Jak to jest, że jedne kobiety mają taki ładny biust? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak to jest, że jedne kobiety mają taki ładny biust?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Jak to jest, że jedne kobiety mają taki ładny biust?

Chodzi mi o to, że jedne mają takie szpiczaste z wysoko osadzonymi sutkami. Czy chodzą w staniku czy bez, ładnie wyglądają. Ja mam więcej ciała od górnej strony piersi i przez to nie mam ich tak sterczących. Może to jakieś osłabienie mięśni tych rejonów? Istnieje możliwość skorygowania tego? Zauważyłam, że sporo dziewczyn w moim wieku ma ten pożądany typ biustu, a nawet trochę starsze powyżej 25 roku też mogą się takim pochwalić, nawet te puszystsze.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2018-12-29 21:28:11)

Odp: Jak to jest, że jedne kobiety mają taki ładny biust?

geny i odpowiednio dobrany biustonosz. Jeżeli Twoja mama ma taki sam typ piersi jak Ty, to niewiele zrobisz.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-12-30 22:50:31)

a skąd wiesz, jaki jest pożądany? smile
masz jaki masz- dbać o niego trzeba, np odpowiednim biustonoszem.
Każda ma coś idealnego i coś co mogłoby być lepsze. Biust to genetyka głównie. I tyle.  wygoogluj sobie tabliczki z rodzajami biustu:
Któryś jest Twój smile
nieregulaminowy link

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

Prawda, co mówią dziewczyny, że masz jaki masz. Ale ćwiczenia na klatkę piersiową (z hantlami, pompki, podciągnięcia na drążku, odpychanie od ściany itd) na pewno wzmocnią mięśnie i uniosą piersi do góry. Wyszukaj sobie zestaw ćwiczeń na klatkę piersiową i jędrny biust dla kobiet

5

Yamantanka napisał/a:

Chodzi mi o to, że jedne mają takie szpiczaste z wysoko osadzonymi sutkami. Czy chodzą w staniku czy bez, ładnie wyglądają. Ja mam więcej ciała od górnej strony piersi i przez to nie mam ich tak sterczących. Może to jakieś osłabienie mięśni tych rejonów? Istnieje możliwość skorygowania tego? Zauważyłam, że sporo dziewczyn w moim wieku ma ten pożądany typ biustu, a nawet trochę starsze powyżej 25 roku też mogą się takim pochwalić, nawet te puszystsze.

Nie martw się. Grawitacja i czas u tych "sterczących zołz" wink też zrobią swoje.

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim

6

ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia, masaże i nakładanie olejków nawilżających na biust smile dobrze jest też nakładać peelingi.

Nie popełnia błędu tylko ten, kto nic nie robi. - Teodor Roosevelt

7

Mi pomaga masaż. Kiedyś używałam jakiegoś kremu który miał podnieść biust i byłam z niego mega zadowolona ale teraz gdy krem się skończył i wmasowuje codziennie olejek to widzę takie same efekty smile tak więc regularny masaż, parę minut dziennie. Cudów nie zdziala ale trochę wizualnie efekt się może poprawić smile

8

Jeśli dobrze rozumiem, to nakładam trochę olejku na dłonie, ogrzewam i masuję całe piersi kolistymi ruchami? Istotna jest jakaś technika, czy to obojętne, byleby masować?

9

to się tylko tak wydaje, ze mają taki o tak sobie ładny. ja też miałam kiedyś mniej wyględny, ale zaczęłam smarować go kremem, ćwiczę mięśnie, tak by ten biust był bardziej uniesiony i jędrniejszy, do tego jeszcze proponuję masaże biustu i peeling kawowy smile

10

Genetyka i unikanie drastycznych wahań wagi.
Albo implanty.

11

wiem po cobie, że trzeba duzo pracy włożyc w walce o biust.. to samo robie od jakiego czas, zeby ten biust był kształtniejszy i na pewno bardziej jędrny, ale na to trzeba czasu, masaży, ćwiczeń i mazi.

