Jestem samotny :( I wszystkiego mi się odechciewa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jestem samotny :( I wszystkiego mi się odechciewa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Jestem samotny :( I wszystkiego mi się odechciewa

Witam,
Poznałem dziewcznynę w pracy ja mam 30 lat ona 32 oboje jesteśmy samotni ale ona jakoś nie zwraca na mnie uwagi powie cześć tylko, jak ja do niej zagadam odezwę się pierwszy to wtedy pogada i ucieka.Ja jestem nieśmiały i ona jest też. Rozmawiałem z nią może tak krótko 5-7 razy pytałem się jak po świętach na ten przyklad a ona nic się o mnie nie zapytała.
Jak by zależało jej to by sama przyszła i się odezwała. Może ja jej się nie podobam? Co mam robić? Mam latać za nią i gadać do niej starać się?Pisać do niej na facebooku co robić?Może dać spokój sobie? Jak by chciała mieć kogoś to sama by podeszła i się odezwała

Zobacz podobne tematy :
Odp: Jestem samotny :( I wszystkiego mi się odechciewa

Jakby chciała mieć kogoś, to to niekoniecznie musisz być Ty.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

3

lUKasz88 napisał/a:

Jak by zależało jej to by sama przyszła i się odezwała.

Tak by było.

4 Ostatnio edytowany przez Makigigi (2019-01-06 23:19:01)

balin napisał/a:
lUKasz88 napisał/a:

Jak by zależało jej to by sama przyszła i się odezwała.

Tak by było.

Nie zgadzam się z tym. Z jakiej paki ma jej zależeć na chłopaku z pracy, którego w sumie nie zna? Może ona traktuje te rozmowy jako smak talk, a nie podryw? Nie wiadomo. lUKasz88, to Ty masz do niej interes, bo Ci się spodobała, więc powinieneś inicjować kontakty. Uważam, że względnie rzadko zdarza się, że automatycznie podobasz się komuś, na kogo zwróciłeś uwagę. Na ogół trzeba pokombinować, żeby daną osobę do siebie przekonać.
Natomiast podejście jak w cytacie zdecydowanie czyni sprawę przegraną. A to, że ona ucieka, to żaden wyznacznik, tego czy się podobasz, czy nie. Mnie się zdarzało, że ktoś mnie onieśmielał na tyle, że szybko ucianałam rozmowy, żeby nie zauważył mojego rumieńca i drążącego głosu.

5

lUKasz88 napisał/a:

Witam,
Poznałem dziewcznynę w pracy ja mam 30 lat ona 32 oboje jesteśmy samotni a

To nie jest powód żeby z kimś być, samotność znaczy się.

ps.
Romanse w pracy to nic dobrego.

6

lUKasz88 napisał/a:

Jak by zależało jej to by sama przyszła i się odezwała. Co mam robić? Mam latać za nią i gadać do niej starać się?

Ona byc moze mysli tak samo: "Jak by chcial to by zagadal o cos wiecej niz sluzbowe sprawy..."

Co robic? Nie latac za nia tylko zagaic o sprawy "lekko" sluzbowe a potem zaproponowac niezobowiazujace wyjscie po pracy, na np. przyslowiowa kawe (wiem, nie ma przyslowia o kawie). I tyle, jak odmowi to wiesz na czym stoisz I szukasz dalej. Powodzenia.

... pełnym gazem wjadę w bramy piekieł ...

7

lUKasz88 napisał/a:

Witam,
Poznałem dziewcznynę w pracy ja mam 30 lat ona 32 oboje jesteśmy samotni ale ona jakoś nie zwraca na mnie uwagi powie cześć tylko, jak ja do niej zagadam odezwę się pierwszy to wtedy pogada i ucieka.Ja jestem nieśmiały i ona jest też. Rozmawiałem z nią może tak krótko 5-7 razy pytałem się jak po świętach na ten przyklad a ona nic się o mnie nie zapytała.
Jak by zależało jej to by sama przyszła i się odezwała. Może ja jej się nie podobam? Co mam robić? Mam latać za nią i gadać do niej starać się?Pisać do niej na facebooku co robić?Może dać spokój sobie? Jak by chciała mieć kogoś to sama by podeszła i się odezwała

A Ty stalkerem chcesz zostać ?
Możliwe, że nie jest po prostu zainteresowana. Nie bądź nachalny. Skoro Ty jesteś nieśmiały to nie szukaj sobie nieśmiałej kobiety, bo taki związki to tylko w filmach wychodzą.

