twarz vs sylwetka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 57 ]

Temat: twarz vs sylwetka

Wiem, że były juz podobne tematy, ale rzecz bardziej tyczyła sie kobiet. Inspiracją do wątku był obejrzany przeze mnie filmik, gdzie kiepsko ubrany koleś w okularach (typowy NERD) podrywa kobiety, oczywiście bez powodzenia. Jednak gdy tylko zdejmie koszulkę...laski dosłownie zaczynają piszczeć...Ciężko mi było w to uwierzyć, ponieważ do tej pory myślałem, że ważniejsza jest twarz u faceta, a nie jego muskulatura. Nie ma też jednego typu, niektóre nie lubią wydepilowanych wymuskanych facetów. Więc dlaczego dosłownie 100% kobiet sika na jego widok, kiedy on pokaże "body" ? Zmieniając zdanie praktycznie o 180 stopni. Więc jak to jest w końcu ???

link do filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=gnnY2l9wxi8

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: twarz vs sylwetka

Bo facet jest przystojny i ma dobre ciało.

Patryk1991 napisał/a:

Bo facet jest przystojny i ma dobre ciało.

Tak, ale zauważ, że na początku wszystkie były na nie... A przecież nie miał worka na głowie.

Reklama

4

Ty naprawdę wierzysz w tego typu filmiki? big_smile

"I?ll face myself
To cross out what I've become" ~ Linkin Park

5

Właśnie jeszcze miałem dodać, że te filmiki to ściema tongue

Reklama

Nie wydaje mi sie, że to ściema. Bardziej chciałbym, żeby wypowiedziały sie jakieś dziewczyny i wtedy właśnie dowiemy sie, czy to ściema czy nie...

7 Ostatnio edytowany przez Leśny_owoc (2018-01-04 22:46:24)

nieprzystojniak napisał/a:

Nie wydaje mi sie, że to ściema. Bardziej chciałbym, żeby wypowiedziały sie jakieś dziewczyny i wtedy właśnie dowiemy sie, czy to ściema czy nie...

Wiesz kto wie czy to ściema czy nie? Prowadzący to "coś" oraz dziewczyny które brały w tym udział.

Generalnie głupotą byłoby na podstawie reakcji kilku dziewczyn oceniać co sądzi cała płeć. To samo dotyczy mężczyzn. Nie pomijając faktu, że osobiście ja nie wiem:
- dlaczego pytane są tylko dziewczyny, które w większości eksponują pewne części ciała,
- dlaczego dzieje się to porą gdy część młodych osób wychodzi się zabawić,
- dlaczego nie pokazał tych co wzięły go za zwykłego świra i/lub olały (na bank takie były tylko niefajnie wyglądałoby to na video; mogłyby podważyć postawioną tezę),
- większość tego typu filmików robi się z  podstawionymi osobami za pieniądze, aby sfrustrowana część chłopców mogła pojęczeć zza monitora na feministki (dość żałosne, ale jeśli dla nich to rozrywka), generalnie wiadome wywoła to tzw. gó**oburzę i podskoczy oglądalność za co np. youtube zapłaci,
- podejmowanie tematu na zasadzie "pseudonauki" - wykonanie atrakcyjnie wizualnie/montażowo, ale jednocześnie niechlujnie intelektualnie przy małej próbie kontrolnej i minimalnie zróżnicowanych środowiskach,

Osobiście mi dowiodło to tylko jedno, że garstka młodych kobiet w mieście w UK (tak przypuszczam po architekturze itp.) wychodząc wieczorem się zabawić woli to zrobić z dobrze zbudowanym mężczyzną. Być może szukają kogoś do miłego spędzenia jednego wieczoru/zabawy, a nie od razu partnera.

Naucz się, że część internetu (szczególnie gdzie mamy do czynienia ze zdjęciami, czy video) wręcz trzeba traktować jak telewizję - podejrzliwie. Perspektywa, manipulacja faktami, inżynieria społeczna, statystyka która przedstawiana jest w sposób, aby zamaskować niewygodne fakty w celu osiągnięcia korzyści (jak tutaj pieniężnych, bo sądzisz że on tak za darmo robi te filmiki?)... No i już ostatnie moje pytanie: dlaczego jakiś randomowy filmik skłonił Ciebie do tego typu rozmyśleń? Nie prościej byłoby to sprawdzić i przekonać się na własnej skórze?

