warto zrobić badania i sprawdzić, co jest przyczyną bladości. Jak już inni napisali.
I zdrowo się odżywiać, poza dużą ilością warzyw, owoców jako takich możesz pić sok z marchwi, buraka - regularnie pite poprawiają koloryt skóry. Krzem i biotyna mają też wpływ na kondycję skóry, choć nie wiem, czy na kolor.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

11

Tomasz32 napisał/a:

Zanim wprowadziłem diete kaloryczną ważyłem około 64 kg po stosowaniu diety kalorycznej waga skoczyła na 79 kg, nic mi nie jest czuje sie dobrze, nic mi nie dolega na nic nie choruje jestem cały i zdrowy,no tylko ze ta twarz jest tragiczna... wątpie ze lekarz coś pomoze juz kiedys byłem na badaniach i wszystko było ok.
Znalazłęm taki artykuł i po wywnioskowaniu z tej stronki bardziej do mnie pasuje twarz cukrowa(nie umie tu dodawac linków)
Co do owoców i warzyw to raczej musze sam na sobie przetestowac.
Anemii raczej nie mam bo moje ciało ma sie dobrze i do tego dziennie ćwicze na siłowni wiec waga idzie cały czas w góre.

A wiesz że to że wyglądasz okej i ćwiczysz nie znaczy, że nie możesz (oczywiście nie musisz) mieć anemii? Nawet otyli ludzie mogą ją mieć, bo ona nie wynika z samego wychudzenia tylko z jaichś braków w diecie najczęściej albo chorób wewnętrznych.

12

Prawda jest taka ze juz swoje zrobiłem bo sporo przytyłem z 64 kg na około 79 kg.
Niestety nic na twarz nie poszło,pewnie owoce i warzywa tez nic nie dają poza tym że twarz zrobi sie troche młodsza i nabierze koloru,niestety jedzenie samych owoców i warzyw działa tez w drugą strone czyli odchudza a tego nie chce.
Nigdzie w internecie nie znalazłem odpowiedzi a raczej tylko jedno efektywne rozwiązanie,a tym rozwiązaniem jest zabieg u kosmetyczki a mianowice wypełnianie na twarzy(efekt natychmiastowy)
Lekarz tu raczej tez nie pomoze bo własciwie co ma zrobic? gdy człowiek jest cały i zdrowy i nie choruje a prochów ani tabletek nie chce łykac.
Jak narazie wypełnianie u kosmetyczki to jedyne rozwiąznie na twarz

13

Jeżeli chcesz mieć ładny kolor cery, pij codziennie soki z marchewki, np. Jednodniowe Marvit i dobrze by też byloa abyś sobie robił na bieżąco i pił kwas z buraków ( bardzo szybko podnosi poziom hemoglobiny). Możesz też trochę opalać buzię, chodząc na solarium tylko na twarz, ale by nie przesadzać z tym.
Całkiem możliwe, że masz też jakiś problem z krążeniem. Masz rumieńce po ćwiczeniach? Po spacerze na mrozie? Po saunie?
Aby zdrowo przytyć, zwiększ ilość wartościowych tłuszczy. Kup sobie olej zimnotłoczony z ogórecznika, czarnuszki, wiesiołka. Tylko nie wszystkie naraz, bo mają krótką gwarancję.
A jak to wygląda u rodziców? Może to typ urody po prostu?

14 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-17 21:29:04)

Tomasz32 napisał/a:

Moje ciało też kiedyś miało się całkiem dobrze, a jak przypadkiem zrobiłam badania zupełnie do czegoś innego, to laboratorium powtarzało badanie, bo myśleli, że pomyłka -  i zadzwoniło pilnie w mojej sprawie do przychodni, gdzie od razu wystawiono mi skierowanie do szpitala big_smile
Okazało się, że w zasadzie powinnam mieć transfuzję, tak niski poziom hemoglobiny był big_smile Na szczęście po parogodzinnych badaniach w szpitalu okazało się, że jednak wystarczy podawanie żelaza big_smile
Nie sikaj więc, tylko zrób tą morfologię, to aż tak nie boli big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

15 Ostatnio edytowany przez Tomasz32 (2019-01-18 02:34:55)

mallwusia napisał/a:

Jeżeli chcesz mieć ładny kolor cery, pij codziennie soki z marchewki, np. Jednodniowe Marvit i dobrze by też byloa abyś sobie robił na bieżąco i pił kwas z buraków ( bardzo szybko podnosi poziom hemoglobiny). Możesz też trochę opalać buzię, chodząc na solarium tylko na twarz, ale by nie przesadzać z tym.
Całkiem możliwe, że masz też jakiś problem z krążeniem. Masz rumieńce po ćwiczeniach? Po spacerze na mrozie? Po saunie?
Aby zdrowo przytyć, zwiększ ilość wartościowych tłuszczy. Kup sobie olej zimnotłoczony z ogórecznika, czarnuszki, wiesiołka. Tylko nie wszystkie naraz, bo mają krótką gwarancję.
A jak to wygląda u rodziców? Może to typ urody po prostu?

Soki z owoców i warzyw to fajna sprawa tylko ze jest tego jeden minus,od tego sie chudnie a tego nie chce bo ćwicze na siłowni a chce nabrac wiecej masy miesniowej,owoce i warzywa stosuje od około tygodnia a juz schudłem 2 kg sad
Fakt ze to poprawia kolor skóry,zauwazyłem juz ze kolor skóry sie zmienia na bardziej czerwony.
Solarium jest szkodliwe wolałbym z tego nie korzystac,nie mam ochoty sie opalac tylko chce przytyc na twarzy.
Po siłowni twarz staje sie troche czerwona.
Wątpie ze te oleje coś dadzą jedynie wpadnie dodatkowy tłuszcz na ciele.
Np tata ma całą twarz taką czerowną sam miałem keidys taką:(

Kiedyś byłem na imprezie z kolegą i on zauważył że moja twarz sie zrobiła cała blada po wypiciu jednego piwa (to było około 10 lat temu).

16

santapietruszka napisał/a:
Tomasz32 napisał/a:

Moje ciało też kiedyś miało się całkiem dobrze, a jak przypadkiem zrobiłam badania zupełnie do czegoś innego, to laboratorium powtarzało badanie, bo myśleli, że pomyłka -  i zadzwoniło pilnie w mojej sprawie do przychodni, gdzie od razu wystawiono mi skierowanie do szpitala big_smile
Okazało się, że w zasadzie powinnam mieć transfuzję, tak niski poziom hemoglobiny był big_smile Na szczęście po parogodzinnych badaniach w szpitalu okazało się, że jednak wystarczy podawanie żelaza big_smile

Szczerze to wole unikac lekarza bo lekarz wysle mnie do dietetyka u którego już byłem i tylko kase straciłem

17

Tomasz32 napisał/a:
Tomasz32 napisał/a:

Szczerze to wole unikac lekarza bo lekarz wysle mnie do dietetyka u którego już byłem i tylko kase straciłem

To nie idź do lekarza, tylko wyciągnij 10 czy 12 zeta, i zrób sobie morfologię prywatnie...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

18

Ale z Ciebie maruda. Zbadać się - nie. Soki nie, oleje nie, dietetyk nie.
Z takim podejściem nikt ci nie pomoże.

19

Okazało się, że w zasadzie powinnam mieć transfuzję, tak niski poziom hemoglobiny był big_smile

Otóż to. Można mieć nawet całkiem sporo ciałka, a być niedożywionym, jeśli spożywane jedzenie jest kaloryczne, za to mało wartościowe. Dlatego stwierdzenie Tomasza, że jeśli jego waga rośnie, to raczej anemia mu nie grozi, wyraźnie wskazuje na zupełną nieznajomość tematu.

Tomasz32 napisał/a:

Nie wiem czy wiesz, ale dietetyk również opiera się na wynikach badań, czasem trzeba ich wykonać bardzo dużo - od podstawowej morfologii i badania moczu poprzez badania hormonalne aż do wysoce specjalistycznych. Jeśli oczekiwałeś gotowego rozwiązania podanego na tacy już podczas pierwszej wizyty, do której nie byłeś w żaden sposób przygotowany, to nie dziwię się, że twierdzisz, że tylko straciłeś kasę. Nasz organizm jest naprawdę skomplikowanym tworem i jeśli cokolwiek się sypie, to zwykle pociąga to za sobą kolejne skutki, zaś odżywianie może nam znacząco pomóc lub zaszkodzić, zawsze jednak najpierw trzeba wiedzieć z czym mamy do czynienia.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Wychudzona blada twarz-problem.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018