8

Znerx napisał/a:

Romanse w pracy to nic dobrego.

Czemu? A jak obecnie ludzie dorośli mają się poznawać?

9

Misinx napisał/a:
lUKasz88 napisał/a:

Witam,
Poznałem dziewcznynę w pracy ja mam 30 lat ona 32 oboje jesteśmy samotni ale ona jakoś nie zwraca na mnie uwagi powie cześć tylko, jak ja do niej zagadam odezwę się pierwszy to wtedy pogada i ucieka.Ja jestem nieśmiały i ona jest też. Romzawiałem z nią może tak krutko 5-7 razy pytałem się jak poświętach na ten przyklad a ona nic się o mnie nie zapytała.
Jak by zależało jej to by sama przyszła i się odezwała. Może ja jej się nie podobam? Co mam robić? Mam latać za nią i gadać do niej starać się?Pisać do niej na facebooku co robić?Może dać spokój sobie? Jak by chciałamieć kogoś to sama by podeszła i się odezwała

Możliwe, że nie jest po prostu zainteresowana. Nie bądź nachalny. Skoro Ty jesteś nieśmiały to nie szukaj sobie nieśmiałej kobiety, bo taki związki to tylko w filmach wychodzą.

Bez przesady, kilka niezobowiązujących rozmów w pracy to nie stalking, ani nawet narzucanie się. Uważam, że zaproszenie jej gdzieś na kawę to nic złego, a jeśli odmówi, to nie będzie nadużyciem ponowienie zaproszenia za jakiś czas i dopiero jeśli nie wypali, to niech chłopak da sobie spokój.
Poza tym ludzie nie określają w momencie poznania drugiej osoby, czy ten ktoś im się podoba w kontekście związku czy nie. Pomijając przypadki zauroczenia od pierwszego wejrzenia, zwykle potrzeba czasu, żeby do danej osoby dotarło, że ktoś jej się podoba.

10

Makigigi napisał/a:
Misinx napisał/a:
lUKasz88 napisał/a:

Witam,

Bez przesady, kilka niezobowiązujących rozmów w pracy to nie stalking, ani nawet narzucanie się. Uważam, że zaproszenie jej gdzieś na kawę to nic złego, a jeśli odmówi, to nie będzie nadużyciem ponowienie zaproszenia za jakiś czas i dopiero jeśli nie wypali, to niech chłopak da sobie spokój.
Poza tym ludzie nie określają w momencie poznania drugiej osoby, czy ten ktoś im się podoba w kontekście związku czy nie. Pomijając przypadki zauroczenia od pierwszego wejrzenia, zwykle potrzeba czasu, żeby do danej osoby dotarło, że ktoś jej się podoba.

Może ja jestem jakiś dziwny, ale z podrywaniem w pracy byłbym naprawdę ostrożny. Można sobie dość łatwo spieprzyć atmosferę i nie tylko. Praca to praca. Jeśli dziewczyna nie wykazuje ani odrobiny zainteresowania i chęci rozmowy to naprawdę bym sobie odpuścił.

11

Znerx, dokładnie. To, że oboje są samotni to żaden argument. Najpierw zorientuj się jakie ona ma podejście do związków w pracy. I jeśli nie ma nic przeciwko to się staraj. Tylko ostrożnie, bo tak jak napisał Misinx, można sobie zaszkodzić. Długo się znacie? Jeśli jest nieśmiała to ciężko, żeby sama z siebie od razu Ci nadskakiwala. Może kobieta też swobodniej zachowuje się przy osobach, które zna dłużej/lepiej albo w relacjach na których jej nie zależy. A spina się wtedy, gdy ktoś się jej podoba.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jestem samotny :( I wszystkiego mi się odechciewa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018