Leśny_owoc napisał/a:

dlaczego jakiś randomowy filmik skłonił Ciebie do tego typu rozmyśleń? Nie prościej byłoby to sprawdzić i przekonać się na własnej skórze?

Leśny owocu, ja właśnie po to założyłem ten wątek, aby się przekonać na własnej skórze. Co do filmików to oczywiście jestem podejrzliwy.
Stąd pytanie do kobiet, czy wybrałyby twarz czy ciało? Jestem ciekaw co tutaj napiszecie.

9

Rozwijając myśl Leśnego_owoca, z którą w pełni się zgadzam, dodam, że na to z jaką twarzą się rodzimy nie mamy wielkiego wpływu, ale już wysportowane, wyrzeźbione ciało świadczy o wylanych hektolitrach potu i wysiłku włożonym w dbałość o nie. To z kolei, mniej lub bardziej świadomie, przekładamy na ogólną atrakcyjność, nierzadko łącząc zresztą z pewnego rodzaju podziwem. Analogicznie do filmiku - kobieta o przeciętnej urodzie, ale z pięknym ciałem prawdopodobnie będzie zwracać znacznie większą uwagę i bardziej podobać się od kobiety o ładnych rysach twarzy, ale z zaniedbaną sylwetką.

Pomijam przy tym kwestię, że mężczyzna z eksperymentu jest przystojny, a tylko na potrzeby filmu ukrył się za niekształtnymi ciuchami, infantylną czapką i raczej kiepsko dobranymi okularami, oprócz tego zachowywał się dosyć irytująco, żeby nie napisać głupkowato - dziwiłabym się, gdyby to się komuś podobało.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

10

Olinka, zatem który facet bardziej by Ci wpadł w oko? Mówi sie, że ciało można zawsze łatwiej zmienić niż twarz, zatem twarz jest ważniejsza.
Z drugiej strony oglądając ten filmik troche zgłupiałem, bo ewidentnie to "kaloryfer" na brzuchu bardziej przyciągął. Pytanie jest proste, kogo byście wybrały? Przystojny z twarzy + średni z sylwetki, czy odwrotnie? Narazie właściwie nie dostałem żadnej odpowiedzi, każdy skupia sie na komentowaniu filmiku, a był to tylko przykład. Podobnych filmików widziałem dziesiątki.

11

Zaznaczam, że skupiam się tu wyłącznie na fizyczności i pierwszym wrażeniu - na pewno większą uwagę przyciągnie mężczyzna wysportowany. Ładna, męska sylwetka powoduje większą pewność siebie, człowiek też zupełnie inaczej się porusza, a to z kolei, tak po ludzku, przyciąga uwagę. W takim zestawieniu nawet przeciętna twarz nie tylko wydaje się mniej przeciętna, ale też schodzi na drugi plan.

Jeśli zaś chodzi o związek, to tak naprawdę ani jedno, ani drugie nie stanowi priorytetu, bo chemia może pojawić się nawet pomimo takich braków. Znam zresztą osoby fizycznie mało atrakcyjne, ale takie, które mają w sobie coś magnetyzującego i "to coś" potrafi zupełnie odciągnąć uwagę od niedoskonałej fizyczności.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

12 Ostatnio edytowany przez Loto (2018-01-05 03:21:52)

Co z tego ze  twarz mila, cialo ladne, jak czlowiek ma brzydki charakter/brzydki jest w srodku.
Twarz mozna poprawic przy obecnej medycynie estetycznej, juz sama zmiana ksztaltu nosa bardzo zmienia twarz, cialo rowniez mozna zrobic na silowni itd.

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

Ale pamietaj jak przestaniesz cwiczyc na silce to cialo wroci do poprzedniego wygladu... wiec nie jest to na stale.
Natomiast jesli poprawisz nos u chirurga, to juz nieodwracalne, do oryginalu "Dziela Boga" juz nie powrocisz...

Olinka napisał/a:

Jeśli zaś chodzi o związek, to tak naprawdę ani jedno, ani drugie nie stanowi priorytetu, bo chemia może pojawić się nawet pomimo takich braków. Znam zresztą osoby fizycznie mało atrakcyjne, ale takie, które mają w sobie coś magnetyzującego i "to coś" potrafi zupełnie odciągnąć uwagę od niedoskonałej fizyczności.