12

Tutaj bardzo dużo zależy od anatomicznej budowy piersi - nie jest to nic innego, jak genetyka. Ostatnio lekarz wykonujący mi USG dokładnie wyjaśnił na czym to polega. Są cztery typy tkanki tworzącej biust - od najrzadszej do najgęściejszej, najbardziej utkanej. Ta pierwsza składa się głównie z tkanki tłuszczowej, zaś ostatnia ma jej najmniej, co pozwala na długie pozostawanie biustu w dobrej kondycji. Niestety ma też tendencję do tworzenia różnego rodzaju 'zbitek' tkanek, które na obrazie USG wyglądają jak małe guzki.

Oczywiście o biust trzeba również dbać, a dobrze dobrany biustonosz to podstawa. Do tego masaże, kosmetyki, ćwiczenia wzmacniające klatkę piersiową.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

13

Olinka napisał/a:

Tutaj bardzo dużo zależy od anatomicznej budowy piersi - nie jest to nic innego, jak genetyka. Ostatnio lekarz wykonujący mi USG dokładnie wyjaśnił na czym to polega. Są cztery typy tkanki tworzącej biust - od najrzadszej do najgęściejszej, najbardziej utkanej. Ta pierwsza składa się głównie z tkanki tłuszczowej, zaś ostatnia ma jej najmniej, co pozwala na długie pozostawanie biustu w dobrej kondycji. Niestety ma też tendencję do tworzenia różnego rodzaju 'zbitek' tkanek, które na obrazie USG wyglądają jak małe guzki.

Oczywiście o biust trzeba również dbać, a dobrze dobrany biustonosz to podstawa. Do tego masaże, kosmetyki, ćwiczenia wzmacniające klatkę piersiową.

W trzecim zdaniu jakby część wypowiedzi Ci zjadło..? Czy dobrze zrozumiałem że biust z najrzadszej tkanki długo pozostaje w dobrej kondycji..?

14

Nie, nie, wszystko jest w porządku, może tylko za mało precyzyjnie się wypowiedziałam, a ponadto teraz zauważyłam literówkę, która istotnie mogła zmienić sens wypowiedzi - było "mam", a powinno być "ma", co już poprawiłam. W każdym razie są cztery typy: najrzadszy, czyli z największą zawartością tkanki tłuszczowej, dwa pośrednie, które określiłabym jako mieszane, z tym, że w różnych proporcjach i czwarty, dla kondycji biustu najlepszy - ten najgęściejszy, czyli z najmniejszą zawartością tłuszczu na rzecz gęstości tkanek mięśniowych. Tutaj, przynajmniej zgodnie z tym co twierdzi lekarz, najczęściej tworzą się zgrubienia, zwłóknienia i tym podobne, a równocześnie najtrudniej wykrywa się wszelkie zmiany.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

15

Olinka napisał/a:

Nie, nie, wszystko jest w porządku, może tylko za mało precyzyjnie się wypowiedziałam, a ponadto teraz zauważyłam literówkę, która istotnie mogła zmienić sens wypowiedzi - było "mam", a powinno być "ma", co już poprawiłam. W każdym razie są cztery typy: najrzadszy, czyli z największą zawartością tkanki tłuszczowej, dwa pośrednie, które określiłabym jako mieszane, z tym, że w różnych proporcjach i czwarty, dla kondycji biustu najlepszy - ten najgęściejszy, czyli z najmniejszą zawartością tłuszczu na rzecz gęstości tkanek mięśniowych. Tutaj, przynajmniej zgodnie z tym co twierdzi lekarz, najczęściej tworzą się zgrubienia, zwłóknienia i tym podobne, a równocześnie najtrudniej wykrywa się wszelkie zmiany.

Właśnie o to ma/mam chodziło smile Teraz już wszystko jest zrozumiałe, dziękuję.

16

Też chętnie się tego dowiem... smile

17

chyba genetyka, ja karmiłam ponad 3 lata łącznie, koleznaki straszyły mnie wizją piersi do pasa, a tu wszystko na miejscu wink

18

To tak jakbys zapytala czemu jedni sa wysocy a drudzy niscy tongue Tacy sie urodzili i tyle.

19

Genetyka i nic z tym nie zrobisz - jedynie co może poprawić wygląd biustu to operacja

Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość. - Diane Ackerman

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak to jest, że jedne kobiety mają taki ładny biust?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018