Sedno sprawy.

ZGAS podly usmiech LUDZI zlych.

13 Ostatnio edytowany przez nieprzystojniak (2018-01-05 03:00:25)

Dzięki za odpowiedzi. Ja niestety nie mam nic przyciągającego, żadnego magnetyzmu, wręcz odwrotnie. Na pierwszy rzut oka wzbudzam niechęć. Myślałem, że to przez wygląd (nieciekawy) lub głos (cichy i niemiły). Zaraz powiecie, że pewnie mam ciekawe hobby i prace...otóż nie, wykładam towar w Carrefourze sad Miałem nadzieje, że ta sylwetka mnie uratuje, że dam rade sie wyrzeźbić za pomocą specyfików. Narazie niestety jestem tłuścioszkiem, któremu nie chce sie ćwiczyć i który wsuwa donut'y tongue

14 Ostatnio edytowany przez Loto (2018-01-05 03:33:34)

Dzięki za odpowiedzi. Ja niestety nie mam nic przyciągającego, żadnego magnetyzmu, wręcz odwrotnie. Na pierwszy rzut oka wzbudzam niechęć. Myślałem, że to przez wygląd (nieciekawy) lub głos (cichy i niemiły). Zaraz powiecie, że pewnie mam ciekawe hobby i prace...otóż nie, wykładam towar w Carrefourze sad Miałem nadzieje, że ta sylwetka mnie uratuje, że dam rade sie wyrzeźbić za pomocą specyfików. Narazie niestety jestem tłuścioszkiem, któremu nie chce sie ćwiczyć i który wsuwa donut'y tongue

Pewnie jeszcze bardzoo mlodziutki jestes, niewiele wiesz o zyciu, co tak naprawde wazne itd
Ale nawet jakbys mial ladne cialo, mila twarz byl a la Adonis, a sposob bycia brzydki/brzydki charakter-wnetrze
to i tak zadna madra kobieta na Ciebie nie poleci, i bedziesz mial problemy z kobietami,
no moze jakas glupiutka bedzie sie zachwycala "cialem-wygladem..." ale nie licz na madra kobiete.

15

Loto napisał/a:

Pewnie jeszcze bardzoo mlodziutki jestes, niewiele wiesz o zyciu, co tak naprawde wazne itd
Ale nawet jakbys mial ladne cialo, mila twarz byl a la Adonis, a sposob bycia brzydki/brzydki charakter-wnetrze
to i tak zadna madra kobieta na Ciebie nie poleci, i bedziesz mial problemy z kobietami,
no moze jakas glupiutka bedzie sie zachwycala "cialem-wygladem..." ale nie licz na madra kobiete.

Niestety, nie jestem właśnie młody(35l.) i znam kobiety. Niejedno zdążyłem zaobserwować. Znasz choćby jednego przystojniaka, który jest sam?
Ja paskudnego wnętrza nie mam, ale sprawiam takie wrażenie (cichy nieprzyjemny głos, nieciekawy wygląd). Kobiety mają w dzisiejszych czasach wymagania, najogólnie można by rzec, że facet musi spełnić 3 warunki: przystojny, mieć pasje pociągajacą dobrze płatną prace, mieć gadane i umieć sie "sprzedać".

16 Ostatnio edytowany przez Loto (2018-01-05 04:54:29)

Loto napisał/a:

Niestety, nie jestem właśnie młody(35l.) i znam kobiety. Niejedno zdążyłem zaobserwować. Znasz choćby jednego przystojniaka, który jest sam?
Ja paskudnego wnętrza nie mam, ale sprawiam takie wrażenie (cichy nieprzyjemny głos, nieciekawy wygląd). Kobiety mają w dzisiejszych czasach wymagania, najogólnie można by rzec, że facet musi spełnić 3 warunki: przystojny, mieć pasje pociągajacą dobrze płatną prace, mieć gadane i umieć sie "sprzedać".

No mlodziutki nie jestes, po postach "problemie" myslalm ze 18-28 lat max, ale stary tez nie jestes smile
Zbyt powierzchowny jestes, moze zadbaj bardziej o swoj rozwoj, pasje interesujaca osobowosc, jakims biznesie?

"Kobiety mają w dzisiejszych czasach wymagania, najogólnie można by rzec, że facet musi spełnić 3 warunki: przystojny, mieć pasje pociągajacą dobrze płatną prace, mieć gadane i umieć sie "sprzedać" "

Zgadza sie!

Ale po pierwsze to czy przystojny/ladny zalezy jaki ma Pani gust, zapewne wiesz ze sa rozne gusta?
Ludziom podobaja sie rozne kolory, rozne rasy psow, roze kwiaty...

Ostatnio szlam ze znajoma i pewien mezczyzna bardzo mi sie spodobal ewidentnie moj typ, sposob poruszania aura, natomiast moja znajoma stwierdzila ze NIE, on jest brzydki...
No ok, dla niej brzydki ale dla mnie NIE.

Po drugie facet bez pasji, bez jakiegos tam zainteresowania jest nadzwyczaj NUDNY.
Po trzecie
"dobrze platna prace"  To zle ze kobieta chce zapewnic swoim dzieciom dobry byt? by jej i jej dziecku nie zabraklo niczego?
To naturalne ze chce silnego, zaradnego samca!

" mieć gadane i umieć sie "sprzedać" " Kobieta chce sie czuc bezpiecznie przy mezczyznie, to zle?

Wiem ze w necie powstaja nawet grupki "biadolenia na kobiety" ze kobiety to zle, ze chca Cie tylko wykorzystac, ze nie warto wchodzic w zwiazek  itd

Ale taki Pan jakby sie blizej przyjrzec to sam jest chytrusem, egoistom, co chcialby jeszcze z kobiety skorzystac,
a sam nie ma zbytnio nic kobiecie do zaproponowania jako przyszlej matki jego dzieci, partnerki, i sie dziwi ze kobiety go zbywaja, odrzucaja, nie chca go...
A pozniej msci sie na kobietach, wysmiewa itd.

Bardzo niedojrzale podejscie masz do zycia.
Facet ktory ma slaba prace, zmienia czesto prace, nie chce zbytnio pracowac, taki facet oznacza=SLABOSC.
Zadna kobieta nie chce niezaradnego mezczyzny, a raczej BOI SIE ze nie bedzie w stanie zapewnic dobrego bytu kobiecie, dzieciom/rodzinie.
A Ty myslisz o robieniu klaty itp... Czlowieku roll

Chcialbys byc z kobieta ktora byla by tylko piekna, a w srodku podstepna, falszywa, straszna egoistka, oschla ?

A co jesli pomimo pieknego wygladu, padnie Ci zdrowie?
Ostatnio czytalam ze Pani ma kochanego meza, ale Pan ma problem z Penisem/problemy z erekcja, ale pomimo tego jest z nim wspiera go, i  to jest piekne.
Bo co ona teraz ma, a Pani lubi seks, a Teraz ma Seks kiepskiej jakosci ze wzgledu na problemy z Penisem/erekcja, ale jest z nim bo ceni, kocha w nim cos bardziej...

17 Ostatnio edytowany przez Nya (2018-01-05 14:20:20)

Wiem, że były juz podobne tematy, ale rzecz bardziej tyczyła sie kobiet. Inspiracją do wątku był obejrzany przeze mnie filmik, gdzie kiepsko ubrany koleś w okularach (typowy NERD) podrywa kobiety, oczywiście bez powodzenia. Jednak gdy tylko zdejmie koszulkę...laski dosłownie zaczynają piszczeć...Ciężko mi było w to uwierzyć, ponieważ do tej pory myślałem, że ważniejsza jest twarz u faceta, a nie jego muskulatura. Nie ma też jednego typu, niektóre nie lubią wydepilowanych wymuskanych facetów. Więc dlaczego dosłownie 100% kobiet sika na jego widok, kiedy on pokaże "body" ? Zmieniając zdanie praktycznie o 180 stopni. Więc jak to jest w końcu ???

link do filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=gnnY2l9wxi8

A mnie się dużo bardziej podoba twarz tego gościa niż klata. W ogóle nie lubię strasznie takich klat, przecież tacy kolesie wyglądają jakby mieli biust.
Nie rozumiem zachwytu tych lasek, tak samo jak nie rozumiem fenomenu Justina Biebera albo tego czemu wygląd jest dla niektórych ludzi najważniejszy. Wielu zjawisk na świecie nie rozumiem.
Ale czy to nie jest tak, że jeśli dla laski liczy się przede wszystkim wygląd to sama głównie wygląd oferuje? Więc takie powierzchowne pary doskonale do siebie pasują, są siebie warte. Bo serio, nie znam ani jednej mądrej dziewczyny, dla której najważniejsą cechą faceta jest to jak wygląda i zamożność.

18

Mi sie on w ogole nie podoba tongue

19

Niezłe ciacho ale nie w moim typie.

Z tym super atrakcyjnym wyglądem to jest tak, że ci, którzy go nie mają, chcieliby go mieć, bo wydaje im się, że ich życie byłoby lepsze.
Ci zaś, którzy go mają, chcieliby być bardziej docenieni za osobowość lub kompetencje, bo wtedy ich życie byłoby lepsze.

Kiedyś przepytałem swoje koleżanki, co to właściwie znaczy, że facet jest przystojny. Wszystkie odpowiedzi rozpoczęły się od stwierdzenia, że przystojny znaczy wysoki, a większość wypowiedzi na tym zakończono :-)

Ja uważam, że w kontaktach z kobietami 90% sukcesu robi uprzejmość i poczucie humoru, i to nie tylko w kontaktach prywatnych, ale też służbowych. Pracowałem w firmie, gdzie na 200 kobiet było 20 facetów i wystarczyło: mówić dzień dobry na korytarzu, nie narzekać, nie podnosić głosu aby żyć jak pączek w maśle. Kobiety wybaczą facetowi naprawdę wiele braków w aparycji (choć nie w higienie!!!), jeśli zachowuje się sensownie.

20 Ostatnio edytowany przez Nya (2018-01-05 15:54:25)

cwany_gapa napisał/a:

Z tym super atrakcyjnym wyglądem to jest tak, że ci, którzy go nie mają, chcieliby go mieć, bo wydaje im się, że ich życie byłoby lepsze.
Ci zaś, którzy go mają, chcieliby być bardziej docenieni za osobowość lub kompetencje, bo wtedy ich życie byłoby lepsze.

Jeśli chodzi o hipotezę nr 2 to zależy. Poznałam takich ludzi, dla których ich wygląd naprawdę był najistotniejszy, a dbanie o niego było najważniejszą aktywnością. Wszystko właściwie kręciło się wokół tego jak wyglądają, w co się ubierają, jak podkreślają i poprawiają ten swój wygląd, właściwie innych zainteresowań nie mieli. Postawię nawet dużo mocniejszą tezę - uważam, że takich ludzi (obojga płci) jest w gruncie rzeczy sporo.

Kurde, ja naprawdę nie wiem o co chodzi z tym wzrostem. Dla mnie wzrost nie ma znaczenia. Ostatnio nawet zauroczyłam się gościem niewiele wyższym ode mnie (a mam 160cm). Niestety ma dziewczynę... ;')

21 Ostatnio edytowany przez cwany_gapa (2018-01-05 16:08:45)

Różnie bywa, Nya. W środowisku modeli wygląd jest najważniejszy, w środowisku wykładowców akademickich raczej się nie liczy. Oczywiście, że nie da się wrzucić wszystkich do jednego worka. Mam na myśli raczej to, że doskonały wygląd nie rozwiązuje wszystkich problemów, a na pewno nie rozwiązuje problemów z kobietami.

A co do chłopaka, w którym się zauroczyłaś: nie ma takiego wagonika, którego nie da się odczepić ;-)

22 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2018-01-05 16:20:06)

Nie da sie powiedziec co jest wazniejsze, bo czlowiek stanowi calosc, i to nie tylko cielesna, a cielesnofizyczna.

Warto wspomniec ze zmiany sylwetki wplywaja w pewnym stopniu takze na rysy twarzy (np. gdy stajesz sie chudy oczy powiekszaja sie optycznie w znacznym stopniu, na policzkach pojawiaja sie kosci, a trzeba przyznac ze takie rzeczy w przypadku wielu osob dodaja uroku).

Jesli masz nadwage autorze, to warto zebys to zmienil, ale nie dla kobiet, tylko dla zdrowia, i dobrego samopoczucia.

Nya napisał/a:

Ale czy to nie jest tak, że jeśli dla laski liczy się przede wszystkim wygląd to sama głównie wygląd oferuje?

Nie, raczej nie ma takiej zasady.

Znasz choćby jednego przystojniaka, który jest sam?

To nie do mnie ale pozwole sobie odpowiedziec: tak, przynajmniej kilku, a wiem to m.in. dlatego ze dwoch jest z mojej rodziny. Jeden jest co prawda mlodziutki (24 lata) wiec nie wiem czy powinnam go liczyc (chyba nie), ale drugi ma 30-pare, i nie mial nigdy dziewczyny. To nie jedyni tacy ktorych znam, ale mniejsza o to.

23

cwany_gapa napisał/a:

Kobiety wybaczą facetowi naprawdę wiele braków w aparycji (choć nie w higienie!!!), jeśli zachowuje się sensownie.

Nie sposób się nie zgodzić. Nie ma nic bardziej odpychającego, jak facet, który zachowuje się jak gbur, cham czy pajac. Tego nie zniweluje ani idealna twarz, ani równie idealnie zbudowane ciało.

24

Kurde, ja naprawdę nie wiem o co chodzi z tym wzrostem. Dla mnie wzrost nie ma znaczenia. Ostatnio nawet zauroczyłam się gościem niewiele wyższym ode mnie (a mam 160cm). Niestety ma dziewczynę... ;')

Bo wzrost jest łatwo opisać, można go wyrazić nawet za pomocą liczby:) Więc nic dziwnego, że każda odpowiada "wysoki brunet", bo niby jak mają
opisać kształt twarzy albo inne rzeczy? Ja też musze po prostu zobaczyć dziewczyne i dopiero wtedy moge stwierdzić czy mi sie podoba czy nie. A spodobać mi sie może blondynka, brunetka, wysoka, niska...Jeśli jednak ma ciemną karnacje, duży biust i jest taka mała kompaktowa, to istnieje wieksze prawdop, że będzie w moim typie. Chociaż podobały mi sie też wysokie blondynki o jasnej karnacji, nie ma reguły.

ps. a to czy facet sie podoba, to musi poznać po jej reakcji na niego, a nie czy pasuje do opisu. Jeśli facet próbuje zagadać kobiete, a usłyszy "spierd...koleś", to znaczy, ze raczej nie jest w jej typie:) Jeśli ona bedzie rozwijać znajomość, mieć maślane oczy i śmiać sie z jego sucharów, to
wtedy znak, że wpadł jej w oko.

25

Jeśli ktokolwiek na kulturalne zagadanie odpowiada "spierdalaj" to znaczy, że jest wieśniakiem/wieśniarą i lepiej nie mieć z kimś takim nic do czynienia wink Jeśli bym usłyszała jak facet, którym się zauroczyłam mówi tak do jakiejś dziewczyny to byłby u mnie skreślony.

cwany_gapa napisał/a:

co do chłopaka, w którym się zauroczyłaś: nie ma takiego wagonika, którego nie da się odczepić ;-)

Tak mówią, ale ja mam chyba za mocny kręgosłup moralny, żeby flirtować z zajętym mężczyzną;)

26

Leśny_owoc napisał/a:

dlaczego jakiś randomowy filmik skłonił Ciebie do tego typu rozmyśleń? Nie prościej byłoby to sprawdzić i przekonać się na własnej skórze?

Leśny owocu, ja właśnie po to założyłem ten wątek, aby się przekonać na własnej skórze. Co do filmików to oczywiście jestem podejrzliwy.
Stąd pytanie do kobiet, czy wybrałyby twarz czy ciało? Jestem ciekaw co tutaj napiszecie.

Na własnej skórze tj. na własnych błędach = doświadczeniach smile.

Olinka napisał/a:

Zaznaczam, że skupiam się tu wyłącznie na fizyczności i pierwszym wrażeniu - na pewno większą uwagę przyciągnie mężczyzna wysportowany. Ładna, męska sylwetka powoduje większą pewność siebie, człowiek też zupełnie inaczej się porusza, a to z kolei, tak po ludzku, przyciąga uwagę. W takim zestawieniu nawet przeciętna twarz nie tylko wydaje się mniej przeciętna, ale też schodzi na drugi plan.

Oczywiście, że Olinka masz rację. Jednakże jego zachowanie wplątałam w normalną manipulację. Na potrzeby filmiku robi z siebie głupka w jednej sytuacji. Gdyby tak pewnie zachowywał się jako nerd to przynajmniej część kobiet miałaby inny stosunek do niego.
Analogicznie można nakręcić filmik z cyklu jak wszyscy mężczyźni lecą tylko na zgrabne kobiece ciało - jak zmienia się ich stosunek. Pierwsze wrażenie super, ale co później?

Napisz od A do Z jakie kobiety Ci się podobają, a jakie nie mają szans.

27

Cytat z mailngu Bruneta:

Hej
Jeśli chcesz być bardziej atrakcyjną osobą,
chcesz, żeby ludzie lubieli Cię z automatu,
ale nie wiesz jak to zrobić, to zapraszam
w niedzielę o 15:00 na liva na YT
https://www.youtube.com/watch?v=VLoIJPVqHfs

Na pozątek roku, dobrze Ci zrobi taka motywacja.
Może kiedyś słyszaleś już jak o tym mówiłem,
ale powiem Ci że mimo, że sam to prowadzę,
to przypominam sobie te wszystkie historie,
triki i na mnie to też działa. A na Ciebie zadziała
na 100%.
Dlatego warto poświęcić 1,5h czasu i posłuchać
praktycznych porad.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

28

No dobrze, ale na jakich facetów zwracacie w końcu uwage? Na tych, którzy wam sie podobają z twarzy, czy na tych z kaloryferem na brzuchu (powiedzmy, że koleś chodzi w obcisłym t-shircie i po prostu widać, że jest wyrzeźbiony). Tylko nie piszcie, że charakter sie liczy, bo mowa jest o pierwszym wrażeniu. Zresztą znam wielu kolegów, którzy mają super charakter, ale zwyczajnie sie nie podobają i nie mają szans u dziewczyn...
Myśle, że w dzisiejszych czasach to dziewczyny nawet patrzą bardziej na wygląd u płci przeciwnej. Czasy sie zmieniają.

29

Kobiety zwracają uwagę na tych z którymi rozmawiają.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

30 Ostatnio edytowany przez Nya (2018-01-05 22:01:42)

No dobrze, ale na jakich facetów zwracacie w końcu uwage? Na tych, którzy wam sie podobają z twarzy, czy na tych z kaloryferem na brzuchu (powiedzmy, że koleś chodzi w obcisłym t-shircie i po prostu widać, że jest wyrzeźbiony). Tylko nie piszcie, że charakter sie liczy, bo mowa jest o pierwszym wrażeniu. Zresztą znam wielu kolegów, którzy mają super charakter, ale zwyczajnie sie nie podobają i nie mają szans u dziewczyn...
Myśle, że w dzisiejszych czasach to dziewczyny nawet patrzą bardziej na wygląd u płci przeciwnej. Czasy sie zmieniają.

Facet może wyglądać nawet jak Khal Drogo, ale jeśli nie mam z nim o czym rozmawiać to tracę nim zainteresowanie natychmiast...
Jakiś czas temu miałam nawet taką sytuację, że zagadywał mnie w knajpie koleś, który był bardzo przystojny, ale to co mówił było tak nijakie i nieinteresujące, że w ogóle nie miałam ochoty podjąć z nim rozmowy. Wygląd to za mało, żeby przyciągnąć moją uwagę.
Może zasugeruj kolegom, żeby przestali kręcić się wokół dziewczyn, dla których najważniejszy jest wygląd?

31

Gary napisał/a:

Kobiety zwracają uwagę na tych z którymi rozmawiają.

To nieprawda. Widziałem jak laski z pracy robiły podchody do mojego kolegi. On jest wysokim brunetem o ciemnej karnacji, ale takim typowym milczkiem. Jedna dziewczyna (zajęta ) wygadała mi sie, że jej koleżanka śledziła go na facebooku, strasznie jej wpadł w oko. Inne też widze, że albo go zagadują, albo nie mają śmiałości i plotkują o nim z psiapsiółkami. Natomiast mam kolege mało atrakcyjnego, który bardzo aktywnie próbował swych sił, na dyskotekach, w pubie, w księgarni i słyszał właśnie wspomniane teksty "Koleś, chyba nie twoja liga?" albo "Spierd...koleś!".

32 Ostatnio edytowany przez Nya (2018-01-05 22:08:13)

No to może poszukaj jakichś mądrzejszych koleżanek?

33

Dziewczyny w dzisiejszych czasach są wzrokowcami, ale nikt oczywiście nie twierdzi, że sam wygląd wystarczy. Użwając terminologii matematycznej, dobry wygląd to warunek konieczny (ale nie wystarczający). Facet musi sie podobać + mieć pasje + mieć ten magnetyzm.
Jeśli sie nie podoba, to z góry jest odrzucany (wspomniany kolega, który notabene ma pasje, ale żadna nie chce go poznać)

34

Ale bzdura.

35

Ale bzdury netprzystojniak.

36

Dziewczyny w dzisiejszych czasach są wzrokowcami, ale nikt oczywiście nie twierdzi, że sam wygląd wystarczy. Użwając terminologii matematycznej, dobry wygląd to warunek konieczny (ale nie wystarczający). Facet musi sie podobać + mieć pasje + mieć ten magnetyzm.
Jeśli sie nie podoba, to z góry jest odrzucany (wspomniany kolega, który notabene ma pasje, ale żadna nie chce go poznać)

Nie ma czegoś takiego, jak uniwersalne warunki konieczne, bo jesteśmy inne, mamy inne oczekiwania i inne priorytety. Po prostu dla jednych osób jakieś czynniki będą ważniejsze od pozostałych, dla innych zdecydowanie odmienne. Poza tym kandydat na partnera musi nam odpowiadać jako całość i nie da się tego wypunktować, bo życie w tym względzie nierzadko nas zaskakuje. Na przykład mój mąż wizualnie wcale nie jest moim ideałem, czyli takim typem, który przychodzi mi na myśl, kiedy ktoś mnie o to pyta w teorii, a jednak pociąga mnie, kocham go i nigdy nawet do głowy mi nie przyszło, że coś z nim nie tak. Tak to działa w związkach.
Sprowadzanie tego do kilku punktów, które koniecznie trzeba spełnić, aby znaleźć tę drugą połówkę, jest - delikatnie mówiąc - nieporozumieniem. To naprawdę nie działa w ten sposób.

37

Olinka napisał/a:

Nie ma czegoś takiego, jak uniwersalne warunki konieczne, bo jesteśmy inne, mamy inne oczekiwania i inne priorytety. Po prostu dla jednych osób jakieś czynniki będą ważniejsze od pozostałych, dla innych zdecydowanie odmienne. Poza tym kandydat na partnera musi nam odpowiadać jako całość i nie da się tego wypunktować, bo życie w tym względzie nierzadko nas zaskakuje. Na przykład mój mąż wizualnie wcale nie jest moim ideałem, czyli takim typem, który przychodzi mi na myśl, kiedy ktoś mnie o to pyta w teorii, a jednak pociąga mnie, kocham go i nigdy nawet do głowy mi nie przyszło, że coś z nim nie tak. Tak to działa w związkach.
Sprowadzanie tego do kilku punktów, które koniecznie trzeba spełnić, aby znaleźć tę drugą połówkę, jest - delikatnie mówiąc - nieporozumieniem. To naprawdę nie działa w ten sposób.

Bo przecież każda nie może mieć takiego jakiego chce. Więc idziemy na pewnego rodzaju kompromis. Kobiety źle znoszą samotność, muszą mieć kogoś u boku. Dodatkowo chcą założyć rodzine, mieć dzieci. Gdyby szukały ideału, to mogłyby sie nie doczekać. Ale to nie przeczy temu co napisałem.

ps. pisząc każda oczywiste, że mam na myśli większość, a nie pełne 100%

38

Chyba się nie rozumiemy. Ja w każdym razie NIE szłam na żadne kompromisy. Mało tego, kiedy wchodziłam w ten związek, który zakończył się małżeństwem, na pewno nie miałam parcia na zakładanie rodziny, a tym bardziej na dziecko. Ba, ja nawet nie miałam ciśnienia na to, że w ogóle muszę z kimś być. To jest właśnie "to coś", co sprawia, że drugi człowiek, TEN człowiek, w pewnym momencie zmienia wszystko. Dodam, żeby uprzedzić kolejne insynuacje, że na powodzenie zdecydowanie nie narzekałam, a mimo to ten 'nieidealny' wizualnie chłopak, potem narzeczony, a dziś mąż przebił wszystkich. Żeby było 'zabawniej', to kiedy inni mężczyźni pytali co on w sobie ma, a czego im brakuje, nie potrafiłam i do dziś nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć.

Posty [ 1 do 38 z 57 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018